Τελευταία ενημέρωση 19:45, 19 Μαϊ 2024

Τα σημερινά αποτελέσματα των ομάδφων της πόλης μας στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ είναι τα εξής:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΙΑΣΟΝΑΣ              2-0

ΧΟΛΑΡΓΌΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  1-0

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ Α.ΑΝ.       3-1

ΚΗΦΙΣΙΑ 2010- ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ   0-3

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΦΟΒΟΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ         0-3

ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ      1-3

 

 

Το πρόγραμμα του Σαββάτου για τις ομάδες της πόλης μας στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ εχει ως εξής:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.  

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 15/12/18 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΦΟΒΟΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 15/12/18 15:15 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  

 

Το πρόγραμμα του Σαββάτου για τις ομάδες της πόλης μας στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ είναι τα εξής:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.

Β'ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

  ΑΜΙΛΛΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 08/12/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.

Γ'ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ. - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 08/12/18 15:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.

Τα σημερινά αποτελέσματα των ομάδων της πόλης μας στην ΕΠΣΑ είναι τα εξής:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ      2-2

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠ. - ΗΦΑΙΣΤΟΣ          2-1

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ               1-0

ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ                     0-1

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦ. - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ           1-1

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡ.   2-0

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ.               2-0

Το πρόγραμμα του Σαββάτου για τις ομάδες της πόλης μας σε Α', Β', Γ' ΕΠΣΑ είναι το εξής:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 01/12/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 01/12/18 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.  
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.  

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΙΤΣΚΟΣ Τ.

 

Hatzi

Προγνωστικά Στοιχήματος Δωρεάν | FreeTips247

Leventis kreopoleio

Δημοφιλέστερα

Η αγωνία συνεχίζεται

Η αγωνία συνεχίζεται

18 Μαϊ 2024 Ηρακλής

Λύση συνεργασίας με Σάσσαλο!

Λύση συνεργασίας με Σάσσαλο!

16 Μαϊ 2024 ΑΟ Περιστερίου

«Παίξαμε με τρομερή διάθεση»

«Παίξαμε με τρομερή διάθεση»

16 Μαϊ 2024 ΓΣ Περιστερίου

Στο...άνετο το πρώτο βήμα για τα ημιτελικά!
Τιμήθηκε η γυναικεία ομάδα!

Τιμήθηκε η γυναικεία ομάδα!

14 Μαϊ 2024 ΓΣ Περιστερίου

Tsevelekos 250x250

Συνδεθείτε μαζί μας