Τελευταία ενημέρωση 17:03, 25 Απρ 2024

Οι γυναίκες ήττα από τα Καλύβια

Για την 8η αγωνισιτκή της Α' ΕΣΚΑ, η γυναικεία ομάδα του ΓΣΠ γνώρισε την ήττα εντός έδρας από τα Καλύβια με σκορ 43-60. Οι φιλοξενούμενες πήραν το προβάδισμα από το πρώτο λεπτό, το συντήρησαν στο δεύτερο και τρίτο δεκάλεπτο και το αύξησαν στο τελευταίο μέρος του αγώνα παίρνοντας μια άνετη νίκη

Διαιτητές: Ορφανός, Παπαζαχαρίας

Δεκάλεπτα: 10-18, 29-34, 34-46, 43-60.

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (Αγγέλη, Χαριτόπουλος): Κιουρτζίδου 6, Πανδή, Θεοδωρακοπούλου 6, Κατσοχειράκη, Λιναρά 7 (1), Γουναρά 5 (1), Γρίσπου 7, Κουρούβανη, Αλεξάνδρου, Φρέρη 12, Σωτηροπούλου.

ΚΑΛΥΒΙΑ (Αναγνώστου, Γανωτή): Χελιώτη Ξ. 19, Αρβανίτη 9, Σερέτη 2, Ρεντζεπέρη 15, Τόση, Μαστρογιαννίδου 12, Λιβέρη 1, Καμπέρη, Αυγουστίνου 2.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------