Τελευταία ενημέρωση 00:23, 25 Απρ 2024

Ξεκίνησε με 9, έμεινε με 6 στο 5'!

Κατηγορία Άγιος Ιερόθεος

Μόλις πέντε λεπτά διήρκεσε η αναμέτρηση ανάμεσα σε Αλμυρό και Άγιο Ιερόθεο για την 22η αγωνιστική του 5ου ομίλου της Γ’ Εθνικής, με τους φιλοξενούμενους να ξεκινούν το ματς με 9 παίκτες και να το τελειώνουν με 6′ μόλις στο 5ο λεπτό!

Ο Αμαραντίδης είχε προλάβει να ανοίξει το σκορ στο 4ο λεπτό, κάνοντας το 1-0, ωστόσο στο αμέσως επόμενο λεπτό τρεις παίκτες των φιλοξενούμενων επικαλέστηκαν τραυματισμό, με αποτέλεσμα ο αγώνας να μην μπορεί να συνεχιστεί!

Έτσι ο Αλμυρός παίρνει ένα άνετο και ξεκούραστο τρίποντο, με τα πράγματα για τον Άγιο Ιερόθεο έπειτα και από αυτήν την εξέλιξη να δείχνουν πολύ δύσκολα…

Αλμυρός (Μ. Σουτζής): Χανιωτάκης, Θεοδωράκης, Ξενοκτιστάκης, Βουϊδάσκης, Πιερτζακόμι, Φραγκουλάκης, Φυτόπουλος, Μπάνβο, Πατινιώτης, Αμαραντίδης, Ενγκουέμ

Άγιος Ιερόθεος (Φ. Βολονάκης): Μαρκής, Χολέβας, Βέσελι, Μονεμβασίτης, , Ρόππας, Μπιλικαΐδης, Μπακουλάτι, Λέτης, Μουστάκης.

Πηγή: primesport

Τελευταία τροποποίηση στις Κυριακή, 02 Απρίλιος 2023 19:55
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: «Να το δούμε πάλι να σφύζει από ζωή» »