Τελευταία ενημέρωση 05:20, 25 Απρ 2024
Κατηγορία Φοίνικας

Στο γήπεδο Χολαργού Β' o Παπάγος κατέβαλε με 1-0 τον... σίγουρο δεύτερο Φοίνικα Περιστερίου, με τον Κουλούρη να εξελίσσεται για ακόμη μία φορά σε μορφή του αγώνα και να σημειώνει το «χρυσό» γκολ στο 61ο λεπτό με κεφαλιά. Στο 40ο λεπτό ο Μπόζας είχε «σημαδέψει» δοκάρι με απευθείας χτύπημα φάουλ, ενώ πριν την ανάπαυλα (45') οι γηπεδούχοι «απάντησαν» στα... δοκάρια με προσπάθεια του Ταλιούρα.

Διαιτητές: Μαράνος, Αραβίδης-Μητροφάνης

ΠΑΠΑΓΟΣ (Γιάννης Ντόκος): Μαρκαντωνάκης, Νούτσος, Κωστόπουλος (76' Πλούμης), Α. Δρυμωνίτης (55' Αλεξιάδης), Λιούκας, Καραβοκύρης, Μπράτσος, Φατούρος, Ταλιούρας, Θ. Δρυμωνίτης (85' Γύπαρης), Κουλούρης (85' Παπαναστασίου)

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤ. (Στάθης Πανακούλιας): Παπαδιώτης, Θεοδωρακόπουλος (67' Μάζης), Ηλιόπουλος (82' Χαλικιάς), Ανδριανάκος, Λάσκαρης, Παπανικολάου, Καραλής, Βαβίλης, Μαρκαντωνάτος, Μπόζας (82' Κορδάς), Διονάτος (57' Παπαδόπουλος).