Τελευταία ενημέρωση 18:10, 24 Απρ 2024
Κατηγορία Κηπούπολη

Έχοντας ξεμείνει από κίνητρο η Κηπούπολη ηττήθηκε στον Τριφυλλιακό με 2-1.

Στο 24' ο... συνήθης ύποπτος Γεωργίου σκόραρε με κεφαλιά για το 1-0 και τέσσερα λεπτά μετά (28') ο Χάνι με φάουλ πέτυχε το 2-0. Οι φιλοξενούμενοι μείωσαν πριν την ανάπαυλα (39') με κεφαλιά του Νένδου (2-1), όμως στο δεύτερο μέρος δεν μπόρεσαν να δώσουν συνέχεια στην αντεπίθεσή τους. Από την άλλη, οι γηπεδούχοι είδαν το σουτ που επιχείρησε ο Τζελέπης στο 60ο λεπτό να εξοστρακίζεται στην εξωτερική πλευρά του δοκαριού.

Διαιτητές: Μημίδης, Τσαγκάρης-Γκέτσος

ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ (Γιώργος Κατσαρός): Κατσιγίνης, Χάβος, Βαλασιάδης (57' Μπιτσάκης), Παρδάλης, Κατσαρός, Πανταζής, Παπαδόπουλος (69' Καλεπουδάκης), Χάνι, Γεωργίου, Σαντικάι (57' Τζελέπης), Αλικάι (75' Παυλόπουλος)

ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ (Χρήστος Παλλίδης): Γονιδάκης, Σταματογιαννόπουλος (72' Λέμης), Μπίσκος, Θεοχαρίδης (38' λ.τρ. Παούρης), Ζαρναβέλης, Καλαμοτουσάκης, Τζαρέλλας, Λουκάκης, Νίκου (59' Μουράτης), Νένδος, Σαλλίτα (72' Κατσάτσος).