Τελευταία ενημέρωση 22:58, 16 Απρ 2024
Κατηγορία Άγιος Ιερόθεος

Την ήττα από τη Θύελλα Ραφήνας με 3-1 σε φιλικό ματς στη Χωράφα γνώρισε ο Άγιος Ιερόθεος που από την πλευρά του έδειξε πως πράγματι έχει πολύ δρόμο μπροστά του για να βρεθεί στο απαιτούμενο σημείο ετοιμότητας.

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 3ο λεπτό με δυνατό σουτ του Γκούμα από θέση εκτός περιοχής, ενώ στο 20' ο Χίσο είχε σουτ στο δεξί κάθετο δοκάρι. Το 0-2 γράφτηκε στο 49' με λόμπα του Γκούμα έπειτα από πάσα του Δημητρίου και στο 85' ο Μπουντάκης με πλασέ διαμόρφωσε το 0-3. Οι κιτρινόμαυροι μείωσαν για το τελικό 1-3 στις καθυστερήσεις με γκολ του Γκολφινόπουλου.

ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ (Γιώργος Αρχοντάκης): Μανωλικίδης, Καρβέλης, Ρόππας, Καρδάμης, Κωτσερίδης, Ασημάκης, Γκολφινόπουλος, Σίλβα, Κότοφ, Λαμτσελάρι, Σελμανάι.
Έπαιξαν και οι Σιμάκου, Δράκος, Σταθακόπουλος, Σαμαράς, Τσαπούρας, Αλεξανδρόπουλος, Μακρυπίδης, Μανουσέλης

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ (Νίκος Μεσολόγγης): Πρίφτης (46' Κουμής), Αράπης (60' Μαργέτης), Τόσκα (60' Φύτρος), Σαντίκου (65' Μερτύρης - υπό δοκιμή), Νάκας (65' Πιέτρι), Μπαριτάκης (65' Σουλτανίδης), Μαρτίνος (60' Ντόσκας), Παντελίδης (60' Γούλας), Χίσο (60' Ρόβινας), Δημητρίου (65' Μπουντάκης), Γκούμας (65' Σαμάρκος).