Τελευταία ενημέρωση 03:57, 19 Ιουλ 2024
Κατηγορία Ποδόσφαιρο
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΜΑΡΤΙΟΥ (15.30):

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος όμιλος (27η αγων.): ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ): Αγία Ελεούσα-Σούρμενα, ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ: Καματερό-Εθνικός Αστέρας, ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ: Πανερυθραϊκός-Άγιος Δημήτριος, ΥΜΗΤΤΟΥ: Θρίαμβος Αθηνών-Παλαιό Φάληρο, ΗΦΑΙΣΤΟΥ: Ήφαιστος Περιστ.-Φωστήρας Ηλ., ΙΛΙΟΥ: Ολυμπιακός Λιοσίων-Ηράκλειο, ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α': Ηλιούπολη-Χαλάνδρι, ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ. ΧΑΡ/ΔΗΣ): Χαϊδάρι-ΑΟ Περιστερίου

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος όμιλος (24η αγων.): ΒΥΡΩΝΑ: Αθηναϊκός-Άτλας Κυψέλης, ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (ΑΛΙΜΟΥ Β'): Καλαμάκι-Φοίνικας Περιστ., ΓΛΥΦΑΔΑΣ: ΑΕ Γλυφάδας-Κένταυρος Βριλ., ΑΚΑΔ. ΠΛΑΤΩΝΟΣ: Άφοβος-Κορωνίδα, ΡΟΥΦ: Λέοντες Αθηνών-Κουκάκι
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος όμιλος (24η αγων.): ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Απόλλων Χαλ.-Αττικός, ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ: Λυκόβρυση-Αλσούπολη, ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ): Γκυζιακός-Αστέρας Εξαρχείων
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-3ος όμιλος (24η αγων.): ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β': Λαύρα Αργ.-Ατρόμητος Χαλ., ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ: Παράδεισος-Τερψιθέα, ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ: Ελευθερούπολη-Δάφνη Παλ. Φαλ., ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ): Ανθούπολη-Βοτανικός, ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: Κηπούπολη-Μικρασιατικός Καισ., ΓΟΥΔΗ: Αστέρας Ζωγρ.-Παπάγος

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος όμιλος (21η αγων.): ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: Ηρακλής Πετρ.-ΠΟ Ψυχικού, ΝΗΑΡ ΗΣΤ: Πανιώνιος Καισ.-ΑΕ Ιλίου
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος όμιλος (21η αγων.): ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: Ορφέας Αιγάλεω-Νεοπεντελικός, ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ): Αναγέννηση Πετρ.-Ιπποκράτης
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-3ος όμιλος (21η αγων.): ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ): Άρης Βύρωνα-Μαρούσι, ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ: Κηφισιά 2010-Νίκη Αλίμου

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΜΑΡΤΙΟΥ:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος όμιλος (27η αγων.): ΤΡΑΧΩΝΩΝ (ΑΛΙΜΟΥ Α'): (16.30) Θύελλα Αγ. Δημ.-Πεύκη, ΒΥΡΩΝΑ: (16.30) Δόξα Βύρωνα-Άγιοι Ανάργυροι, ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: Ελπίδα Αγ. Αναργ.-Αιγάλεω, ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β': ΓΣ Αργυρούπολης-Αγία Παρασκευή, ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α': Χολαργός-Χαραυγιακός, ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ): Άγιος Ιερόθεος-Ιάσων Αγ. Φανουρίου, ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β': Διάνα Ηλ.-Κολωνός

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος όμιλος (24η αγων.): ΗΦΑΙΣΤΟΥ: (10.30) Ηρακλής Περιστ.-Άγιος Θωμάς, ΝΗΑΡ ΗΣΤ: (11.30) ΓΣ Καισαριανής-Ειρήνη Πετρ., ΓΟΥΔΗ: (16.30) Ιλίσια 2004-Χρυσούπολη
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος όμιλος (24η αγων.-16.30): ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ: Αρμενική-Κεραυνός Αγ. Βαρβ., ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ): Κρόνος Αθηνών-ΑΕ Περιστερίου, ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ. ΧΑΡ/ΔΗΣ): Θρίαμβος Χαϊδ.-Φωστήρας Καισ., ΤΑΥΡΟΥ Β' (Χ. ΠΑΥΛΙΔΗΣ): Άγιαξ Ταύρου-Μελίσσια, ΡΟΥΦ: Πετράλωνα-ΑΟΝ Αργυρούπολης
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-3ος όμιλος (24η αγων.-16.30): ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: Άμιλλα Περιστ.-Ερμής Ηρακλείου, ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ): Άρης Πετρ.-Αίμος Πετρ.

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος όμιλος (21η αγων.): ΙΛΙΟΥ: (11.00) ΑΟ Ιλίου-Δάφνη Αθηνών, ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: (11.00) Πατήσια-Διαγόρας Αιγάλεω, ΡΟΥΦ: (11.00) Κεραμεικός-Βριλήσσια, ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ): (13.00) Πέρα Κλουμπ-Κεραυνός Πετρ., ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ. ΧΑΡ/ΔΗΣ): (13.30) Δάσος Χαϊδ.-Ολυμπιακός Κυψ.
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος όμιλος (21η αγων.): ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: (11.00) Γαλαξίας-Ταταύλα, ΠΕΥΚΗΣ: (11.00) Αετός Καλλ.-Αίας Αθηνών, ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ): (11.00) Κρόνος Αιγάλεω-Αμπελόκηποι, ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: (16.30) ΑΕ Αιγάλεω-Αρίων
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-3ος όμιλος (21η αγων.): ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ: (10.30) Άτταλος-Χαλκηδονικός, ΑΚΑΔ. ΠΛΑΤΩΝΟΣ: (11.00) ΑΟ Κωφών-Φοίνικας Καλλ., ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (ΑΛΙΜΟΥ Β'): (16.30) Νέα Σμύρνη-Βύρωνας, ΥΜΗΤΤΟΥ: (16.30) Υμηττός-Θύελλα Περιστ., ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β': (16.30) Άρης Χολαργού-Ιεράπολη
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-4ος όμιλος (21η αγων.): ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ): (10.00) Αθηναϊδα-Πανθησειακός, ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ): (11.00) Πράσινα Πουλιά-Νέα Ζωή Μετ., ΥΜΗΤΤΟΥ: (11.00) Προμηθέας-Απόλλων Περιστ., ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ. ΑΓΓ/ΛΟΣ): (11.00) Κοψαχείλα-Παγκράτι, ΗΦΑΙΣΤΟΥ: (16.30) Τόλμη Περιστ.-Θεμιστοκλής, ΑΚΑΔ. ΠΛΑΤΩΝΟΣ: (16.30) Λαρισαϊκός-Γαλάτσι, ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ: (16.30) ΑΕ Μεταμόρφωσης-Πλάτων

 

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Βαθμολογίες ΕΠΣΑ (28-29/3) »
Hatzi
SmartCity

Προγνωστικά Στοιχήματος Δωρεάν | FreeTips247

Leventis kreopoleio

Δημοφιλέστερα

Tsevelekos 250x250

Συνδεθείτε μαζί μας