Τελευταία ενημέρωση 14:57, 14 Ιουν 2024
Κατηγορία Ποδόσφαιρο
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

 

Α' κατηγορία – 1ος όμιλος

ΑΟ Περιστερίου-Ηλιούπολη 3-0

Χαλάνδρι-Ολυμπιακός Λιοσίων 1-0

Ηράκλειο-Ήφαιστος Περιστ. 2-1

Φωστήρας Ηλ.-Θρίαμβος Αθηνών 3-0

Παλαιό Φάληρο-Πανερυθραϊκός 1-1

Εθνικός Αστέρας-Χαϊδάρι 1-1

Αγία Ελεούσα-Καματερό 1-0

Σούρμενα-Άγιος Δημήτριος 3-0

 

Βαθμολογία (26 αγωνιστικές)

Β. Γκολ

1.Ηράκλειο 61 51-15

2.Χαϊδάρι 46 27-18

3.Πανερυθραϊκός 43 33-21

4.ΑΟ Περιστερίου 43 38-23

5.Χαλάνδρι 43 31-29

6.Φωστήρας Ηλ. 42 33-29

7.Σούρμενα 41 30-20

8.Αγία Ελεούσα 40 26-22

9.Καματερό 39 34-23

10.Θρίαμβος Αθηνών 37 35-32

11.Ηλιούπολη 35 32-37

-----------------------------------------------------

12.Ολυμπιακός Λιοσίων 34 30-26

13.Ήφαιστος Περιστ. 34 37-35

14.Άγιος Δημήτριος 20 16-48

-----------------------------------------------------

15.Παλαιό Φάληρο 13 15-44

16.Εθνικός Αστέρας 1 19-65

*Ο Εθνικός Αστέρας ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς.

*Ο Πανερυθραϊκός έχει έναν μηδενισμό.

 

Η επόμενη αγωνιστική (27η)

Χαϊδάρι-ΑΟ Περιστερίου

Ηλιούπολη-Χαλάνδρι

Ολυμπιακός Λιοσίων-Ηράκλειο

Ήφαιστος Περιστ.-Φωστήρας Ηλ.

Θρίαμβος Αθηνών-Παλαιό Φάληρο

Πανερυθραϊκός-Άγιος Δημήτριος

Καματερό-Εθνικός Αστέρας

Αγία Ελεούσα-Σούρμενα

 

 

Α' κατηγορία – 2ος όμιλος

Κολωνός-Άγιος Ιερόθεος 0-2

Ιάσων Αγ. Φανουρίου-Χολαργός 0-1

Χαραυγιακός-ΓΣ Αργυρούπολης 1-0

Αγία Παρασκευή-ΠΑΟ Ρουφ 3-0

Ακάδημος-Ελπίδα Αγ. Αναργ. 0-3 α.α.

Άγιοι Ανάργυροι-Διάνα Ηλ. 3-2

Θύελλα Αγ. Δημ.-Δόξα Βύρωνα 2-1

Πεύκη-Αιγάλεω 0-2

 

Βαθμολογία (26 αγωνιστικές)

Β. Γκολ

1.Αιγάλεω 61 42-12

2.ΓΣ Αργυρούπολης 57 42-16

3.Αγία Παρασκευή 57 46-9

4.Χολαργός 56 49-19

5.Άγιος Ιερόθεος 48 32-21

6.Χαραυγιακός 42 33-24

7.Θύελλα Αγ. Δημ. 39 27-30

8.Διάνα Ηλ. 35 25-25

9.Άγιοι Ανάργυροι 32 28-29

10.Δόξα Βύρωνα 30 31-25

11.Ιάσων Αγ. Φανουρίου 30 23-30

-----------------------------------------------------

12.ΠΑΟ Ρουφ 28 23-28

13.Ελπίδα Αγ. Αναργ. 23 21-30

14.Πεύκη 21 23-43

-----------------------------------------------------

15.Κολωνός 10 15-70

16.Ακάδημος - -

*Ο Ακάδημος παραιτήθηκε από το πρωτάθλημα.

 

Η επόμενη αγωνιστική (27η)

Διάνα Ηλ.-Κολωνός

Άγιος Ιερόθεος-Ιάσων Αγ. Φανουρίου

Χολαργός-Χαραυγιακός

ΓΣ Αργυρούπολης-Αγία Παρασκευή

ΠΑΟ Ρουφ-Πήγασος Πατησίων

Ελπίδα Αγ. Αναργ.-Αιγάλεω

Δόξα Βύρωνα-Άγιοι Ανάργυροι

Θύελλα Αγ. Δημ.-Πεύκη

 

 

Β' κατηγορία – 1ος όμιλος

Ειρήνη Πετρ.-Λέοντες Αθηνών 4-0

Κορωνίδα-ΓΣ Καισαριανής 1-1

Άγιος Θωμάς-Άφοβος 2-1

Άτλας Κυψέλης-Ηρακλής Περιστ. 3-2

Κουκάκι-ΑΕ Γλυφάδας 1-0

Κένταυρος Βριλ.-Ιλίσια 2004 1-1

Χρυσούπολη-Καλαμάκι 2-1

Φοίνικας Περιστ.-Αθηναϊκός 1-3

 

Βαθμολογία (23 αγωνιστικές)

Β. Γκολ

1.Ειρήνη Πετρ. 57 58-12

2.Άφοβος 45 41-22

--------------------------------------------

3.Άγιος Θωμάς 42 40-20

4.Αθηναϊκός 39 36-24

5.Ιλίσια 2004 38 35-31

6.ΓΣ Καισαριανής 36 37-29

7.Κορωνίδα 36 39-35

8.Χρυσούπολη 30 27-34

9.Φοίνικας Περιστ. 29 32-43

10.Κουκάκι 28 32-42

11.Καλαμάκι 27 32-39

12.Κένταυρος Βριλ. 26 22-27

13.Ηρακλής Περιστ. 25 25-33

14.Άτλας Κυψέλης 24 31-42

---------------------------------------------

15.ΑΕ Γλυφάδας 18 19-41

16.Λέοντες Αθηνών 12 18-49

 

Η επόμενη αγωνιστική (24η)

Λέοντες Αθηνών-Κουκάκι

ΓΣ Καισαριανής-Ειρήνη Πετρ.

Άφοβος-Κορωνίδα

Ηρακλής Περιστ.-Άγιος Θωμάς

ΑΕ Γλυφάδας-Κένταυρος Βριλ.

Ιλίσια 2004-Χρυσούπολη

Καλαμάκι-Φοίνικας Περιστ.

Αθηναϊκός-Άτλας Κυψέλης

 

 

Β' κατηγορία – 2ος όμιλος

ΑΟΝ Αργυρούπολης-Γκυζιακός 1-2

Μελίσσια-Πετράλωνα 0-1

Αλσούπολη-Άγιαξ Ταύρου 0-2

Κεραυνός Αγ. Βαρβ.-Λυκόβρυση 0-2

Αστέρας Εξαρχείων-Θρίαμβος Χαϊδ. 0-0

Φωστήρας Καισ.-Απόλλων Χαλ. 0-2

Αττικός-Κρόνος Αθηνών 2-1

ΑΕ Περιστερίου-Αρμενική 0-4

 

Βαθμολογία (23 αγωνιστικές)

Β. Γκολ

1.Θρίαμβος Χαϊδ. 51 47-9

2.Λυκόβρυση 50 45-21

----------------------------------------------------

3.Αττικός 48 36-18

4.Πετράλωνα 47 30-13

5.Αλσούπολη 39 26-13

6.Άγιαξ Ταύρου 36 26-29

7.Αρμενική 33 28-19

8.Μελίσσια 28 25-26

9.ΑΟΝ Αργυρούπολης 26 27-43

10.Απόλλων Χαλ. 25 21-29

11.Αστέρας Εξαρχείων 24 27-33

12.Γκυζιακός 23 20-37

13.Κρόνος Αθηνών 22 18-30

14.Κεραυνός Αγ. Βαρβ. 20 26-31

-----------------------------------------------------

15.Φωστήρας Καισ. 17 17-39

16.ΑΕ Περιστερίου 12 15-47

 

Η επόμενη αγωνιστική (24η)

Γκυζιακός-Αστέρας Εξαρχείων

Πετράλωνα-ΑΟΝ Αργυρούπολης

Άγιαξ Ταύρου-Μελίσσια

Λυκόβρυση-Αλσούπολη

Θρίαμβος Χαϊδ.-Φωστήρας Καισ.

Απόλλων Χαλ.-Αττικός

Κρόνος Αθηνών-ΑΕ Περιστερίου

Αρμενική-Κεραυνός Αγ. Βαρβ.

 

 

Β' κατηγορία – 3ος όμιλος

Παπάγος-Άρης Πετρ. 0-1

Μικρασιατικός Καισ.-Αστέρας Ζωγρ. 4-2

Ερμής Ηρακλείου-Κηπούπολη 4-2

Ατρόμητος Χαλ.-Άμιλλα Περιστ. 0-1

Αίμος Πετρ.-Ανθούπολη 1-1

Βοτανικός-Ελευθερούπολη 1-0

Δάφνη Παλ. Φαλ.-Παράδεισος 2-0

Τερψιθέα-Λαύρα Αργ. 1-3

 

Βαθμολογία (23 αγωνιστικές)

Β. Γκολ

1.Μικρασιατικός Καισ. 56 50-17

2.Βοτανικός 51 40-17

-----------------------------------------------------

3.Παπάγος 45 47-23

4.Άρης Πετρ. 44 42-27

5.Άμιλλα Περιστ. 41 39-22

6.Τερψιθέα 36 27-27

7.Ανθούπολη 36 27-29

8.Αστέρας Ζωγρ. 33 34-33

9.Ερμής Ηρακλείου 31 30-33

10.Παράδεισος 24 26-39

11.Ατρόμητος Χαλ. 24 27-27

12.Δάφνη Παλ. Φαλ. 22 21-29

13.Ελευθερούπολη 21 20-26

14.Λαύρα Αργ. 20 16-31

-----------------------------------------------------

15.Αίμος Πετρ. 17 24-55

16.Κηπούπολη 15 17-51

 

Η επόμενη αγωνιστική (24η)

Άρης Πετρ.-Αίμος Πετρ.

Αστέρας Ζωγρ.-Παπάγος

Κηπούπολη-Μικρασιατικός

Άμιλλα Περιστ.-Ερμής Ηρακλείου

Ανθούπολη-Βοτανικός

Ελευθερούπολη-Δάφνη Παλ. Φαλ.

Παράδεισος-Τερψιθέα

Λαύρα Αργ.-Ατρόμητος Χαλ.

 

Γ' κατηγορία – 2ος όμιλος

Αμπελόκηποι-Αετός Καλλ. 2-0

Αίας Αθηνών-Αναγέννηση Πετρ. 1-4

Ιπποκράτης-Ορφέας Αιγάλεω 1-1

Ταταύλα-Κρόνος Αιγάλεω 1-0

Αρίων-Γαλαξίας 0-4

Τριφυλλιακός-ΑΕ Αιγάλεω 0-1

Ρεπό: Νεοπεντελικός

 

Βαθμολογία (20 αγωνιστικές)

Αγ. Β. Γκολ

1.Τριφυλλιακός 19 46 38-16

2.Αμπελόκηποι 18 42 43-9

3.ΑΕ Αιγάλεω 18 33 38-20

4.Ορφέας Αιγάλεω 19 33 34-21

5.Νεοπεντελικός 18 31 51-30

6.Ταταύλα 19 28 30-20

7.Κρόνος Αιγάλεω 18 25 31-28

8.Γαλαξίας 18 23 26-25

9.Αναγέννηση Πετρ. 19 22 29-27

10.Αρίων 19 21 19-31

11.Ιπποκράτης 18 16 19-32

12.Αετός Καλλ. 19 14 22-38

13.Αίας Αθηνών 18 1 12-95

 

Η επόμενη αγωνιστική (21η)

Κρόνος Αιγάλεω-Αμπελόκηποι

Αετός Καλλ.-Αίας Αθηνών

Αναγέννηση Πετρ.-Ιπποκράτης

Ορφέας Αιγάλεω-Νεοπεντελικός

Γαλαξίας-Ταταύλα

ΑΕ Αιγάλεω-Αρίων

Ρεπό: Τριφυλλιακός

 

 

Γ' κατηγορία – 3ος όμιλος

Ιεράπολη-Υμηττός 2-3

Θύελλα Περιστ.-Άτταλος 1-3

Χαλκηδονικός-Νέα Σμύρνη 3-1

Φοίνικας Καλλ.-Άρης Χολαργού 0-4

Νίκη Αλίμου-ΑΟ Κωφών 2-0

Άρης Βύρωνα-Κηφισιά 2010 1-0

Μαρούσι-Βύρωνας 1-1

 

Βαθμολογία (20 αγωνιστικές)

Β. Γκολ

1.Άτταλος 47 42-10

2.Άρης Χολαργού 46 35-10

3.Χαλκηδονικός 45 46-14

4.Νέα Σμύρνη 43 41-18

5.Υμηττός 40 27-17

6.Άρης Βύρωνα 35 43-17

7.Βύρωνας 28 32-25

8.Κηφισιά 2010 25 20-21

9.Νίκη Αλίμου 22 14-23

10.Θύελλα Περιστ. 17 15-37

11.ΑΟ Κωφών 12 20-53

12.Φοίνικας Καλλ. 12 12-48

13.Μαρούσι 11 15-33

14.Ιεράπολη 8 13-49

 

Η επόμενη αγωνιστική (21η)

Άρης Χολαργού-Ιεράπολη

Υμηττός-Θύελλα Περιστ.

Άτταλος-Χαλκηδονικός

Νέα Σμύρνη-Βύρωνας

ΑΟ Κωφών-Φοίνικας Καλλ.

Κηφισιά 2010-Νίκη Αλίμου

Άρης Βύρωνα-Μαρούσι

 

 

Γ' κατηγορία – 4ος όμιλος

Πανθησειακός-ΑΕ Μεταμόρφωσης 2-1

Πλάτων-Κοψαχείλα 0-4

Παγκράτι-Προμηθέας 0-2

Γαλάτσι-Αθηναϊδα 2-1

Θεμιστοκλής-Λαρισαϊκός 0-3

Πράσινα Πουλιά-Τόλμη Περιστ. 1-5

Νέα Ζωή Μετ.-Απόλλων Περιστ. 2-0

 

Βαθμολογία (20 αγωνιστικές)

Β. Γκολ

1.Γαλάτσι 58 59-10

2.Κοψαχείλα 47 41-9

3.Λαρισαϊκός 39 45-29

4.Νέα Ζωή Μετ. 36 29-25

5.Πανθησειακός 33 38-30

6.ΑΕ Μεταμόρφωσης 31 29-25

7.Αθηναϊδα 31 29-22

8.Προμηθέας 30 27-21

9.Πλάτων 26 28-33

10.Τόλμη Περιστ. 19 18-30

11.Θεμιστοκλής 16 13-34

12.Παγκράτι 15 13-29

13.Πράσινα Πουλιά 12 10-43

14.Απόλλων Περιστ. 9 16-55

 

Η επόμενη αγωνιστική (21η)

Αθηναϊδα-Πανθησειακός

ΑΕ Μεταμόρφωσης-Πλάτων

Κοψαχείλα-Παγκράτι

Προμηθέας-Απόλλων Περιστ.

Λαρισαϊκός-Γαλάτσι

Τόλμη Περιστ.-Θεμιστοκλής

Πράσινα Πουλιά-Νέα Ζωή Μετ.

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Πρόγραμμα ΕΠΣΑ (28-29/3) »
Hatzi
SmartCity

Προγνωστικά Στοιχήματος Δωρεάν | FreeTips247

Leventis kreopoleio

Δημοφιλέστερα

Το τιμόνι στον Γιώργο Λημνιάτη!

Το τιμόνι στον Γιώργο Λημνιάτη!

14 Ιουν 2024 ΓΣ Περιστερίου

Πολλά «γούστα» με Καρλίτος!

Πολλά «γούστα» με Καρλίτος!

13 Ιουν 2024 ΠΑΕ Ατρόμητος

Εκλογές 18 Ιουνίου!

Εκλογές 18 Ιουνίου!

12 Ιουν 2024 ΑΟ Περιστερίου

Διαζύγιο με Παλλίδη

Διαζύγιο με Παλλίδη

12 Ιουν 2024 Κηπούπολη

Πρώτη ανανέωση ο Βλάχος

Πρώτη ανανέωση ο Βλάχος

12 Ιουν 2024 Ήφαιστος

Οκτώ ανανεώσεις!

Οκτώ ανανεώσεις!

12 Ιουν 2024 Ηρακλής

Tsevelekos 250x250

Συνδεθείτε μαζί μας