Τελευταία ενημέρωση 03:17, 20 Ιουν 2024
Κατηγορία Ποδόσφαιρο
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

 

 

Α' κατηγορία – 1ος όμιλος

Ολυμπιακός Λιοσίων-ΑΟ Περιστερίου 0-0

Ήφαιστος Περιστ.-Χαλάνδρι 1-1

Θρίαμβος Αθηνών-Ηράκλειο 0-5

Πανερυθραϊκός-Φωστήρας Ηλ. 1-0

Άγιος Δημήτριος-Παλαιό Φάληρο 2-1

Ηλιούπολη-Εθνικός Αστέρας 2-1

Χαϊδάρι-Αγία Ελεούσα 1-0

Καματερό-Σούρμενα 0-1

 

Βαθμολογία (25 αγωνιστικές)

Β. Γκολ

1.Ηράκλειο 58 49-14

2.Χαϊδάρι 45 26-17

3.Πανερυθραϊκός 42 32-20

4.ΑΟ Περιστερίου 40 35-23

5.Χαλάνδρι 40 30-29

6.Φωστήρας Ηλ. 39 30-29

7.Καματερό 39 34-22

8.Σούρμενα 38 27-20

9.Θρίαμβος Αθηνών 37 35-29

10.Αγία Ελεούσα 37 25-22

11.Ηλιούπολη 35 32-34

12.Ολυμπιακός Λιοσίων 34 30-25

-----------------------------------------------------

13.Ήφαιστος Περιστ. 34 36-33

14.Άγιος Δημήτριος 20 16-45

-----------------------------------------------------

15.Παλαιό Φάληρο 12 14-43

16.Εθνικός Αστέρας 0 18-64

*Ο Εθνικός Αστέρας ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς.

*Ο Πανερυθραϊκός έχει έναν μηδενισμό.

 

Η επόμενη αγωνιστική (26η)

ΑΟ Περιστερίου-Ηλιούπολη

Χαλάνδρι-Ολυμπιακός Λιοσίων

Ηράκλειο-Ήφαιστος Περιστ.

Φωστήρας Ηλ.-Θρίαμβος Αθηνών

Παλαιό Φάληρο-Πανερυθραϊκός

Εθνικός Αστέρας-Χαϊδάρι

Αγία Ελεούσα-Καματερό

Σούρμενα-Άγιος Δημήτριος

 

 

Α' κατηγορία – 2ος όμιλος

Χολαργός-Κολωνός 4-0

ΓΣ Αργυρούπολης-Ιάσων Αγ. Φανουρίου 2-1

ΠΑΟ Ρουφ-Χαραυγιακός 1-0

Ελπίδα Αγ. Αναργ.-Αγία Παρασκευή 1-2

Αιγάλεω-Πήγασος Πατησίων 3-0 α.α.

Άγιος Ιερόθεος-Άγιοι Ανάργυροι 0-0

Διάνα Ηλ.-Θύελλα Αγ. Δημ. 2-2

Δόξα Βύρωνα-Πεύκη 2-1

 

Βαθμολογία (25 αγωνιστικές)

Β. Γκολ

1.Αιγάλεω 58 40-12

2.ΓΣ Αργυρούπολης 57 42-15

3.Αγία Παρασκευή 54 43-9

4.Χολαργός 53 48-19

5.Άγιος Ιερόθεος 45 30-21

6.Χαραυγιακός 39 32-24

7.Θύελλα Αγ. Δημ. 36 25-29

8.Διάνα Ηλ. 35 23-22

9.Ιάσων Αγ. Φανουρίου 30 23-29

10.Δόξα Βύρωνα 30 30-23

11.Άγιοι Ανάργυροι 29 25-27

12.ΠΑΟ Ρουφ 28 23-25

-----------------------------------------------------

13.Πεύκη 21 23-41

14.Ελπίδα Αγ. Αναργ. 20 18-30

-----------------------------------------------------

15.Κολωνός 10 15-68

16.Ακάδημος - -

*Ο Ακάδημος παραιτήθηκε από το πρωτάθλημα.

 

Η επόμενη αγωνιστική (26η)

Κολωνός-Άγιος Ιερόθεος

Ιάσων Αγ. Φανουρίου-Χολαργός

Χαραυγιακός-ΓΣ Αργυρούπολης

Αγία Παρασκευή-ΠΑΟ Ρουφ

Ακάδημος-Ελπίδα Αγ. Αναργ.

Άγιοι Ανάργυροι-Διάνα Ηλ.

Θύελλα Αγ. Δημ.-Δόξα Βύρωνα

Πεύκη-Αιγάλεω

 

 

Β' κατηγορία – 1ος όμιλος

Λέοντες Αθηνών-Κορωνίδα 1-2

ΓΣ Καισαριανής-Άγιος Θωμάς 1-1

Άφοβος-Άτλας Κυψέλης 2-2

ΑΕ Γλυφάδας-Ειρήνη Πετρ. 0-2

Ιλίσια 2004-Κουκάκι 4-0

Καλαμάκι-Κένταυρος Βριλ. 2-1

Φοίνικας Περιστ.-Χρυσούπολη 2-1

Αθηναϊκός-Ηρακλής Περιστ. 1-1

 

Βαθμολογία (22 αγωνιστικές)

Β. Γκολ

1.Ειρήνη Πετρ. 54 54-12

2.Άφοβος 45 40-20

--------------------------------------------

3.Άγιος Θωμάς 39 38-19

4.Ιλίσια 2004 37 34-30

5.Αθηναϊκός 36 33-23

6.ΓΣ Καισαριανής 35 36-28

7.Κορωνίδα 35 38-34

8.Φοίνικας Περιστ. 29 31-40

9.Χρυσούπολη 27 25-33

10.Καλαμάκι 27 31-37

11.Κουκάκι 25 31-42

12.Κένταυρος Βριλ. 25 21-26

13.Ηρακλής Περιστ. 25 23-30

14.Άτλας Κυψέλης 21 28-40

---------------------------------------------

15.ΑΕ Γλυφάδας 18 19-40

16.Λέοντες Αθηνών 12 18-45

 

Η επόμενη αγωνιστική (23η)

Ειρήνη Πετρ.-Λέοντες Αθηνών

Κορωνίδα-ΓΣ Καισαριανής

Άγιος Θωμάς-Άφοβος

Άτλας Κυψέλης-Ηρακλής Περιστ.

Κουκάκι-ΑΕ Γλυφάδας

Κένταυρος Βριλ.-Ιλίσια 2004

Χρυσούπολη-Καλαμάκι

Φοίνικας Περιστ.-Αθηναϊκός

 

 

Β' κατηγορία – 2ος όμιλος

Γκυζιακός-Μελίσσια 1-2

Πετράλωνα-Αλσούπολη 1-1

Άγιαξ Ταύρου-Κεραυνός Αγ. Βαρβ. 3-0

Θρίαμβος Χαϊδ.-ΑΟΝ Αργυρούπολης 3-0

Απόλλων Χαλ.-Αστέρας Εξαρχείων 0-0

Κρόνος Αθηνών-Φωστήρας Καισ. 2-1

ΑΕ Περιστερίου-Αττικός 0-1

Αρμενική-Λυκόβρυση 2-0

 

Βαθμολογία (22 αγωνιστικές)

Β. Γκολ

1.Θρίαμβος Χαϊδ. 50 47-9

2.Λυκόβρυση 47 43-21

----------------------------------------------------

3.Αττικός 45 34-17

4.Πετράλωνα 44 29-13

5.Αλσούπολη 39 26-11

6.Άγιαξ Ταύρου 33 24-29

7.Αρμενική 30 24-19

8.Μελίσσια 28 25-25

9.ΑΟΝ Αργυρούπολης 26 26-41

10.Αστέρας Εξαρχείων 23 27-33

11.Απόλλων Χαλ. 22 19-29

12.Κρόνος Αθηνών 22 17-28

13.Κεραυνός Αγ. Βαρβ. 20 26-29

14.Γκυζιακός 20 18-36

-----------------------------------------------------

15.Φωστήρας Καισ. 17 17-37

16.ΑΕ Περιστερίου 12 15-43

 

Η επόμενη αγωνιστική (23η)

ΑΟΝ Αργυρούπολης-Γκυζιακός

Μελίσσια-Πετράλωνα

Αλσούπολη-Άγιαξ Ταύρου

Κεραυνός Αγ. Βαρβ.-Λυκόβρυση

Αστέρας Εξαρχείων-Θρίαμβος Χαϊδ.

Φωστήρας Καισ.-Απόλλων Χαλ.

Αττικός-Κρόνος Αθηνών

ΑΕ Περιστερίου-Αρμενική

 

 

Β' κατηγορία – 3ος όμιλος

Άρης Πετρ.-Μικρασιατικός 2-1

Αστέρας Ζωγρ.-Ερμής Ηρακλείου 2-1

Κηπούπολη-Ατρόμητος Χαλ. 1-0

Ανθούπολη-Παπάγος 1-1

Ελευθερούπολη-Αίμος Πετρ. 0-2

Παράδεισος-Βοτανικός 0-4

Τερψιθέα-Δάφνη Παλ. Φαλ. 1-0

Λαύρα Αργ.-Άμιλλα Περιστ. 0-2

 

Βαθμολογία (22 αγωνιστικές)

Β. Γκολ

1.Μικρασιατικός Καισ. 53 46-15

2.Βοτανικός 48 39-17

-----------------------------------------------------

3.Παπάγος 45 47-22

4.Άρης Πετρ. 41 41-27

5.Άμιλλα Περιστ. 38 38-22

6.Τερψιθέα 36 26-24

7.Ανθούπολη 35 26-28

8.Αστέρας Ζωγρ. 33 32-29

9.Ερμής Ηρακλείου 28 26-31

10.Παράδεισος 24 26-37

11.Ατρόμητος Χαλ. 24 27-26

12.Ελευθερούπολη 21 20-25

13.Δάφνη Παλ. Φαλ. 19 19-29

14.Λαύρα Αργ. 17 13-30

-----------------------------------------------------

15.Αίμος Πετρ. 16 23-54

16.Κηπούπολη 15 15-47

 

Η επόμενη αγωνιστική (23η)

Παπάγος-Άρης Πετρ.

Μικρασιατικός Καισ.-Αστέρας Ζωγρ.

Ερμής Ηρακλείου-Κηπούπολη

Ατρόμητος Χαλ.-Άμιλλα Περιστ.

Αίμος Πετρ.-Ανθούπολη

Βοτανικός-Ελευθερούπολη

Δάφνη Παλ. Φαλ.-Παράδεισος

Τερψιθέα-Λαύρα Αργ.

 

Γ' κατηγορία – 1ος όμιλος

Πατήσια-Βριλήσσια 0-5

Πανιώνιος Καισ.-Ολυμπιακός Κυψ. 3-1

ΑΕ Ιλίου-Διαγόρας 1-2

Δάσος Χαϊδ.-Κεραυνός Πετρ. 1-8

Κεραμεικός-ΠΟ Ψυχικού 0-2

Πέρα Κλουμπ-ΑΟ Ιλίου 2-0

Ηρακλής Πετρ.-Δάφνη Αθηνών 3-1

 

Βαθμολογία (19 αγωνιστικές)

Β. Γκολ

1.Βριλήσσια 41 47-15

2.Πέρα Κλουμπ 41 35-14

3.ΑΟ Ιλίου 39 30-16

4.Πανιώνιος Καισ. 39 43-14

5.ΠΟ Ψυχικού 35 29-24

6.Κεραυνός Πετρ. 33 47-32

7.Ηρακλής Πετρ. 31 41-31

8.Διαγόρας 26 24-23

9.Κεραμεικός 24 23-26

10.Πατήσια 21 18-39

11.Δάφνη Αθηνών 15 21-35

12.ΑΕ Ιλίου 14 19-40

13.Ολυμπιακός Κυψ. 8 20-45

14.Δάσος Χαϊδ. 7 12-55

 

Η επόμενη αγωνιστική (20η)

Βριλήσσια-Δάσος Χαϊδ.

Ολυμπιακός Κυψ.-Πατήσια

Διαγόρας-Πανιώνιος Καισ.

Κεραυνός Πετρ.-Κεραμεικός

ΠΟ Ψυχικού-Πέρα Κλουμπ

ΑΟ Ιλίου-Ηρακλής Πετρ.

Δάφνη Αθηνών-ΑΕ Ιλίου

 

 

Γ' κατηγορία – 2ος όμιλος

Αναγέννηση Πετρ.-Αμπελόκηποι 0-0

Ορφέας Αιγάλεω-Αίας Αθηνών 4-0

Νεοπεντελικός-Ιπποκράτης 3-0

Αετός Καλλ.-Ταταύλα 1-2

Κρόνος Αιγάλεω-Αρίων 2-0

Γαλαξίας-Τριφυλλιακός 2-0

Ρεπό: ΑΕ Αιγάλεω

 

Βαθμολογία (19 αγωνιστικές)

Αγ. Β. Γκολ

1.Τριφυλλιακός 18 46 38-15

2.Αμπελόκηποι 17 39 41-9

3.Ορφέας Αιγάλεω 18 32 33-20

4.Νεοπεντελικός 18 31 51-30

5.ΑΕ Αιγάλεω 17 30 37-20

6.Κρόνος Αιγάλεω 17 25 31-27

7.Ταταύλα 18 25 29-20

8.Αρίων 18 21 19-27

9.Γαλαξίας 17 20 22-25

10.Αναγέννηση Πετρ. 18 19 25-26

11.Ιπποκράτης 17 15 18-31

12.Αετός Καλλ. 18 14 22-36

13.Αίας Αθηνών 17 1 11-91

 

Η επόμενη αγωνιστική (20η)

Αμπελόκηποι-Αετός Καλλ.

Αίας Αθηνών-Αναγέννηση Πετρ.

Ιπποκράτης-Ορφέας Αιγάλεω

Ταταύλα-Κρόνος Αιγάλεω

Αρίων-Γαλαξίας

Τριφυλλιακός-ΑΕ Αιγάλεω

Ρεπό: Νεοπεντελικός

 

 

Γ' κατηγορία – 3ος όμιλος

Άτταλος-Ιεράπολη 7-0

Νέα Σμύρνη-Θύελλα Περιστ. 3-1

Βύρωνας-Χαλκηδονικός 2-1

Υμηττός-Φοίνικας Καλλ. 0-1

Άρης Χολαργού-Νίκη Αλίμου 1-0

ΑΟ Κωφών-Άρης Βύρωνα 2-2

Κηφισιά 2010-Μαρούσι 0-0

 

Βαθμολογία (19 αγωνιστικές)

Β. Γκολ

1.Άτταλος 44 39-9

2.Άρης Χολαργού 43 31-10

3.Νέα Σμύρνη 43 40-15

4.Χαλκηδονικός 42 43-13

5.Υμηττός 37 24-15

6.Άρης Βύρωνα 32 42-17

7.Βύρωνας 27 31-24

8.Κηφισιά 2010 25 20-20

9.Νίκη Αλίμου 19 12-23

10.Θύελλα Περιστ. 17 14-34

11.ΑΟ Κωφών 12 20-51

12.Φοίνικας Καλλ. 12 12-44

13.Μαρούσι 10 14-32

14.Ιεράπολη 8 11-46

 

Η επόμενη αγωνιστική (20η)

Ιεράπολη-Υμηττός

Θύελλα Περιστ.-Άτταλος

Χαλκηδονικός-Νέα Σμύρνη

Φοίνικας Καλλ.-Άρης Χολαργού

Νίκη Αλίμου-ΑΟ Κωφών

Άρης Βύρωνα-Κηφισιά 2010

Μαρούσι-Βύρωνας

 

 

Γ' κατηγορία – 4ος όμιλος

Κοψαχείλα-Πανθησειακός 1-0

Προμηθέας-Πλάτων 2-2

Απόλλων Περιστ.-Παγκράτι 4-1

ΑΕ Μεταμόρφωσης-Γαλάτσι 0-1

Αθηναϊδα-Θεμιστοκλής 1-0

Λαρισαϊκός-Πράσινα Πουλιά 4-1

Τόλμη Περιστ.-Νέα Ζωή Μετ. 0-2

 

Βαθμολογία (19 αγωνιστικές)

Β. Γκολ

1.Γαλάτσι 55 57-9

2.Κοψαχείλα 44 37-9

3.Λαρισαϊκός 36 42-29

4.Νέα Ζωή Μετ. 33 27-25

5.Αθηναϊδα 31 28-20

6.ΑΕ Μεταμόρφωσης 31 28-23

7.Πανθησειακός 30 36-29

8.Προμηθέας 27 25-21

9.Πλάτων 26 28-29

10.Τόλμη Περιστ. 16 13-29

11.Θεμιστοκλής 16 13-31

12.Παγκράτι 15 13-27

13.Πράσινα Πουλιά 12 9-38

14.Απόλλων Περιστ. 9 16-53

 

Η επόμενη αγωνιστική (20η)

Πανθησειακός-ΑΕ Μεταμόρφωσης

Πλάτων-Κοψαχείλα

Παγκράτι-Προμηθέας

Γαλάτσι-Αθηναϊδα

Θεμιστοκλής-Λαρισαϊκός

Πράσινα Πουλιά-Τόλμη Περιστ.

Νέα Ζωή Μετ.-Απόλλων Περιστ.

 

Τελευταία τροποποίηση στις Δευτέρα, 16 Μάρτιος 2015 03:31
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Προσκλήσεις...σελφάροντας »
Hatzi
SmartCity

Προγνωστικά Στοιχήματος Δωρεάν | FreeTips247

Leventis kreopoleio

Δημοφιλέστερα

Τέλος ο Λάππας

Τέλος ο Λάππας

19 Ιουν 2024 Χρυσούπολη

Παρελθόν ο Πετρόπουλος

Παρελθόν ο Πετρόπουλος

19 Ιουν 2024 Άγιος Ιερόθεος

Σταθερά στο Basketball Champions League

Σταθερά στο Basketball Champions Le…

19 Ιουν 2024 ΓΣ Περιστερίου

Tsevelekos 250x250

Συνδεθείτε μαζί μας