Τη δική του εκπροσώπηση θα έχει ο ΓΣΠ στο «ΕΚΟ All Star Game 2019» του μεταπροσεχούς Σαββατοκύριακου (9, 10/2).
Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στην Ακαδημία της Άμιλλας έχει ως εξής:
Την Κυριακή 10 Φεβρουαρίου θα γίνει η κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας της ΑΕΚ Περιστερίου.
Η ανακοίνωση του συλλόγου αναφέρει τα εξής: «Αγαπητοί γονείς σας γνωρίζουμε ότι την Κυριακή 10 Φεβρουαρίου 2019 και ώρα 11:00 στο κλ. Ανθούπολης (Κάρβουνο), ο Σύλλογος μας θα κόψει την Πρωτοχρονιάτικη Πίτα του.
Γι' αυτό με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε να βρεθείτε όλοι κοντά μας να συνεορτάσουμε και να καμαρώσουμε τα παιδιά του Συλλόγου μας.
Έχουν προσκληθεί και θα παραστούν ο κος Δήμαρχος Περιστερίου, το Δημοτικό Συμβούλιο και άλλες προσωπικότητες καταξιωμένες στην κοινωνία.
Θα απονεμηθούν τιμητικές διακρίσεις και μετάλλια. Με εκτίμηση και αθλητικούς χαιρετισμούς».
Την πολύ καλή πορεία της στη Β' ΕΣΚΑ Ανδρών θέλει να συνεχίσει η Άμιλλα η οποία θα αντιμετωπίσει αύριο στο κλειστό Ζοφριάς τον πρωτοπόρο Εύνικο και θα προσπαθήσει με όλες τις δυνάμεις της να πάρει το ροζ φύλλο αγώνα.
ΠΕ | 21:00 | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΤΥΦΩΝ ΑΣ | ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ | |||
ΠΕ | 21:00 | ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ | |||
ΠΕ | 21:30 | ΖΩΦΡΙΑΣ | ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ | ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ | |||
ΠΕ | 21:30 | ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α | ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ | ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. | |||
ΠΕ | 21:30 | ΠΑΠΑΓΟΥ | ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. | ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ | |||
ΠΕ | 21:45 | ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. | ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ | ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ | |||
ΠΕ | 21:45 | 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ | ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ | 29 | 15 | 14 | 1 | 0 | 0 | 1166 | 1035 | |||
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ | 28 | 15 | 13 | 2 | 0 | 0 | 1137 | 921 | |||
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ | 27 | 15 | 12 | 3 | 0 | 0 | 1048 | 923 | |||
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | 26 | 15 | 11 | 4 | 0 | 0 | 1044 | 910 | |||
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ | 23 | 15 | 8 | 7 | 0 | 0 | 990 | 1017 | |||
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. | 23 | 15 | 8 | 7 | 0 | 0 | 988 | 1015 | |||
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. | 22 | 15 | 7 | 8 | 0 | 0 | 921 | 968 | |||
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ | 22 | 15 | 7 | 8 | 0 | 0 | 950 | 947 | |||
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | 20 | 15 | 5 | 10 | 0 | 0 | 955 | 1025 | |||
ΤΥΦΩΝ ΑΣ | 20 | 15 | 5 | 10 | 0 | 0 | 962 | 1020 | |||
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ | 19 | 15 | 4 | 11 | 0 | 0 | 983 | 1072 | |||
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ | 18 | 15 | 6 | 9 | 0 | 3 | 909 | 953 | |||
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ | 18 | 15 | 3 | 12 | 0 | 0 | 855 | 987 | |||
ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. | 17 | 15 | 2 | 13 | 0 | 0 | 1010 | 1125 |
Για την 16η αγωνιστική της Β' Ανδρών ΕΣΚΑ η ΑΕΚ Περιστερίου θα προσπαθήσει να κερδίσει την Ανγέννηση Πετρούπολης για να διατηρήσει τις όποιες ελπίδες της για παραμονή.
ΠΕ | 21:00 | ΚΑΒΑΡΝΟΥ | ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ | ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | |||
ΠΕ | 21:15 | ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. | |||
ΠΕ | 21:30 | Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ | |||
ΠΕ | 21:30 | ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ | ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ | |||
ΠΕ | 21:30 | ΡΟΥΦ ΚΛ. | ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ | ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ | |||
ΠΕ | 21:45 | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. | ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 | |||
ΠΕ | 22:00 | ΣΤΡΕΦΗ | ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ |
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ | 29 | 15 | 14 | 1 | 0 | 0 | 1039 | 916 | |||
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ | 29 | 15 | 14 | 1 | 0 | 0 | 1139 | 971 | |||
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ | 26 | 15 | 11 | 4 | 0 | 0 | 1047 | 986 | |||
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | 26 | 15 | 11 | 4 | 0 | 0 | 1055 | 959 | |||
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ | 24 | 15 | 9 | 6 | 0 | 0 | 996 | 959 | |||
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | 23 | 15 | 8 | 7 | 0 | 0 | 1064 | 1000 | |||
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ | 22 | 15 | 7 | 8 | 0 | 0 | 951 | 997 | |||
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | 22 | 15 | 7 | 8 | 0 | 0 | 945 | 976 | |||
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ | 21 | 15 | 6 | 9 | 0 | 0 | 924 | 975 | |||
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. | 20 | 15 | 5 | 10 | 0 | 0 | 1085 | 1110 | |||
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 | 20 | 15 | 5 | 10 | 0 | 0 | 956 | 1015 | |||
ΑΟ ΚΑΡΕΑ | 19 | 15 | 4 | 11 | 0 | 0 | 916 | 986 | |||
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ | 17 | 15 | 2 | 13 | 0 | 0 | 986 | 1097 | |||
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. | 17 | 15 | 2 | 13 | 0 | 0 | 898 | 1054 |