Τελευταία ενημέρωση 14:36, 25 Μαρ 2019
Θοδωρής Λαπατάς

Θοδωρής Λαπατάς

Το πρόγραμμα του Σαββάτου για τις ομάδες της πόλης μας στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ είναι το εξής:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 16/03/19 15:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 16/03/19 15:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΔΟΣΗΣ Μ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΣΑΦΟΣ Β.
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 16/03/19 15:30 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.
Ετικέτες

Σφραγίδα στην 3η θέση θέλει να βάλει η Κ15 του Ατρόμητου η οποία θα υποδεχθεί αύριο τον Αστέρα Τρίπολης στο γήπεδο της Χωράφας.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΛΑΪΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ (ΧΩΡΑΦΑ) 16 Μαρτίου 2019 12:00

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 16 40
2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 16 39
3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 16 24
4 A.E.K. 15 20
5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 16 14
6 Ο.Φ.Η. 15 12
7 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 16 9

 

Ετικέτες

Άλλο ένα πολύ σημαντικό παιχνίδι με την επανέναρξη του πρωταθλήματος περιμένει τον Ιπποκράτη καθώς αύριο αντιμετωπίζει εκτός έδρας την Αναγέννηση Πετρούπολης «σημαδεύοντας» μόνο στο τρίποντο που θα τον διατηρήσει στη δεύτερη θέση.                                             

                                                                   Η βαθμολογία

1. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 51 19 16 3 0 66 10
2. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 43 18 14 1 3 49 17
3. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 41 19 13 2 4 61 24
4. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 36 18 11 3 4 49 28
5. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 35 18 10 5 3 41 17
6. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 34 19 11 1 7 43 30
7. ΑΕ ΙΛΙΟΥ 31 19 10 1 8 30 32
8. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 20 18 6 2 10 27 42
9. ΑΤΤΙΚΟΣ 19 18 6 1 11 23 36
10. ΑΦΟΒΟΣ 16 18 5 1 12 24 39
11. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 10 19 3 1 15 16 50
12. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 8 19 2 2 15 25 71
13. ΑΟ ΚΩΦΩΝ 4 18 1 1 16 16 74                 

To πρόγραμμα όλων των τμημάτων του συλλόγου έχει ως εξής:

Ετικέτες

Σημαντική εκτός έδρας νίκη πέτυχε η Γυναικεία Ομάδα της Άμιλλας η οποία επιβλήθηκε εκτός έδρας του ΑΟ Δάφνης με σκορ 54-64 για την 20η αγωνιστική της Β' κατηγορίας.

Ετικέτες

Τον πρώτο πολίτη της πόλης μας Ανδρέα Παχατουρίδη επισκέφθηκε σήμερα στο δημαρχειακό μέγαρο Περιστερίου ο Υποψήφιος Περιφερειάρχης Αττικής Γιώργος Πατούλης έχοντας παράλληλα και την ιδιότητα του προέδρου της Κεντρικής Ένωσης Δήμων Ελλάδας.

Ετικέτες
Leventis kreopoleio
ACS Περιστερίου
Tsevelekos 250x250

Συνδεθείτε μαζί μας