Θοδωρής Λαπατάς

Δύο παίκτες του Ερασιτέχνη Ατρόμητου και δύο της Κηπούπολης κλήθηκαν στις μικτές ΕΠΣΑ για να λάβουν μέρος σε προπονήσεις που θα γίνουν αύριο σε Νέα Ιωνία και Γαλάτσι.

Συγκεκριμένα στη Μικτή Κ16 ( 2003) κλήθηκαν οι: ΝΤΟΥΛΕ, ΡΗΓΟΣ (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ), ΦΑΡΜΑΚΗΣ (ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ), και στη Μικτή Κ14 (2005) ο ΤΖΑΒΑΡΑΣ (ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ)

Ετικέτες

Πετυχαίνοντας από ένα γκολ σε κάθε ημίχρονο η Θύελλα επικράτησε του Κεραμεικού με 2-0 αποδίδοντας εξαιρετικό ποδόσφαιρο.

Ετικέτες

Το κακό τρίτο δεκάλεπτο (8-15 το επί μέρους σκορ) στοίχησε στις Κορασίδες του ΓΣΠ που ηττήθηκαν – σε αγώνα για τα play offs ανόδου – από την Ένωση Ιλίου με 41-46.

Ετικέτες

Αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ το Παιδικό 1 του Ατρόμητου (2004) κατάφερε να κάνει την ανατροπή επί της Ακαδημίας Βαλένθια την οποία κέρδισε με 2-1 και σκόρερ τον Τσονάκα.

Ετικέτες

Το Παιδικό 2 (2004) του Ατρόμητου υπό τις οδηγίες του πολύπειρου Δημήτρη Μαυρίκου έκανε πολύ καλή εμφάνιση εναντίον της Αγίας Ελεούσας στο πλαίσιο του Soccer Link και επικράτησε δίκαια με σκορ 3-0.

Τα γκολ πέτυχαν οι Κάιλας, Κοχλιός, Λινάρδος. Έπαιξαν οι Δήμος, Κουφόπουλοςμ Μαλάκης, Πνάκας, Κουλίζος, Π. Κούκης, Πιπερίδης, Κοχλιός,  Κάιλας, Χατζηιωσιφίδης, Κολίζος στη βασική ενδεκάδα και αλλαγές οι Γκιότσας, Υφαντόπουλος, Γιάννης.