Να σταθεί καλύτερα συγκριτικά με την περσινή χρονιά είναι ο στόχος του Απόλλωνα Περιστερίου που συμπεριλήφθηκε στον 4ο όμιλο της Γ' ΕΠΣΑ και θα κάνει πρεμιέρα εντός έδρας κόντρα στα Πατήσια.
Το πρόγραμμα του α΄ γύρου έχει ως εξής (στον β΄γύρο οι αγώνες θα διεξαχθούν αντίστροφα).
1η αγωνιστική
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ | ||||||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ||||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | ||||||
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΥΜΗΤΤΟΣ | ||||||
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ | ||||||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑ |
Ρεπό Θύελλα
2η αγωνιστική
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | ||||||
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ||||||
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΣΙ | ||||||
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ||||||
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ||||||
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ |
3η αγωνιστική
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | ||||||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ | ||||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ | ||||||
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΤΗΣΙΑ | ||||||
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ | ||||||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
4η αγωνιστική
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ||||||
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | ||||||
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ||||||
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙ | ||||||
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ||||||
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ |
5η αγωνιστική
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ | ||||||
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ | ||||||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ | ||||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ | ||||||
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ | ||||||
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
6η αγωνιστική
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | ||||||
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ||||||
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | ||||||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ||||||
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΣΙ | ||||||
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ |
7η αγωνιστική
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ | ||||||
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ | ||||||
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ | ||||||
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ||||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ | ||||||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
8η αγωνιστική
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΥΜΗΤΤΟΣ | ||||||
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | ||||||
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ | ||||||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ||||||
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | ||||||
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ |
9η αγωνιστική
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑ | ||||||
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ | ||||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ||||||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ||||||
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ | ||||||
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
10η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ | ||||||
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ||||||
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | ||||||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ||||||
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | ||||||
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ |
11η αγωνιστική
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ | ||||||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ | ||||||
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ||||||
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ||||||
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ | ||||||
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
12η αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | ||||||
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ||||||
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | ||||||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ | ||||||
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ | ||||||
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑ |
13η αγωνιστική
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ||||||
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ | ||||||
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ||||||
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ||||||
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ | ||||||
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
Στον 4ο όμιλο της Γ' ΕΠΣΑ συμπεριλήφθηκε η Θύελλα Περιστερίου η οποία έχει ρεπό την πρώτη αγωνισιτκή. Στην 2η αγωνιστική θα υποδεχθείτον Αία Αθηνών.
Με στόχο την άνετη παραμονή μακριά από τις δυσκολίες της περσινής χρονιάς η Ανθούπολη συμπεριλήφθηκε στον 20 όμιλο της Β' ΕΠΣΑ.
Στον 2ο όμιλο της Β' ΕΠΣΑ συμπεριλήφθηκε η Χρυσούπολη.
Με στόχο να επαναλάβει την περσινή καλή πορεία και γιατί όχι να πάει ακόμη καλύτερα ο Φοίνικας θα ριχθεί στη μάχη του 2ου ομίλου της Β' ΕΠΣΑ έπειτα από τη χθεσινή κλήρωση.
Η ομάδα του Κώστα Ζαμπέτα θα κάνει πρεμιέρα στον Άγιο Δημήτριο ενώ στη 2η αγωνιστική θα υποδεχθεί τον Παράδεισο. Δείτε το πρόγραμμα του α' γύρου, (στον β΄γύρο οι αγώνες διεξάγονται αντίστροφα).
1η αγωνιιστική
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ||||||
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | ||||||
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 | ||||||
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ||||||
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | ||||||
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | ||||||
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ | ||||||
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΒΥΡΩΝ |
2η αγωνιστική
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ | ||||||
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ||||||
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | ||||||
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||||||
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | ||||||
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ||||||
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | ||||||
ΒΥΡΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ |
3η αγωνιστική
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ||||||
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ||||||
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | ||||||
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 | ||||||
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ||||||
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | ||||||
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | ||||||
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΒΥΡΩΝ |
4η αγωνιστική
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | ||||||
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ||||||
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||||||
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | ||||||
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ||||||
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | ||||||
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ | ||||||
ΒΥΡΩΝ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ |
5η αγωνιστική
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ||||||
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ | ||||||
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ||||||
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | ||||||
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 | ||||||
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ||||||
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | ||||||
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝ |
6η αγωνιστική
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | ||||||
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||||||
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | ||||||
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ||||||
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | ||||||
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΘΗΝΑΪΔΑ | ||||||
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | ||||||
ΒΥΡΩΝ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ |
7η αγωνιστική
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ||||||
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ | ||||||
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ||||||
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ||||||
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | ||||||
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 | ||||||
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ||||||
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΒΥΡΩΝ |
8η αγωνιστική
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | ||||||
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ||||||
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | ||||||
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||||||
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ | ||||||
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | ||||||
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | ||||||
ΒΥΡΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
9η αγωνιστική
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ||||||
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ | ||||||
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ||||||
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | ||||||
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ||||||
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | ||||||
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 | ||||||
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΒΥΡΩΝ |
10η αγωνιστική
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | ||||||
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ | ||||||
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | ||||||
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ||||||
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | ||||||
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | ||||||
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ||||||
ΒΥΡΩΝ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 |
11η αγωνιστική
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ||||||
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ | ||||||
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ||||||
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | ||||||
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||||||
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ||||||
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | ||||||
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΒΥΡΩΝ |
12η αγωνιστική
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ||||||
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | ||||||
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | ||||||
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ | ||||||
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | ||||||
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ||||||
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 | ||||||
ΒΥΡΩΝ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ |
13η αγωνιστική
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ||||||
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ | ||||||
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ||||||
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | ||||||
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||||||
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | ||||||
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ||||||
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΒΥΡΩΝ |
14η αγωνιστική
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | ||||||
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 | ||||||
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ||||||
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | ||||||
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | ||||||
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ | ||||||
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | ||||||
ΒΥΡΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ |
15η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ||||||
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ | ||||||
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ||||||
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | ||||||
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||||||
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | ||||||
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ||||||
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΒΥΡΩΝ |