Mε απόλυτη επιτυχία συνεχίζεται το πρόγραμμα ατομικών προσπονήσεων των μικρών αθλητών του ΓΣΠ στο "Αν.Παπανδρέου".
Σαν μια πρώτης τάξεως ευκαιρία για να κάνει μια δυνατή πρόβα εν όψει των μπαράζ για την άνοδο στη Γ' Εθνική αντιμετωπίζει ο Άγιος Ιερόθεος τον αγώνα της Κυριακής με το Χαϊδάρι στο γήπεδο του Ηφαίστου (16.30) για την 25η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α' κατηγορίας.
Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στα τμήματα υποδομής του ΑΠΣ Ατρόμητος έχει ως εξής:
ΣΑΒΒΑΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΤΑΜΑΡΙ
09.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2006 – ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
10.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2003 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
11.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2003 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
12.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2001 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
14.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2001/02 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
15.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ16 – ΑΠΟΛΛΩΝ
16.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2002 – ΧΑΪΔΑΡΙ
18.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2002 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
19.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΦΗΒΙΚΟ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
10.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2004 – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ)
11.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2007 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ( ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ)
12.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2004 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (ΑΓΙΟΥ ΚΟΣΜΑ)
14.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2007– ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ( ΠΑΧΑΤΟΥΡΙΔΗ)
16.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ – ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΕΡΑ)
17.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2005 – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (ΑΣΥΛΟΥ)
ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΝΤΑΜΑΡΙ
10.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2005 – ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
11.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2004 – ΚΟΥΡΟΣ ΡΟΤΣΑ
12.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2004 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
13.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2003 – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
15.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2005 – ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
16.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2001 – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
18.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2002 – ΓΛΥΦΑΔΑ
19.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΦΗΒ. ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
13.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2007 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΙΚΕΑ)
16.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣ. (ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑ)
16.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2003 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ (ΟΛΥΜΠ. ΑΛΙΜΟΥ)
17.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2003 – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (ΑΣΥΛΟΥ)
19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2005 – ΧΑΪΔΑΡΙ (ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ)
Την θέση του Τεχνικού Συμβούλου στην ΠΟΑΛ ανέλαβε ο Δημήτρης Μαυρίκος, ο δάσκαλος του περιστεριώτικου ποδοσφαίρου με πτυχίο προπονητή ΟΥΕΦΑ και θητεία σε πολλές ομάδες της Αθήνας και του Περιστερίου ειδικότερα. Ο Μαυρίκος που είναι τώρα προπονητής στις ακαδημίες του Ατρόμητου θα προσφέρει τις γνώσεις του στο ποδοσφαιρικό τμήμα της ΠΟΑΛ.
Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου για τις ομάδες της πόλης μας της Α' και Β' κατηγορίας ΕΠΣΑ (ρεπό η Γ' Κατηγορία) έχει ως εξής:
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΠΕΥΚΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | ΠΕΥΚΗΣ | Σάββατο | 26/03/16 | 15:30 | ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι. |
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 26/03/16 | 15:30 | ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. |
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 27/03/16 | 16:30 | ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΔΔΑΣ Π. |
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 26/03/16 | 15:30 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ. |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 27/03/16 | 16:30 | ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. |
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 26/03/16 | 15:30 | ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. |
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Κυριακή | 27/03/16 | 11:30 | ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. |
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 27/03/16 | 16:30 | ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. |