Τελευταία ενημέρωση 08:21, 27 Ιουν 2019
Παύλος Κατώνης

Παύλος Κατώνης

Με τη στάμπα να γράφει επάνω της «Fentagin» πραγματοποιήθηκε απόψε στο «Θέατρο Πολιτών» η πιο «πορωτική» γιορτή της τελευταίας 15ετίας, από αυτές που μένουν στην ιστορία, από αυτές που θα αφήσουν το αποτύπωμά τους και την επόμενη μέρα.

Ετικέτες

Τα σημερινά αποτελέσματα των ομάδων της πόλης μας στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ είναι τα εξής:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ       1-0

ΧΟΛΑΡΓΌς - ΗΦΑΙΣΤΟΣ                 4-1           

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ            1-2

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ Π.         0-2

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡ.- ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ      2-4

ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ         1-1

ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞ.- ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ.         2-0 

 

Ετικέτες

Τα (αδιάφορα βαθμολογικά) Σούρμενα του πρώην προπονητή του Γιάννη Τάμπραντζη αντιμετωπίζει αύριο το πρωί στη Χωράφα ο ΑΟ Περιστερίου ο οποίος θέλει πάση θυσία τους τρεις βαθμούς για να συνεχίσει να βρίσκεται στο....κυνήγι του Χαλανδρίου.

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 24/02/19 11:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 55 20 18 1 1 66 7
2. ΧΟΛΑΡΓΟΣ 43 20 13 4 3 27 17
3. ΧΑΪΔΑΡΙ 38 21 11 5 5 37 25
4. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 36 20 10 6 4 27 20
5. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 31 21 8 7 6 25 23
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ 31 20 9 4 7 25 21
7. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 28 20 8 4 8 35 32
8. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 26 20 7 5 8 22 20
9. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 23 20 6 5 9 18 25
10. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 23 21 7 2 12 22 31
11. ΡΟΥΦ 23 20 6 5 9 21 33
12. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 20 20 3 11 6 15 21
13. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 20 20 4 8 8 20 34
14. ΧΑΛΑΝΔΡΙ 18 21 4 6 11 20 33
15. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 15 20 3 6 11 18 34
16. ΙΑΣΩΝ 13 20 2 7 11 8 30
Ετικέτες

Το πρόγραμμα της Κυριακής για τις ομάδες της πόλης μας στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ είναι το εξής:

A' KATHΓΟΡΙΑ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 24/02/19 11:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 24/02/19 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 24/02/19 15:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ.
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 24/02/19 11:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ.

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 24/02/19 11:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 24/02/19 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 24/02/19 12:15 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ., ΛΙΑΚΑΣ Π.  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 24/02/19 09:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΣΙΝΤΟΣ Δ.

 

Ετικέτες

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου για όλα τα τμήματα του Ιπποκράτη είναι το εξής:

Ετικέτες
Leventis kreopoleio
ACS Περιστερίου

Δημοφιλέστερα

Νέο μέλος ο Φώτης Παπαπαναγής

Νέο μέλος ο Φώτης Παπαπαναγής

26 Ιουν 2019 Ερασιτέχνης

Έμεινε και ο Αποστόλου

Έμεινε και ο Αποστόλου

26 Ιουν 2019 Άγιος Ιερόθεος

Οι Παίδες 4οι στην Ελλάδα!

Οι Παίδες 4οι στην Ελλάδα!

26 Ιουν 2019 ΓΣ Περιστερίου

«Επιμένει ελληνικά» πήρε και Γούτα!
Έπεσε η αυλαία του 5ου τουρνουά Δικτύου Σχολών!
Πήρε και Μπατή!

Πήρε και Μπατή!

26 Ιουν 2019 Άγιος Ιερόθεος

Η 2η μέρα του τουρνουά Δικτύου Σχολών!
Tsevelekos 250x250

Συνδεθείτε μαζί μας