Το πρόγραμμα του Σαββάτου για τις ομάδες της πόλης μας στα πρωταθλήματα της Α' και Β' κατηγορίας ΕΠΣΑ είναι το εξής:
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 24/11/18 | 15:00 | ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. |
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 24/11/18 | 15:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. |
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 24/11/18 | 15:00 | ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 24/11/18 | 15:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΖΥΓΑΣ Π. |
Τα αποτελέσματα της Κυριακής για τις ομάδες της πόλης μας στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ είναι τα εξής:
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΡΟΥΦ 1-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ 3-0
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ.-ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 1-3
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0-3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛ. - ΑΜΙΛΛΑ 1-1
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ. Αναβλήθηκε
ΤΟΛΜΗ - ΠΛΑΤΩΝΑΣ 3-4
Το πρόγραμμα του Σαββάτου για τις ομάδες της πόλης μας σε Β' και Γ' κατηγορία της ΕΠΣΑ έχει ως εξής:
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 17/11/18 | 15:00 | ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ |
ΠΟΨ - ΗΡΑΚΛΗΣ | Κ.ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 17/11/18 | 15:00 | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. |
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | Σάββατο | 17/11/18 | 15:00 | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΙΣΣΑ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. |
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 17/11/18 | 15:00 | ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. |
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Σάββατο | 17/11/18 | 15:00 | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ. |
Το πρόγραμμα του Σαββάτου για τις ομάδες της πόλης μας σε Α' και Β' κατηγορία της ΕΠΣΑ έχει ως εξής:
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 10/11/18 | 15:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΖΥΓΑΣ Π. |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 10/11/18 | 15:00 | ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. |
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΜΙΛΛΑ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 10/11/18 | 15:00 | ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 10/11/18 | 15:00 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. |
* Οι ομάδες της Γ' ΕΠΣΑ παίζουν όλες την Κυριακή
Την Πέμπτη και ώρα 6.30μ.μ. θα γίνει στα γραφεία της ΕΠΣΑ η κλήρωση της φάσης των 16 του Κυπέλλου. Στην κληρωτίδα θα μπουν και οι δύο ομάδες της πόλης μας που μας εκπροσωπούν στο θεσμό ο Άγιος Ιερόθεος και ο ΑΟ Περιστερίου.