Τελευταία ενημέρωση 04:56, 09 Δεκ 2019

Για την 9η αγωνιστική της Α' κατηγορίας ΕΣΚΑ Ανδρών ο Φίλιππος υποτάχθηκε στην ανωτερότητα του ΟΚΑ Μεσογείων στο β' ημίχρονο και γνώρισε την ήττα με σκορ 74-57 έχοντας κορυφαίο σκόρερ τον Μπότσα με 20 πόντους.

Διαιτητές: Γιακείμη, Τεφτίκης, Τηγάνης

Δεκάλεπτα: 19-14, 32-29, 56-45, 74-57

Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Χασιώτης, Αλεξανδράκης, Κουκουζέλης): Κυριαζής 2, Τσίρος 4, Γιαννάκης 6, Παπακωνσταντίνου 7(1), Πανταζής 3, Ρουμπέας 17(3), Σουλιώτης 15(1), Παπαγιαννάκος 12(2), Χατζής 1, Βλάχος, Κεσκινίδης 2, Σιδέρης 5(1).

Φίλιππος: Τσιμπερης 4, Δαρμης, Χασάπης, Μποτσας 20(3), Ζεμπερης 5(1), Μπουγιούρης 2, Θεοδωράκης, Κακαβουλας, Φιλόπουλος 4, Κατσαρός 10, Βαλληνδρας 9, Πατωνιδης 3

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ- ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 74-67
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ- ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 89-69
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ- ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 64-78
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ- ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 74-57

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ- ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 84-70
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ- ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 87-50
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ- ΕΣΚΔ. Ν.ΙΩΝΙΑΣ 75-68

Για την 7η αγωνιστική της Α' κατηγορίας ΕΣΚΑ Ανδρών, ο Φίλιππος δεν μπόρεσε να ξεπεράσει το εμπόδιο της Νέας Ιωνίας που κυριάρχησε και στα τέσσερα δεκάλεπτα παίρνοντας τελικά τη νίκη με 42-66.

Για την 6η αγωνιστική της Α' κατηγορίας ΕΣΚΑ Ανδρών ο  Φίλιππος  αγωνίζεται αύριο στην Αγία Βαρβάρα με αντίπαλο τον Πολυνίκη με στόχο να επιστρέψει στις νίκες μετά από δύο σερί ήττες.

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΔΕ   20:00 ΠΕΥΚΗΣ Β ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ    
ΔΕ   20:30 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ    
ΔΕ   21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ    
ΔΕ   21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ    
ΔΕ   21:30 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ    
ΔΕ   21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ    
ΔΕ   21:45 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ.  

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 10 5 5 0 0 0 371 321      
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 9 5 4 1 0 0 351 339      
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 9 5 4 1 0 0 345 332      
ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. 9 5 4 1 0 0 392 315      
ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 8 5 3 2 0 0 350 351      
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 8 5 3 2 0 0 326 334      
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 7 5 2 3 0 0 384 386      
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 7 5 2 3 0 0 318 301      
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 7 5 2 3 0 0 320 320      
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 7 5 2 3 0 0 304 336      
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 6 5 1 4 0 0 359 361      
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 6 5 1 4 0 0 308 343      
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6 5 1 4 0 0 310 366      
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 5 5 1 4 0 1 321 354      

Να αποβάλλει από πάνω του το άγχος του πρωτάρη θέλει ο Φίλιππος ο οποίος ρίχνεται αύριο στο πρωτάθλημα της Β' κατηγορίας ΕΣΚΑ με στόχο μια αξιοπρεπή πορεία.

Στην τελική ευθεία μπαίνει η προετοιμασία της ανδρικής ομάδας του Φίλιππου Περιστερίου. Η ομάδα του Αγίου Ιεροθέου που κατέκτησε πέρσι την άνοδο έχει συμπεριληφθεί στον 1ο όμιλο της Β’ κατηγορίας ΕΣΚΑ και θα κάνει πρεμιέρα στις 6 Οκτωβρίου με πρώτο αντίπαλο τον ΓΣ Κηφισιάς εκτός έδρας

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα του πρωταθλήματος είναι το εξής:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 06/10/2016 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 - 0  
ΠΕ 06/10/2016 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ 0 - 0  
ΠΕ 06/10/2016 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
ΠΕ 06/10/2016 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 06/10/2016 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 06/10/2016 21:45 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 06/10/2016 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 0 - 0  

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 13/10/2016 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 13/10/2016 21:30 Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 - 0  
ΠΕ 13/10/2016 21:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 13/10/2016 21:30 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 13/10/2016 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 13/10/2016 21:45 ΜΕΤΣ Β ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 0 - 0  
ΠΕ 13/10/2016 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0  

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 20/10/2016 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 20/10/2016 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 20/10/2016 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
ΠΕ 20/10/2016 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 20/10/2016 21:45 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΚΑΡΕΑ 0 - 0  
ΠΕ 20/10/2016 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 - 0  
ΠΕ 20/10/2016 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 - 0  

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 27/10/2016 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 27/10/2016 21:30 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 0 - 0  
ΠΕ 27/10/2016 21:30 Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 27/10/2016 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 27/10/2016 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 27/10/2016 21:45 ΜΕΤΣ Β ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 27/10/2016 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 - 0  

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 03/11/2016 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΟ ΚΑΡΕΑ 0 - 0  
ΠΕ 03/11/2016 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 03/11/2016 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 - 0  
ΠΕ 03/11/2016 21:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 03/11/2016 21:45 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 - 0  
ΠΕ 03/11/2016 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 03/11/2016 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 10/11/2016 21:30 Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 0 - 0  
ΠΕ 10/11/2016 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 10/11/2016 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 10/11/2016 21:30 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 10/11/2016 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 - 0  
ΠΕ 10/11/2016 21:45 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 10/11/2016 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 17/11/2016 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 - 0  
ΠΕ 17/11/2016 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 17/11/2016 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 17/11/2016 21:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
ΠΕ 17/11/2016 21:45 ΜΕΤΣ Β ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 17/11/2016 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ 0 - 0  
ΠΕ 17/11/2016 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0  

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 24/11/2016 21:30 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 24/11/2016 21:30 Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 24/11/2016 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 24/11/2016 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 0 - 0  
ΠΕ 24/11/2016 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 24/11/2016 21:45 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 24/11/2016 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 - 0  

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 01/12/2016 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 01/12/2016 21:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 01/12/2016 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 01/12/2016 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
ΠΕ 01/12/2016 21:45 ΜΕΤΣ Β ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΑΟ ΚΑΡΕΑ 0 - 0  
ΠΕ 01/12/2016 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 - 0  
ΠΕ 01/12/2016 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0  

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 08/12/2016 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 08/12/2016 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 0 - 0  
ΠΕ 08/12/2016 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 08/12/2016 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 - 0  
ΠΕ 08/12/2016 21:30 Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 08/12/2016 21:45 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 08/12/2016 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0  

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 15/12/2016 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
ΠΕ 15/12/2016 21:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 15/12/2016 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 15/12/2016 21:30 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΟ ΚΑΡΕΑ 0 - 0  
ΠΕ 15/12/2016 21:45 ΜΕΤΣ Β ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 - 0  
ΠΕ 15/12/2016 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 15/12/2016 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 - 0  

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 22/12/2016 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 22/12/2016 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 22/12/2016 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 22/12/2016 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 22/12/2016 21:30 Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
ΠΕ 22/12/2016 21:45 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 - 0  
ΠΕ 22/12/2016 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 - 0  

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 12/01/2017 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΟ ΚΑΡΕΑ 0 - 0  
ΠΕ 12/01/2017 21:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 12/01/2017 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 12/01/2017 21:30 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 - 0  
ΠΕ 12/01/2017 21:45 ΜΕΤΣ Β ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 12/01/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 0 - 0  
ΠΕ 12/01/2017 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0  

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 19/01/2017 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 19/01/2017 21:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 0 - 0  
ΠΕ 19/01/2017 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 19/01/2017 21:30 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 19/01/2017 21:30 Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 19/01/2017 21:45 ΜΕΤΣ Β ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 19/01/2017 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 - 0  

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 26/01/2017 19:45 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 26/01/2017 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 26/01/2017 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΟ ΚΑΡΕΑ 0 - 0  
ΠΕ 26/01/2017 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 26/01/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 26/01/2017 21:45 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
ΠΕ 26/01/2017 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 - 0  

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 02/02/2017 21:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 02/02/2017 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 - 0  
ΠΕ 02/02/2017 21:30 Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 02/02/2017 21:30 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 02/02/2017 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 0 - 0  
ΠΕ 02/02/2017 21:45 ΜΕΤΣ Β ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 02/02/2017 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 - 0  

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 09/02/2017 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
ΠΕ 09/02/2017 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΑΟ ΚΑΡΕΑ 0 - 0  
ΠΕ 09/02/2017 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 - 0  
ΠΕ 09/02/2017 21:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 - 0  
ΠΕ 09/02/2017 21:45 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 09/02/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 09/02/2017 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0  

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 16/02/2017 21:30 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 16/02/2017 21:30 Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 16/02/2017 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 16/02/2017 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 16/02/2017 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 16/02/2017 21:45 ΜΕΤΣ Β ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 16/02/2017 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 0 - 0  

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 23/02/2017 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 23/02/2017 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 - 0  
ΠΕ 23/02/2017 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 23/02/2017 21:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 23/02/2017 21:45 ΜΕΤΣ Β ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 23/02/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
ΠΕ 23/02/2017 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΑΟ ΚΑΡΕΑ 0 - 0  

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 02/03/2017 21:30 Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 02/03/2017 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 0 - 0  
ΠΕ 02/03/2017 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 02/03/2017 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 02/03/2017 21:30 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 - 0  
ΠΕ 02/03/2017 21:45 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 02/03/2017 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 0 - 0  

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 09/03/2017 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 09/03/2017 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 09/03/2017 21:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΟ ΚΑΡΕΑ 0 - 0  
ΠΕ 09/03/2017 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 09/03/2017 21:45 ΜΕΤΣ Β ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
ΠΕ 09/03/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 09/03/2017 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 - 0  

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 16/03/2017 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 16/03/2017 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 16/03/2017 21:30 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 16/03/2017 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 16/03/2017 21:30 Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 - 0  
ΠΕ 16/03/2017 21:45 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 0 - 0  
ΠΕ 16/03/2017 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 - 0  

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 23/03/2017 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 23/03/2017 21:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 - 0  
ΠΕ 23/03/2017 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ 0 - 0  
ΠΕ 23/03/2017 21:30 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
ΠΕ 23/03/2017 21:45 ΜΕΤΣ Β ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 23/03/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 23/03/2017 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 - 0  

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 30/03/2017 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 0 - 0  
ΠΕ 30/03/2017 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 30/03/2017 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 30/03/2017 21:30 Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 30/03/2017 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 - 0  
ΠΕ 30/03/2017 21:45 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 30/03/2017 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 - 0  

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 06/04/2017 21:30 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 06/04/2017 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 - 0  
ΠΕ 06/04/2017 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 0 - 0  
ΠΕ 06/04/2017 21:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 06/04/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 06/04/2017 21:45 ΜΕΤΣ Β ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 06/04/2017 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΚΑΡΕΑ 0 - 0  

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 27/04/2017 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 27/04/2017 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 27/04/2017 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
ΠΕ 27/04/2017 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 - 0  
ΠΕ 27/04/2017 21:30 Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 27/04/2017 21:45 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 27/04/2017 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ  
Leventis kreopoleio
ACS Περιστερίου

Δημοφιλέστερα

Βέλλιος: «Είναι κρίμα…»

Βέλλιος: «Είναι κρίμα…»

08 Δεκ 2019 ΠΑΕ Ατρόμητος

Στη βρύση (για 3η φορά) αλλά πάλι δεν ήπιε νερό!
Το pre-game Ατρόμητος - Άρης!

Το pre-game Ατρόμητος - Άρης!

08 Δεκ 2019 ΠΑΕ Ατρόμητος

H K15 έχασε το ντέρμπι με buzzer beater!

H K15 έχασε το ντέρμπι με buzzer be…

08 Δεκ 2019 ΠΑΕ Ατρόμητος

Πήρε βαθμό στον Ταύρο με 1-1

Πήρε βαθμό στον Ταύρο με 1-1

08 Δεκ 2019 Άγιος Ιερόθεος

Του έβαλε φρένο η Λαύρα!

Του έβαλε φρένο η Λαύρα!

08 Δεκ 2019 Φοίνικας

Tsevelekos 250x250

Συνδεθείτε μαζί μας