Τελευταία ενημέρωση 03:16, 27 Οκτ 2020

Η ομάδα Γυναικών του Γ.Σ. Περιστερίου δεν συνάντησε πρόβλημα απέναντι στον Αχιλλέα και με το 42-22 “αγκάλιασε” την παραμονή της στην Γ’ Κατηγορία της Ε.Σ.Κ.Α.

Οι παίκτριες της Γεωργίας Αγγέλη παρουσιάστηκαν συγκεντρωμένες από το πρώτο δευτερόλεπτο της αναμέτρησης και παρά την διψήφια διαφορά (14-4), συνέχισαν με το ίδιο πάθος έως ότου ακουστεί η κόρνα της λήξης.

Ενδεικτικό της προσπάθειας τους είναι το σκορ στο τέλος της τρίτης περιόδου με την διαφορά να φτάνει το +22 (37-15). Με αυτή την επιτυχία, ο Γ.Σ.Π. έφτασε τις τέσσερις νίκες και την επόμενη αγωνιστική θα αντιμετωπίσει τον Π.Α.Ο.Κουκάκι με τον οποίο ισοβαθμούν στην 9η θέση.
Τα δεκάλεπτα: 14-4, 25-7, 37-15, 42-22
Γ.Σ.Περιστερίου (Αγγέλη): Αποστολοπούλου 4, Γεωργιάδου 6, Καρακίτσου, Λαγού 6, Κυριμάκη 8, Τσουκνάκη 3, Κορακάκη 2, Γκουρτσιάνι 2, Χαραλαμπόπουλου, Δεληγιάννη, Γεωργίου, Ποθητού 11.

Κόντρα στην ΜΕΝ Ιλίου θα ξεκινήσει η γυναικεία ομάδα μπάσκετ της Άμιλλας τις υποχρεώσεις της στο πρωτάθλημα της Γ' κατηγορίας ΕΣΚΑ.

Στόχος είναι είναι να κάνει μια πορεία ανάλογη με την περσινή και ακόμη καλύτερα δεδομένου ότι οι μετεγγραφές που έγιναν έχουν ανεβάσει τον πήχη για τη ομάδα της Ανθής Μπαλτά.

 Η Νάντια Καναβάρου, η Δήμητρα Πατσιώρα, η Τούλα Γουναρά είναι αθλήτριες που μπορούν να εγγυηθούν μια πολύ καλή χρονιά σε συνδυασμό με το ρόστερ από την περσινή χρονιά συν την πολύ ταλαντούχα και μικρότερη σε ηλικία Έλενα Κουφοπούλου.

 Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα της νέας χρονιάς έχει ως εξής:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΤΕ 05/10/2016 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 05/10/2016 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 05/10/2016 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΤΕ 05/10/2016 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 05/10/2016 22:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 05/10/2016 22:00 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ζ.Α.Ο.Ν. 0 - 0  

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . Ζ.Α.Ο.Ν. ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 12/10/2016 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 - 0  
ΤΕ 12/10/2016 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 12/10/2016 21:30 ΠΕΥΚΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΤΕ 12/10/2016 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 12/10/2016 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 - 0  
ΤΕ 12/10/2016 22:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0  

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 19/10/2016 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 19/10/2016 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ Ζ.Α.Ο.Ν. 0 - 0  
ΤΕ 19/10/2016 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 19/10/2016 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 19/10/2016 22:00 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 19/10/2016 22:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 26/10/2016 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Ζ.Α.Ο.Ν. 0 - 0  
ΤΕ 26/10/2016 21:30 ΠΕΥΚΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 - 0  
ΤΕ 26/10/2016 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΤΕ 26/10/2016 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΤΕ 26/10/2016 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 26/10/2016 22:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΤΕ 02/11/2016 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 02/11/2016 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 - 0  
ΤΕ 02/11/2016 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 02/11/2016 22:00 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 02/11/2016 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ Ζ.Α.Ο.Ν. ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 02/11/2016 22:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 09/11/2016 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 09/11/2016 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 09/11/2016 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΤΕ 09/11/2016 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 - 0  
ΤΕ 09/11/2016 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 09/11/2016 22:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. Ζ.Α.Ο.Ν. 0 - 0  

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 16/11/2016 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΤΕ 16/11/2016 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΤΕ 16/11/2016 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 16/11/2016 22:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 - 0  
ΤΕ 16/11/2016 22:00 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 16/11/2016 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ Ζ.Α.Ο.Ν. ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0  

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 23/11/2016 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΤΕ 23/11/2016 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 23/11/2016 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 - 0  
ΤΕ 23/11/2016 21:30 ΠΕΥΚΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 23/11/2016 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ Ζ.Α.Ο.Ν. 0 - 0  
ΤΕ 23/11/2016 22:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 - 0  

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 - 0  
ΤΕ 30/11/2016 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 30/11/2016 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΤΕ 30/11/2016 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 30/11/2016 22:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 30/11/2016 22:00 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΤΕ 30/11/2016 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ Ζ.Α.Ο.Ν. ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 07/12/2016 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 07/12/2016 21:30 ΠΕΥΚΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΤΕ 07/12/2016 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ Ζ.Α.Ο.Ν. 0 - 0  
ΤΕ 07/12/2016 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 07/12/2016 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 07/12/2016 22:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 14/12/2016 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 14/12/2016 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 14/12/2016 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 - 0  
ΤΕ 14/12/2016 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ Ζ.Α.Ο.Ν. ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΤΕ 14/12/2016 22:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 14/12/2016 22:00 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 - 0  

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 21/12/2016 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ Ζ.Α.Ο.Ν. 0 - 0  
ΤΕ 21/12/2016 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 21/12/2016 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 21/12/2016 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΤΕ 21/12/2016 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 21/12/2016 22:00 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 11/01/2017 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΤΕ 11/01/2017 21:30 ΠΕΥΚΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 11/01/2017 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 11/01/2017 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 11/01/2017 22:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 - 0  
ΤΕ 11/01/2017 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ Ζ.Α.Ο.Ν. ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 - 0  

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 18/01/2017 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 18/01/2017 21:30 ΠΕΥΚΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 - 0  
ΤΕ 18/01/2017 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 - 0  
ΤΕ 18/01/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 18/01/2017 22:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΤΕ 18/01/2017 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ Ζ.Α.Ο.Ν. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ Ζ.Α.Ο.Ν. 0 - 0  
ΤΕ 25/01/2017 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΤΕ 25/01/2017 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 25/01/2017 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 25/01/2017 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΤΕ 25/01/2017 22:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 25/01/2017 22:00 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 01/02/2017 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 01/02/2017 21:30 ΠΕΥΚΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 01/02/2017 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 - 0  
ΤΕ 01/02/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΤΕ 01/02/2017 22:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 - 0  
ΤΕ 01/02/2017 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ Ζ.Α.Ο.Ν. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 08/02/2017 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 08/02/2017 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 - 0  
ΤΕ 08/02/2017 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 08/02/2017 22:00 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΤΕ 08/02/2017 22:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 08/02/2017 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ Ζ.Α.Ο.Ν. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 15/02/2017 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ Ζ.Α.Ο.Ν. 0 - 0  
ΤΕ 15/02/2017 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΤΕ 15/02/2017 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΤΕ 15/02/2017 21:30 ΠΕΥΚΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 15/02/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 - 0  
ΤΕ 15/02/2017 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0  

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 22/02/2017 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 - 0  
ΤΕ 22/02/2017 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 22/02/2017 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΤΕ 22/02/2017 22:00 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 22/02/2017 22:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 22/02/2017 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ Ζ.Α.Ο.Ν. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 01/03/2017 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΤΕ 01/03/2017 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 - 0  
ΤΕ 01/03/2017 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 01/03/2017 21:30 ΠΕΥΚΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Ζ.Α.Ο.Ν. 0 - 0  
ΤΕ 01/03/2017 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 01/03/2017 22:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 08/03/2017 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΤΕ 08/03/2017 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 08/03/2017 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 08/03/2017 22:00 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 - 0  
ΤΕ 08/03/2017 22:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΤΕ 08/03/2017 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ Ζ.Α.Ο.Ν. ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 15/03/2017 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 - 0  
ΤΕ 15/03/2017 21:30 ΠΕΥΚΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 15/03/2017 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 15/03/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 15/03/2017 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ Ζ.Α.Ο.Ν. 0 - 0  
ΤΕ 15/03/2017 22:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΤΕ 22/03/2017 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 22/03/2017 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 - 0  
ΤΕ 22/03/2017 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 22/03/2017 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ Ζ.Α.Ο.Ν. ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 - 0  
ΤΕ 22/03/2017 22:00 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 22/03/2017 22:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0  

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 29/03/2017 21:30 ΠΕΥΚΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΤΕ 29/03/2017 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Ζ.Α.Ο.Ν. 0 - 0  
ΤΕ 29/03/2017 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 29/03/2017 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 29/03/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΤΕ 29/03/2017 22:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 - 0  
ΤΕ 05/04/2017 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 - 0  
ΤΕ 05/04/2017 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 05/04/2017 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΤΕ 05/04/2017 21:30 ΠΕΥΚΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 05/04/2017 22:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 05/04/2017 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ Ζ.Α.Ο.Ν. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0  

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 12/04/2017 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 12/04/2017 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΤΕ 12/04/2017 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 12/04/2017 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 12/04/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΤΕ 12/04/2017 22:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ Ζ.Α.Ο.Ν. 0 - 0
Μπακαράς
Hatzi
Asfaleies Kalogeras
Leventis kreopoleio
neo frontistiria
ACS Περιστερίου

Δημοφιλέστερα

Tsevelekos 250x250

Συνδεθείτε μαζί μας