Τελευταία ενημέρωση 23:06, 20 Σεπ 2019

Το πρόγραμμα του Σαββάτου για τις ομάδες της πόλης μας στα πρωταθλήματα της Α' και Β' κατηγορίας  ΕΠΣΑ είναι το εξής:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 24/11/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΖΥΓΑΣ Π.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Τα αποτελέσματα της Κυριακής για τις ομάδες της πόλης μας στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ είναι τα εξής:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΡΟΥΦ             1-2

ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ               3-0

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ.-ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ   1-3

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ  0-3

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛ. - ΑΜΙΛΛΑ         1-1

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ.     Αναβλήθηκε

ΤΟΛΜΗ - ΠΛΑΤΩΝΑΣ                   3-4

 

Το πρόγραμμα του Σαββάτου για τις ομάδες της πόλης μας σε Β' και Γ' κατηγορία της ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ  - ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 17/11/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ
ΠΟΨ - ΗΡΑΚΛΗΣ Κ.ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΙΣΣΑ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.

 

Το πρόγραμμα του Σαββάτου για τις ομάδες της πόλης μας σε Α' και Β' κατηγορία της ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΖΥΓΑΣ Π.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΜΙΛΛΑ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 10/11/18 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.

* Οι ομάδες της Γ' ΕΠΣΑ παίζουν όλες την Κυριακή

Την Πέμπτη και ώρα 6.30μ.μ. θα γίνει στα γραφεία της ΕΠΣΑ η κλήρωση της φάσης των 16 του Κυπέλλου. Στην κληρωτίδα θα μπουν και οι δύο ομάδες της πόλης μας που μας εκπροσωπούν στο θεσμό ο Άγιος Ιερόθεος και ο ΑΟ Περιστερίου.

 

 

 

 
Leventis kreopoleio
ACS Περιστερίου

Δημοφιλέστερα

Νόρις: Αγάπησα πολύ το Περιστέρι»

Νόρις: Αγάπησα πολύ το Περιστέρι»

20 Σεπ 2019 ΓΣ Περιστερίου

Με κερκίδα αύριο στη Τρίπολη!

Με κερκίδα αύριο στη Τρίπολη!

20 Σεπ 2019 ΠΑΕ Ατρόμητος

Κλειστές πόρτες αύριο με ΟΣΦΠ!

Κλειστές πόρτες αύριο με ΟΣΦΠ!

20 Σεπ 2019 ΓΣ Περιστερίου

Σφραγίδα επιτυχίας και το 11ο Παπαναστάσιο!

Σφραγίδα επιτυχίας και το 11ο Παπαν…

20 Σεπ 2019 Σκακιστικός όμιλος Περιστερίου

Ντέρμπι με ΠΑΟ την Κυριακή η Κ17!

Ντέρμπι με ΠΑΟ την Κυριακή η Κ17!

20 Σεπ 2019 ΠΑΕ Ατρόμητος

Στην Τρίπολη αύριο και η Κ19

Στην Τρίπολη αύριο και η Κ19

20 Σεπ 2019 ΠΑΕ Ατρόμητος

Tsevelekos 250x250

Συνδεθείτε μαζί μας