Τελευταία ενημέρωση 04:08, 22 Ιουλ 2019

Το πρόγραμμα του Σαββάτου για τις ομάδες της πόλης μας στα πρωταθλήματα της Α' και Β' κατηγορίας  ΕΠΣΑ είναι το εξής:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 24/11/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΖΥΓΑΣ Π.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Τα αποτελέσματα της Κυριακής για τις ομάδες της πόλης μας στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ είναι τα εξής:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΡΟΥΦ             1-2

ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ               3-0

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ.-ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ   1-3

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ  0-3

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛ. - ΑΜΙΛΛΑ         1-1

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ.     Αναβλήθηκε

ΤΟΛΜΗ - ΠΛΑΤΩΝΑΣ                   3-4

 

Το πρόγραμμα του Σαββάτου για τις ομάδες της πόλης μας σε Β' και Γ' κατηγορία της ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ  - ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 17/11/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ
ΠΟΨ - ΗΡΑΚΛΗΣ Κ.ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΙΣΣΑ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.

 

Το πρόγραμμα του Σαββάτου για τις ομάδες της πόλης μας σε Α' και Β' κατηγορία της ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΖΥΓΑΣ Π.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΜΙΛΛΑ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 10/11/18 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.

* Οι ομάδες της Γ' ΕΠΣΑ παίζουν όλες την Κυριακή

Την Πέμπτη και ώρα 6.30μ.μ. θα γίνει στα γραφεία της ΕΠΣΑ η κλήρωση της φάσης των 16 του Κυπέλλου. Στην κληρωτίδα θα μπουν και οι δύο ομάδες της πόλης μας που μας εκπροσωπούν στο θεσμό ο Άγιος Ιερόθεος και ο ΑΟ Περιστερίου.

 

 

 

 
Leventis kreopoleio
ACS Περιστερίου

Δημοφιλέστερα

Tsevelekos 250x250

Συνδεθείτε μαζί μας