Τελευταία ενημέρωση 08:58, 24 Οκτ 2020

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου και οι διαιτητές των αγώνων των περιστεριώτικων ομάδων που μετέχουν στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 08/10/16 16:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 08/10/16 16:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΣΑΦΟΣ Β.
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 09/10/16 12:30 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 09/10/16 14:00 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 09/10/16 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 08/10/16 16:00 ΓΑΚΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 09/10/16 09:30 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 09/10/16 11:00 ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου για τις περιστεριώτικες ομάδες που μετέχουν στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.

Β ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 02/10/16 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 02/10/16 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.  
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 02/10/16 16:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 02/10/16 11:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 01/10/16 16:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 02/10/16 16:30 ΓΑΚΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΖΗΣΗΣ Δ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 02/10/16 11:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 02/10/16 11:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 02/10/16 16:30 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α.  
 
Μπακαράς
Hatzi
Asfaleies Kalogeras
Leventis kreopoleio
neo frontistiria
ACS Περιστερίου

Δημοφιλέστερα

Σφυρίζει ο Μανούχος

Σφυρίζει ο Μανούχος

23 Οκτ 2020 ΠΑΕ Ατρόμητος

Με Κολοσσό η αυριανή (επιτέλους) πρεμιέρα!
Εύκολο έργο στο Κύπελλο Ελλάδας!

Εύκολο έργο στο Κύπελλο Ελλάδας!

23 Οκτ 2020 Άγιος Ιερόθεος

Αύριο παίζουν Κ19 και Κ17

Αύριο παίζουν Κ19 και Κ17

23 Οκτ 2020 ΠΑΕ Ατρόμητος

Tsevelekos 250x250

Συνδεθείτε μαζί μας