Τελευταία ενημέρωση 12:26, 15 Δεκ 2019

Τα σημερινά αποτελέσματα των ομάδφων της πόλης μας στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ είναι τα εξής:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΙΑΣΟΝΑΣ              2-0

ΧΟΛΑΡΓΌΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  1-0

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ Α.ΑΝ.       3-1

ΚΗΦΙΣΙΑ 2010- ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ   0-3

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΦΟΒΟΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ         0-3

ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ      1-3

 

 

Το πρόγραμμα του Σαββάτου για τις ομάδες της πόλης μας στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ εχει ως εξής:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.  

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 15/12/18 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΦΟΒΟΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 15/12/18 15:15 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  

 

Το πρόγραμμα του Σαββάτου για τις ομάδες της πόλης μας στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ είναι τα εξής:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.

Β'ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

  ΑΜΙΛΛΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 08/12/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.

Γ'ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ. - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 08/12/18 15:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.

Τα σημερινά αποτελέσματα των ομάδων της πόλης μας στην ΕΠΣΑ είναι τα εξής:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ      2-2

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠ. - ΗΦΑΙΣΤΟΣ          2-1

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ               1-0

ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ                     0-1

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦ. - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ           1-1

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡ.   2-0

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ.               2-0

Το πρόγραμμα του Σαββάτου για τις ομάδες της πόλης μας σε Α', Β', Γ' ΕΠΣΑ είναι το εξής:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 01/12/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 01/12/18 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.  
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.  

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΙΤΣΚΟΣ Τ.

 

Leventis kreopoleio
ACS Περιστερίου
Tsevelekos 250x250

Συνδεθείτε μαζί μας