Τελευταία ενημέρωση 17:17, 14 Νοε 2018

Το πρόγραμμα του Σαββάτου για τις ομάδες της πόλης μας σε Α' και Β' κατηγορία της ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΖΥΓΑΣ Π.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΜΙΛΛΑ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 10/11/18 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.

* Οι ομάδες της Γ' ΕΠΣΑ παίζουν όλες την Κυριακή

Την Πέμπτη και ώρα 6.30μ.μ. θα γίνει στα γραφεία της ΕΠΣΑ η κλήρωση της φάσης των 16 του Κυπέλλου. Στην κληρωτίδα θα μπουν και οι δύο ομάδες της πόλης μας που μας εκπροσωπούν στο θεσμό ο Άγιος Ιερόθεος και ο ΑΟ Περιστερίου.

 

 

 

 

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου και οι διαιτητές των αγώνων των περιστεριώτικων ομάδων που μετέχουν στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 08/10/16 16:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 08/10/16 16:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΣΑΦΟΣ Β.
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 09/10/16 12:30 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 09/10/16 14:00 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 09/10/16 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 08/10/16 16:00 ΓΑΚΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 09/10/16 09:30 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 09/10/16 11:00 ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου για τις περιστεριώτικες ομάδες που μετέχουν στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.

Β ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 02/10/16 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 02/10/16 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.  
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 02/10/16 16:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 02/10/16 11:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 01/10/16 16:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 02/10/16 16:30 ΓΑΚΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΖΗΣΗΣ Δ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 02/10/16 11:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 02/10/16 11:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 02/10/16 16:30 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α.  
 
Μπακαράς
Hatzi
Asfaleies Kalogeras
Leventis kreopoleio
ACS Περιστερίου
Tsevelekos 250x250

Συνδεθείτε μαζί μας