Τελευταία ενημέρωση 22:59, 26 Ιουν 2019

Με το δεξί ξεκίνησε τις υποχρεώσεις της στο πρωτάθλημα η Άμιλλα Περιστερίου, η οποία επικράτησε με 2-1 των Βριλησσίων. Το άσχημο βέβαια, είναι πως κατά τη διάρκεια του πρώτου ημιχρόνου, μπήκαν κλέφτες στα αποδυτήρια της ομάδας του Περιστερίου, κλέβοντας αρκετά κινητά και χρήματα.

Τα γκολ της ομάδας του Κώστα Σώκου σημείωσαν ο Καζακόπουλος στο 6΄ και ο Μπερνικόλας στο 28΄, ενώ χάθηκαν και αρκετές ευκαιρίες για περισσότερα γκολ της Άμιλλας.

Βασικοί για την Άμιλλα αγωνίστηκαν οι: Τεννές, Δήμου, Μπερνικόλας, Λιόντος, Ασημακόπουλος, Παππάς, Δέγλερης, Μπριστογιάννης, Κλαυδιανός, Μέμη και Καζακόπουλος.

Έπαιξαν και οι: Χρυσαφίδης, Τομαράς και Καλαντζής.

Το πρώτο της παιχνίδι για το πρωτάθλημα της Β΄ Κατηγορίας θα δώσει σήμερα στις 16.30 η Άμιλλα Περιστερίου με αντίπαλο τα Βριλήσσια στο γήπεδο της Χρυσούπολης.

Ο Κώστας Σώκος έχει προετοιμάσει τους παίκτες του και τους έχει τονίσει πόσο σημαντικό είναι να ξεκινήσει η ομάδα του με νίκη με στόχο να πάρει την άνοδο στην Α΄ Κατηγορία της ΕΠΣ Αθηνών.

 

Ο Εθνικός Ελληνορώσων θα είναι στις 6 Οκτωβρίου ο πρώτος αντίπαλος της Ανδρικής Ομάδας της Άμιλλας. Η ομάδα του Μπουρναζίου που έκανε πέρσι πολύ καλή πορεία έχει συμπεριληφθεί στον  2ο όμιλο της Β’ κατηγορίας ΕΣΚΑ.

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα του πρωταθλήματος είναι το εξής:

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 06/10/2016 20:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 06/10/2016 20:30 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 0 - 0  
ΠΕ 06/10/2016 21:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 06/10/2016 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΠΕ 06/10/2016 21:30 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 0 - 0  
ΠΕ 06/10/2016 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0  
ΠΕ 06/10/2016 21:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0  

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 13/10/2016 00:00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 13/10/2016 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 13/10/2016 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΠΕ 13/10/2016 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 13/10/2016 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 13/10/2016 21:30 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0  
ΠΕ 13/10/2016 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 - 0  

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 20/10/2016 20:30 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΠΕ 20/10/2016 21:00 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 0 - 0  
ΠΕ 20/10/2016 21:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 20/10/2016 21:30 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 20/10/2016 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 20/10/2016 21:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0  
ΠΕ 20/10/2016 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0  

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 27/10/2016 00:00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 0 - 0  
ΠΕ 27/10/2016 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 27/10/2016 20:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΠΕ 27/10/2016 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 27/10/2016 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 27/10/2016 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 27/10/2016 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 0 - 0  

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 03/11/2016 20:30 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 03/11/2016 21:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 - 0  
ΠΕ 03/11/2016 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 03/11/2016 21:30 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΠΕ 03/11/2016 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 03/11/2016 21:30 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0  
ΠΕ 03/11/2016 21:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0  

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 10/11/2016 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 0 - 0  
ΠΕ 10/11/2016 20:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 10/11/2016 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 10/11/2016 21:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 0 - 0  
ΠΕ 10/11/2016 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΠΕ 10/11/2016 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 10/11/2016 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0 - 0  

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 17/11/2016 00:00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 17/11/2016 20:30 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 17/11/2016 21:30 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0  
ΠΕ 17/11/2016 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 - 0  
ΠΕ 17/11/2016 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0  
ΠΕ 17/11/2016 21:30 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 17/11/2016 21:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 24/11/2016 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 24/11/2016 20:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 24/11/2016 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΠΕ 24/11/2016 21:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 24/11/2016 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 24/11/2016 21:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 0 - 0  
ΠΕ 24/11/2016 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 0 - 0  

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 01/12/2016 00:00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 01/12/2016 20:30 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 - 0  
ΠΕ 01/12/2016 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0  
ΠΕ 01/12/2016 21:30 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΠΕ 01/12/2016 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 01/12/2016 21:30 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 01/12/2016 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0  

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 08/12/2016 20:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΠΕ 08/12/2016 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 08/12/2016 21:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 08/12/2016 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 0 - 0  
ΠΕ 08/12/2016 21:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 08/12/2016 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 0 - 0  
ΠΕ 08/12/2016 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0  

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 15/12/2016 00:00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 - 0  
ΠΕ 15/12/2016 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 15/12/2016 20:30 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 15/12/2016 21:00 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0  
ΠΕ 15/12/2016 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΠΕ 15/12/2016 21:30 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 15/12/2016 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0  

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 22/12/2016 20:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 22/12/2016 21:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΠΕ 22/12/2016 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 22/12/2016 21:30 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 0 - 0  
ΠΕ 22/12/2016 21:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 0 - 0  
ΠΕ 22/12/2016 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 22/12/2016 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0  

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 12/01/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 12/01/2017 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 - 0  
ΠΕ 12/01/2017 20:30 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 12/01/2017 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0  
ΠΕ 12/01/2017 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 12/01/2017 21:30 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 12/01/2017 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 19/01/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 19/01/2017 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΠΕ 19/01/2017 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 - 0  
ΠΕ 19/01/2017 21:30 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 19/01/2017 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 19/01/2017 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 19/01/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0  

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 26/01/2017 20:30 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 0 - 0  
ΠΕ 26/01/2017 20:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 0 - 0  
ΠΕ 26/01/2017 21:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0  
ΠΕ 26/01/2017 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 26/01/2017 21:30 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΠΕ 26/01/2017 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 26/01/2017 21:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 0 - 0  

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 02/02/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 02/02/2017 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 02/02/2017 20:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 - 0  
ΠΕ 02/02/2017 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 02/02/2017 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 0 - 0  
ΠΕ 02/02/2017 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 02/02/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 09/02/2017 20:30 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 09/02/2017 21:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0  
ΠΕ 09/02/2017 21:30 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 09/02/2017 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0  
ΠΕ 09/02/2017 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΠΕ 09/02/2017 21:30 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 - 0  
ΠΕ 09/02/2017 21:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 16/02/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 0 - 0  
ΠΕ 16/02/2017 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 16/02/2017 20:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 16/02/2017 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 16/02/2017 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 0 - 0  
ΠΕ 16/02/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 16/02/2017 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 23/02/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 23/02/2017 20:30 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0  
ΠΕ 23/02/2017 21:30 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 23/02/2017 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0  
ΠΕ 23/02/2017 21:30 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΠΕ 23/02/2017 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 23/02/2017 21:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 - 0  

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 02/03/2017 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΠΕ 02/03/2017 20:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 02/03/2017 21:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 02/03/2017 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 0 - 0  
ΠΕ 02/03/2017 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 0 - 0  
ΠΕ 02/03/2017 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 02/03/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 - 0  

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 09/03/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0  
ΠΕ 09/03/2017 20:30 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0  
ΠΕ 09/03/2017 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 09/03/2017 21:30 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 09/03/2017 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΠΕ 09/03/2017 21:30 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 - 0  
ΠΕ 09/03/2017 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 0 - 0  

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 16/03/2017 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 0 - 0  
ΠΕ 16/03/2017 20:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 0 - 0  
ΠΕ 16/03/2017 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 16/03/2017 21:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 16/03/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΠΕ 16/03/2017 21:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 16/03/2017 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 - 0  

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 23/03/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0  
ΠΕ 23/03/2017 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0  
ΠΕ 23/03/2017 20:30 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΠΕ 23/03/2017 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 23/03/2017 21:30 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 23/03/2017 21:30 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 23/03/2017 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 - 0  

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 30/03/2017 20:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 30/03/2017 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 0 - 0  
ΠΕ 30/03/2017 21:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 0 - 0  
ΠΕ 30/03/2017 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 30/03/2017 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΠΕ 30/03/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 30/03/2017 21:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 - 0  

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 06/04/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΠΕ 06/04/2017 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0  
ΠΕ 06/04/2017 20:30 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 06/04/2017 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 06/04/2017 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 - 0  
ΠΕ 06/04/2017 21:30 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 06/04/2017 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0 - 0  

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 27/04/2017 20:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0  
ΠΕ 27/04/2017 21:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 27/04/2017 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 0 - 0  
ΠΕ 27/04/2017 21:30 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 27/04/2017 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 27/04/2017 21:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΠΕ 27/04/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 0 - 0

Με στόχο μια καλή παρουσία το Τμήμα Κορασίδων της Άμιλλας ξεκινάει τις υποχρεώσεις του στο πρωτάθλημα της Γ' κατηγορίας ΕΣΚΑ (2ος Όμιλος).

Leventis kreopoleio
ACS Περιστερίου

Δημοφιλέστερα

Νέο μέλος ο Φώτης Παπαπαναγής

Νέο μέλος ο Φώτης Παπαπαναγής

26 Ιουν 2019 Ερασιτέχνης

Έμεινε και ο Αποστόλου

Έμεινε και ο Αποστόλου

26 Ιουν 2019 Άγιος Ιερόθεος

Οι Παίδες 4οι στην Ελλάδα!

Οι Παίδες 4οι στην Ελλάδα!

26 Ιουν 2019 ΓΣ Περιστερίου

«Επιμένει ελληνικά» πήρε και Γούτα!
Έπεσε η αυλαία του 5ου τουρνουά Δικτύου Σχολών!
Πήρε και Μπατή!

Πήρε και Μπατή!

26 Ιουν 2019 Άγιος Ιερόθεος

Η 2η μέρα του τουρνουά Δικτύου Σχολών!
Tsevelekos 250x250

Συνδεθείτε μαζί μας