Τελευταία ενημέρωση 00:00, 20 Απρ 2024

Ο ΠΟΑΛ «τράβηξε κουπί» με Αργώ (4-2)

Κατηγορία ΑΟΔΗΠ

Η Αργώ δεν σταμάτησε την πορεία του ΠΟΑΛ που μπορεί να τράβηξε κουπί αλλά  επιβλήθηκε με σκορ 4-2 σε ένα δύσκολο παιχνίδι. Η Αργώ από ένα λάθος της άμυνας βρέθηκε μπροστά αλλά η είσοδος το0υ Τσιλιβαράκου βοήθησε την ομάδα του Πάνου Παπαχρήστου που ισοφάρισε πριν από την εκπνοή του ημιχρόνου με τον Λάμπρου.

Στο δεύτερη ημίχρονο ο ΠΟΑΛ προηγήθηκε  με πλασέ του Νικου Μήτση. Η πίεση συνεχίστηκε και ήρθε το 3-1 με τρομερό γκολ του Λάμπρου που προκάλεσε όμως χαλάρωση καθώς η Αργώ μείωσε σε 3-2. Τελικά ο εκ των κορυφαίων Τσιλιβαράκος μαζί με τουτς Δάνα και Λάμπρου πέτυχε το τέταρτο γκολ και κλείδωσε τη δίκαιη νίκη για τον ΠΟΑΛ.

ΠΟΑΛ: ΣΟΥΡΣΟΣ,ΧΟΛΟΓΚΙΤΑΣ, ΔΑΝΑΣ, ΜΠΑΛΤΙΜΑΣ,ΜΑΝΤΕΛΟΣ, ΚΟΤΣΑΛΟΣ,ΜΗΤΣΗΣ,ΤΑΚΟΣ,ΣΑΡΑΦΗΣ,ΑΝΤΩΝΙΟΥ,ΜΠΡΑΖΙΤΙΚΟΣ,ΔΑΧΤΥΛΙΔΗΣ,ΤΣΙΛΙΒΑΡΑΚΟΣ,ΛΑΜΠΡΟΥ,ΣΥΚΙΝΙΩΤΗΣ,ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ,ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ.

Τελευταία τροποποίηση στις Τρίτη, 06 Δεκέμβριος 2016 19:20
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Αποτελέσματα Ανεξάρτητου Πρωταθλήματος »