Τελευταία ενημέρωση 10:09, 20 Απρ 2024
Κατηγορία Ιπποκράτης
(2 ψήφοι)

Η μπάλα τιμωρεί και το 5-2 έγινε 2-2 για τον Ιπποκράτη στο σημερινό παιχνίδι με τον Άτλαντα Κυψέλης που έγινε στο γήπεδο του Ηφαίστου σήμερα το πρωί.

Οι φιλοξενούμενοι κόντρα στη ροή του αγώνα προηγήθηκαν λίγο πριν από το τέλος του α’ ημιχρόνου αλλά στο 60’ ο Παναγιωτόπουλος μετά από πάσα του Δημητρακόπουλου ανατράπηκε από τον αντίπαλο τερματοφύλακα.

Δόθηκε πέναλτι που εκτέλεσε εύστοχα ο Καψάσκης (1-1). Μετά από πέντε λεπτά ο Γκέκας έδωσε ασίστ στον Παναγιωτακόπουλο που έβαλε μπροστά τον Ιπποκράτη. Στην συνέχεια χάθηκαν πολλές ευκαιρίες με κυριότερες εκείνες των Πράπα, Παναγιωτακόπουλου, Γκεκα. Κι επειδή η μπάλα τιμωρεί στην τελευταία φάση του αγώνα ο Άτλας πέτυχε γκολ και απέδρασε με ένα ανέλπιστο βαθμό από το Περιστέρι (2-2).

Ξεκίνησαν οι: Πετρόπουλος Καλογεράς Καλλιακος Μίχος Τσιρίκας Καππας Παναγιωτακόπουλος, Παπαδόπουλος Κιάμος Καψάσκης Δημητρακοπουλος. Ως αλλαγές αγωνίστηκαν οι Γκεκας Πράπας Μπουσδούκος.

Τελευταία τροποποίηση στις Κυριακή, 23 Οκτώβριος 2016 14:28
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: «Μπαμ» με Κώστα Ζαμπέτα στον πάγκο! »