Τελευταία ενημέρωση 00:31, 20 Σεπ 2020

Το καλεντάρι της Ανδρικής Ομάδας

Κατηγορία Άμιλλα
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)
Ετικέτες

 

Ο Εθνικός Ελληνορώσων θα είναι στις 6 Οκτωβρίου ο πρώτος αντίπαλος της Ανδρικής Ομάδας της Άμιλλας. Η ομάδα του Μπουρναζίου που έκανε πέρσι πολύ καλή πορεία έχει συμπεριληφθεί στον  2ο όμιλο της Β’ κατηγορίας ΕΣΚΑ.

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα του πρωταθλήματος είναι το εξής:

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 06/10/2016 20:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 06/10/2016 20:30 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 0 - 0  
ΠΕ 06/10/2016 21:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 06/10/2016 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΠΕ 06/10/2016 21:30 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 0 - 0  
ΠΕ 06/10/2016 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0  
ΠΕ 06/10/2016 21:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0  

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 13/10/2016 00:00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 13/10/2016 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 13/10/2016 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΠΕ 13/10/2016 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 13/10/2016 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 13/10/2016 21:30 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0  
ΠΕ 13/10/2016 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 - 0  

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 20/10/2016 20:30 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΠΕ 20/10/2016 21:00 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 0 - 0  
ΠΕ 20/10/2016 21:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 20/10/2016 21:30 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 20/10/2016 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 20/10/2016 21:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0  
ΠΕ 20/10/2016 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0  

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 27/10/2016 00:00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 0 - 0  
ΠΕ 27/10/2016 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 27/10/2016 20:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΠΕ 27/10/2016 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 27/10/2016 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 27/10/2016 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 27/10/2016 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 0 - 0  

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 03/11/2016 20:30 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 03/11/2016 21:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 - 0  
ΠΕ 03/11/2016 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 03/11/2016 21:30 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΠΕ 03/11/2016 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 03/11/2016 21:30 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0  
ΠΕ 03/11/2016 21:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0  

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 10/11/2016 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 0 - 0  
ΠΕ 10/11/2016 20:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 10/11/2016 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 10/11/2016 21:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 0 - 0  
ΠΕ 10/11/2016 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΠΕ 10/11/2016 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 10/11/2016 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0 - 0  

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 17/11/2016 00:00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 17/11/2016 20:30 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 17/11/2016 21:30 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0  
ΠΕ 17/11/2016 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 - 0  
ΠΕ 17/11/2016 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0  
ΠΕ 17/11/2016 21:30 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 17/11/2016 21:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 24/11/2016 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 24/11/2016 20:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 24/11/2016 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΠΕ 24/11/2016 21:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 24/11/2016 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 24/11/2016 21:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 0 - 0  
ΠΕ 24/11/2016 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 0 - 0  

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 01/12/2016 00:00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 01/12/2016 20:30 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 - 0  
ΠΕ 01/12/2016 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0  
ΠΕ 01/12/2016 21:30 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΠΕ 01/12/2016 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 01/12/2016 21:30 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 01/12/2016 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0  

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 08/12/2016 20:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΠΕ 08/12/2016 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 08/12/2016 21:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 08/12/2016 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 0 - 0  
ΠΕ 08/12/2016 21:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 08/12/2016 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 0 - 0  
ΠΕ 08/12/2016 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0  

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 15/12/2016 00:00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 - 0  
ΠΕ 15/12/2016 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 15/12/2016 20:30 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 15/12/2016 21:00 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0  
ΠΕ 15/12/2016 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΠΕ 15/12/2016 21:30 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 15/12/2016 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0  

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 22/12/2016 20:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 22/12/2016 21:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΠΕ 22/12/2016 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 22/12/2016 21:30 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 0 - 0  
ΠΕ 22/12/2016 21:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 0 - 0  
ΠΕ 22/12/2016 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 22/12/2016 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0  

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 12/01/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 12/01/2017 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 - 0  
ΠΕ 12/01/2017 20:30 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 12/01/2017 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0  
ΠΕ 12/01/2017 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 12/01/2017 21:30 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 12/01/2017 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 19/01/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 19/01/2017 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΠΕ 19/01/2017 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 - 0  
ΠΕ 19/01/2017 21:30 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 19/01/2017 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 19/01/2017 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 19/01/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0  

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 26/01/2017 20:30 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 0 - 0  
ΠΕ 26/01/2017 20:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 0 - 0  
ΠΕ 26/01/2017 21:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0  
ΠΕ 26/01/2017 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 26/01/2017 21:30 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΠΕ 26/01/2017 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 26/01/2017 21:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 0 - 0  

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 02/02/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 02/02/2017 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 02/02/2017 20:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 - 0  
ΠΕ 02/02/2017 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 02/02/2017 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 0 - 0  
ΠΕ 02/02/2017 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 02/02/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 09/02/2017 20:30 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 09/02/2017 21:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0  
ΠΕ 09/02/2017 21:30 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 09/02/2017 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0  
ΠΕ 09/02/2017 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΠΕ 09/02/2017 21:30 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 - 0  
ΠΕ 09/02/2017 21:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 16/02/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 0 - 0  
ΠΕ 16/02/2017 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 16/02/2017 20:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 16/02/2017 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 16/02/2017 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 0 - 0  
ΠΕ 16/02/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 16/02/2017 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 23/02/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 23/02/2017 20:30 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0  
ΠΕ 23/02/2017 21:30 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 23/02/2017 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0  
ΠΕ 23/02/2017 21:30 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΠΕ 23/02/2017 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 23/02/2017 21:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 - 0  

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 02/03/2017 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΠΕ 02/03/2017 20:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 02/03/2017 21:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 02/03/2017 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 0 - 0  
ΠΕ 02/03/2017 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 0 - 0  
ΠΕ 02/03/2017 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 02/03/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 - 0  

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 09/03/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0  
ΠΕ 09/03/2017 20:30 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0  
ΠΕ 09/03/2017 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 09/03/2017 21:30 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 09/03/2017 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΠΕ 09/03/2017 21:30 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 - 0  
ΠΕ 09/03/2017 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 0 - 0  

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 16/03/2017 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 0 - 0  
ΠΕ 16/03/2017 20:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 0 - 0  
ΠΕ 16/03/2017 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 16/03/2017 21:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 16/03/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΠΕ 16/03/2017 21:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 16/03/2017 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 - 0  

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 23/03/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0  
ΠΕ 23/03/2017 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0  
ΠΕ 23/03/2017 20:30 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΠΕ 23/03/2017 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 23/03/2017 21:30 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 23/03/2017 21:30 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 23/03/2017 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 - 0  

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 30/03/2017 20:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 30/03/2017 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 0 - 0  
ΠΕ 30/03/2017 21:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 0 - 0  
ΠΕ 30/03/2017 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 30/03/2017 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΠΕ 30/03/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 30/03/2017 21:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 - 0  

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 06/04/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΠΕ 06/04/2017 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0  
ΠΕ 06/04/2017 20:30 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 06/04/2017 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 06/04/2017 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 - 0  
ΠΕ 06/04/2017 21:30 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 06/04/2017 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0 - 0  

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 27/04/2017 20:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0  
ΠΕ 27/04/2017 21:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 27/04/2017 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 0 - 0  
ΠΕ 27/04/2017 21:30 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 27/04/2017 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 27/04/2017 21:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΠΕ 27/04/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 0 - 0
Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 23 Σεπτέμβριος 2016 15:44
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Το «καλεντάρι» της Γυναικείας Ομάδας »
Μπακαράς
Hatzi
Asfaleies Kalogeras
Leventis kreopoleio
ACS Περιστερίου

Δημοφιλέστερα

Tsevelekos 250x250

Συνδεθείτε μαζί μας