Τελευταία ενημέρωση 00:09, 22 Οκτ 2020

Ξεκίνημα 6 Οκτωβρίου στην Κηφισιά

Κατηγορία Φίλιππος
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)
Ετικέτες

Στην τελική ευθεία μπαίνει η προετοιμασία της ανδρικής ομάδας του Φίλιππου Περιστερίου. Η ομάδα του Αγίου Ιεροθέου που κατέκτησε πέρσι την άνοδο έχει συμπεριληφθεί στον 1ο όμιλο της Β’ κατηγορίας ΕΣΚΑ και θα κάνει πρεμιέρα στις 6 Οκτωβρίου με πρώτο αντίπαλο τον ΓΣ Κηφισιάς εκτός έδρας

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα του πρωταθλήματος είναι το εξής:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 06/10/2016 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 - 0  
ΠΕ 06/10/2016 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ 0 - 0  
ΠΕ 06/10/2016 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
ΠΕ 06/10/2016 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 06/10/2016 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 06/10/2016 21:45 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 06/10/2016 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 0 - 0  

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 13/10/2016 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 13/10/2016 21:30 Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 - 0  
ΠΕ 13/10/2016 21:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 13/10/2016 21:30 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 13/10/2016 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 13/10/2016 21:45 ΜΕΤΣ Β ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 0 - 0  
ΠΕ 13/10/2016 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0  

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 20/10/2016 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 20/10/2016 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 20/10/2016 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
ΠΕ 20/10/2016 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 20/10/2016 21:45 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΚΑΡΕΑ 0 - 0  
ΠΕ 20/10/2016 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 - 0  
ΠΕ 20/10/2016 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 - 0  

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 27/10/2016 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 27/10/2016 21:30 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 0 - 0  
ΠΕ 27/10/2016 21:30 Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 27/10/2016 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 27/10/2016 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 27/10/2016 21:45 ΜΕΤΣ Β ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 27/10/2016 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 - 0  

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 03/11/2016 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΟ ΚΑΡΕΑ 0 - 0  
ΠΕ 03/11/2016 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 03/11/2016 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 - 0  
ΠΕ 03/11/2016 21:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 03/11/2016 21:45 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 - 0  
ΠΕ 03/11/2016 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 03/11/2016 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 10/11/2016 21:30 Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 0 - 0  
ΠΕ 10/11/2016 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 10/11/2016 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 10/11/2016 21:30 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 10/11/2016 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 - 0  
ΠΕ 10/11/2016 21:45 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 10/11/2016 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 17/11/2016 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 - 0  
ΠΕ 17/11/2016 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 17/11/2016 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 17/11/2016 21:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
ΠΕ 17/11/2016 21:45 ΜΕΤΣ Β ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 17/11/2016 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ 0 - 0  
ΠΕ 17/11/2016 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0  

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 24/11/2016 21:30 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 24/11/2016 21:30 Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 24/11/2016 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 24/11/2016 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 0 - 0  
ΠΕ 24/11/2016 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 24/11/2016 21:45 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 24/11/2016 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 - 0  

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 01/12/2016 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 01/12/2016 21:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 01/12/2016 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 01/12/2016 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
ΠΕ 01/12/2016 21:45 ΜΕΤΣ Β ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΑΟ ΚΑΡΕΑ 0 - 0  
ΠΕ 01/12/2016 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 - 0  
ΠΕ 01/12/2016 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0  

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 08/12/2016 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 08/12/2016 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 0 - 0  
ΠΕ 08/12/2016 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 08/12/2016 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 - 0  
ΠΕ 08/12/2016 21:30 Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 08/12/2016 21:45 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 08/12/2016 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0  

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 15/12/2016 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
ΠΕ 15/12/2016 21:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 15/12/2016 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 15/12/2016 21:30 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΟ ΚΑΡΕΑ 0 - 0  
ΠΕ 15/12/2016 21:45 ΜΕΤΣ Β ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 - 0  
ΠΕ 15/12/2016 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 15/12/2016 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 - 0  

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 22/12/2016 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 22/12/2016 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 22/12/2016 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 22/12/2016 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 22/12/2016 21:30 Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
ΠΕ 22/12/2016 21:45 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 - 0  
ΠΕ 22/12/2016 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 - 0  

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 12/01/2017 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΟ ΚΑΡΕΑ 0 - 0  
ΠΕ 12/01/2017 21:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 12/01/2017 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 12/01/2017 21:30 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 - 0  
ΠΕ 12/01/2017 21:45 ΜΕΤΣ Β ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 12/01/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 0 - 0  
ΠΕ 12/01/2017 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0  

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 19/01/2017 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 19/01/2017 21:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 0 - 0  
ΠΕ 19/01/2017 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 19/01/2017 21:30 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 19/01/2017 21:30 Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 19/01/2017 21:45 ΜΕΤΣ Β ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 19/01/2017 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 - 0  

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 26/01/2017 19:45 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 26/01/2017 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 26/01/2017 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΟ ΚΑΡΕΑ 0 - 0  
ΠΕ 26/01/2017 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 26/01/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 26/01/2017 21:45 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
ΠΕ 26/01/2017 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 - 0  

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 02/02/2017 21:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 02/02/2017 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 - 0  
ΠΕ 02/02/2017 21:30 Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 02/02/2017 21:30 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 02/02/2017 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 0 - 0  
ΠΕ 02/02/2017 21:45 ΜΕΤΣ Β ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 02/02/2017 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 - 0  

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 09/02/2017 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
ΠΕ 09/02/2017 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΑΟ ΚΑΡΕΑ 0 - 0  
ΠΕ 09/02/2017 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 - 0  
ΠΕ 09/02/2017 21:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 - 0  
ΠΕ 09/02/2017 21:45 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 09/02/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 09/02/2017 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0  

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 16/02/2017 21:30 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 16/02/2017 21:30 Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 16/02/2017 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 16/02/2017 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 16/02/2017 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 16/02/2017 21:45 ΜΕΤΣ Β ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 16/02/2017 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 0 - 0  

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 23/02/2017 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 23/02/2017 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 - 0  
ΠΕ 23/02/2017 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 23/02/2017 21:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 23/02/2017 21:45 ΜΕΤΣ Β ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 23/02/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
ΠΕ 23/02/2017 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΑΟ ΚΑΡΕΑ 0 - 0  

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 02/03/2017 21:30 Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 02/03/2017 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 0 - 0  
ΠΕ 02/03/2017 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 02/03/2017 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 02/03/2017 21:30 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 - 0  
ΠΕ 02/03/2017 21:45 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 02/03/2017 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 0 - 0  

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 09/03/2017 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 09/03/2017 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 09/03/2017 21:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΟ ΚΑΡΕΑ 0 - 0  
ΠΕ 09/03/2017 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 09/03/2017 21:45 ΜΕΤΣ Β ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
ΠΕ 09/03/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 09/03/2017 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 - 0  

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 16/03/2017 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 16/03/2017 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 16/03/2017 21:30 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 16/03/2017 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 16/03/2017 21:30 Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 - 0  
ΠΕ 16/03/2017 21:45 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 0 - 0  
ΠΕ 16/03/2017 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 - 0  

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 23/03/2017 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 23/03/2017 21:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 - 0  
ΠΕ 23/03/2017 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ 0 - 0  
ΠΕ 23/03/2017 21:30 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
ΠΕ 23/03/2017 21:45 ΜΕΤΣ Β ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 23/03/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 23/03/2017 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 - 0  

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 30/03/2017 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 0 - 0  
ΠΕ 30/03/2017 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 30/03/2017 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 30/03/2017 21:30 Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 30/03/2017 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 - 0  
ΠΕ 30/03/2017 21:45 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 30/03/2017 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 - 0  

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 06/04/2017 21:30 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 06/04/2017 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 - 0  
ΠΕ 06/04/2017 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 0 - 0  
ΠΕ 06/04/2017 21:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 06/04/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 06/04/2017 21:45 ΜΕΤΣ Β ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0  
ΠΕ 06/04/2017 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΚΑΡΕΑ 0 - 0  

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΕ 27/04/2017 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 27/04/2017 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 27/04/2017 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
ΠΕ 27/04/2017 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 - 0  
ΠΕ 27/04/2017 21:30 Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 - 0  
ΠΕ 27/04/2017 21:45 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 - 0  
ΠΕ 27/04/2017 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ  
Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 23 Σεπτέμβριος 2016 15:45
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Πρεμιέρα αύριο στην Κηφισιά »
Μπακαράς
Hatzi
Asfaleies Kalogeras
Leventis kreopoleio
neo frontistiria
ACS Περιστερίου

Δημοφιλέστερα

Tsevelekos 250x250

Συνδεθείτε μαζί μας