Τελευταία ενημέρωση 01:38, 20 Αυγ 2018
Κατηγορία Αστέρας
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)
Ετικέτες

Στον 3ο Όμιλο της Δ' κατηγορίας ΕΣΚΑ συμπεριλήφθηκε ο Αστέρας Περιστερίου για την περίοδο 2016-17 ωστόσο το μέλλον του συλλόγου δείχνει να είναι αβέβαιο και ενδέχεται να μην «κατέβει» στο πρωτάθλημα.

Το πρόγραμμα του ωστόσο εφόσον τελικά η ομάδα δηλώσει συμμετοχή είναι το εξής:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 0 - 0  
      ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 0 - 0  
      ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0  
      ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤ. ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ 0 - 0  
      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Α.Σ.Ο.Χ. "ΦΟΙΒΟΣ" 0 - 0  
      ΑΝΟΙΞΗΣ Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΩΡΩΠΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 - 0  
      ΠΕΥΚΗΣ Β ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 0 - 0  
      ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 0 - 0  
      ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ Α.Σ.Ο.Χ. "ΦΟΙΒΟΣ" ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤ. 0 - 0  
      ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 - 0  
      ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ 0 - 0  

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0  
      ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ 0 - 0  
      ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Α.Σ.Ο.Χ. "ΦΟΙΒΟΣ" 0 - 0  
      ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤ. ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ 0 - 0  
      ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 0 - 0  

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 - 0  
      ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ Α.Σ.Ο.Χ. "ΦΟΙΒΟΣ" ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 0 - 0  
      ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 0 - 0  
      ΑΝΟΙΞΗΣ Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤ. 0 - 0  
      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 0 - 0  
      ΠΕΥΚΗΣ Β ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 0 - 0  

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ Α.Σ.Ο.Χ. "ΦΟΙΒΟΣ" 0 - 0  
      ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
      ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ 0 - 0  
      ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 - 0  
      ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0  
      ΩΡΩΠΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ 0 - 0  

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 - 0  
      ΑΝΟΙΞΗΣ Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 0 - 0  
      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 0 - 0  
      ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤ. ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 0 - 0  
      ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ Α.Σ.Ο.Χ. "ΦΟΙΒΟΣ" ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 0 - 0  
      ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0  

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ 0 - 0  
      ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 - 0  
      ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤ. 0 - 0  
      ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ 0 - 0  
      ΩΡΩΠΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
      ΠΕΥΚΗΣ Β ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Α.Σ.Ο.Χ. "ΦΟΙΒΟΣ" 0 - 0  

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 - 0  
      ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤ. ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 0 - 0  
      ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 0 - 0  
      ΑΝΟΙΞΗΣ Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 0 - 0  
      ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0  
      ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ Α.Σ.Ο.Χ. "ΦΟΙΒΟΣ" ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ 0 - 0  

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤ. 0 - 0  
      ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 0 - 0  
      ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ Α.Σ.Ο.Χ. "ΦΟΙΒΟΣ" 0 - 0  
      ΩΡΩΠΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 - 0  
      ΠΕΥΚΗΣ Β ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ 0 - 0  
      ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 - 0  
      ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 0 - 0  
      ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤ. ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 0 - 0  
      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0  
      ΑΝΟΙΞΗΣ Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ 0 - 0  
      ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ Α.Σ.Ο.Χ. "ΦΟΙΒΟΣ" 0 - 0  

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 0 - 0  
      ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
      ΩΡΩΠΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 0 - 0  
      ΠΕΥΚΗΣ Β ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤ. 0 - 0  
      ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 - 0  
      ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ Α.Σ.Ο.Χ. "ΦΟΙΒΟΣ" Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ 0 - 0  

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 - 0  
      ΩΡΩΠΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 0 - 0  
      ΠΕΥΚΗΣ Β ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 0 - 0  
      ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤ. 0 - 0  
      ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ Α.Σ.Ο.Χ. "ΦΟΙΒΟΣ" ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 - 0  
      ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ 0 - 0  

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 0 - 0  
      ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0  
      ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ 0 - 0  
      ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤ. Α.Σ.Ο.Χ. "ΦΟΙΒΟΣ" 0 - 0  
      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
      ΑΝΟΙΞΗΣ Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 0 - 0  

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΠΕΥΚΗΣ Β ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 - 0  
      ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 0 - 0  
      ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ Α.Σ.Ο.Χ. "ΦΟΙΒΟΣ" ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 0 - 0  
      ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤ. 0 - 0  
      ΑΝΟΙΞΗΣ Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 - 0  
      ΩΡΩΠΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 0 - 0  

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ 0 - 0  
      ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Α.Σ.Ο.Χ. "ΦΟΙΒΟΣ" 0 - 0  
      ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
      ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤ. Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ 0 - 0  
      ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 - 0  
      ΩΡΩΠΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0  

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ Α.Σ.Ο.Χ. "ΦΟΙΒΟΣ" ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 - 0  
      ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 0 - 0  
      ΑΝΟΙΞΗΣ Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 0 - 0  
      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤ. 0 - 0  
      ΠΕΥΚΗΣ Β ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 0 - 0  
      ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 0 - 0  

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
      ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ 0 - 0  
      ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 - 0  
      ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤ. 0 - 0  
      ΩΡΩΠΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ Α.Σ.Ο.Χ. "ΦΟΙΒΟΣ" 0 - 0  
      ΠΕΥΚΗΣ Β ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ 0 - 0  

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΑΝΟΙΞΗΣ Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 - 0  
      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 0 - 0  
      ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 0 - 0  
      ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 0 - 0  
      ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 0 - 0  
      ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ Α.Σ.Ο.Χ. "ΦΟΙΒΟΣ" ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0  

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 - 0  
      ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤ. 0 - 0  
      ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 0 - 0  
      ΩΡΩΠΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ 0 - 0  
      ΠΕΥΚΗΣ Β ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
      ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ Α.Σ.Ο.Χ. "ΦΟΙΒΟΣ" 0 - 0  

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤ. ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 - 0  
      ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 0 - 0  
      ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ Α.Σ.Ο.Χ. "ΦΟΙΒΟΣ" ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 0 - 0  
      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 0 - 0  
      ΑΝΟΙΞΗΣ Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0  
      ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ 0 - 0  

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 0 - 0  
      ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 0 - 0  
      ΩΡΩΠΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤ. 0 - 0  
      ΠΕΥΚΗΣ Β ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 - 0  
      ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ 0 - 0  
      ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ Α.Σ.Ο.Χ. "ΦΟΙΒΟΣ" ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 - 0  
      ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 0 - 0  
      ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 0 - 0  
      ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤ. ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0  
      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ 0 - 0  
      ΑΝΟΙΞΗΣ Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ Α.Σ.Ο.Χ. "ΦΟΙΒΟΣ" 0 - 0
Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 23 Σεπτέμβριος 2016 15:45
Μπακαράς
Top Sound
Hatzi
Asfaleies Kalogeras
κέντρα ξένων γλωσσών Δραμισιώτη
Leventis kreopoleio
ACS Περιστερίου
Tsevelekos 250x250

Συνδεθείτε μαζί μας