Τελευταία ενημέρωση 03:37, 19 Σεπ 2020
Κατηγορία Άμιλλα
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)
Ετικέτες

Με στόχο μια καλή παρουσία το Τμήμα Κορασίδων της Άμιλλας ξεκινάει τις υποχρεώσεις του στο πρωτάθλημα της Γ' κατηγορίας ΕΣΚΑ (2ος Όμιλος).

Πρώτος αντίπαλος θα είναι η Δάφνη Δαφνίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των Κορασίδων έχει ως εξής:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 - 0  
      . ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΣΑ 24/09/2016 14:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΝΤΑΙΟΣ Β 0 - 0  
ΣΑ 24/09/2016 18:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
      . ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΣΑ 01/10/2016 09:45 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 - 0  
ΣΑ 01/10/2016 10:00 ΜΗΤΣΑΚΗ ΑΣ ΑΝΤΑΙΟΣ Β ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0  

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 - 0  
      . ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΣ ΑΝΤΑΙΟΣ Β 0 - 0  
ΣΑ 08/10/2016 16:15 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΣΑ 08/10/2016 18:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
      . ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΣΑ 15/10/2016 10:00 ΜΗΤΣΑΚΗ ΑΣ ΑΝΤΑΙΟΣ Β ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 - 0  
ΣΑ 15/10/2016 14:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 - 0  

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
      . ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0  
ΣΑ 22/10/2016 09:45 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΣ ΑΝΤΑΙΟΣ Β 0 - 0  
ΣΑ 22/10/2016 16:15 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΣΑ 29/10/2016 10:00 ΜΗΤΣΑΚΗ ΑΣ ΑΝΤΑΙΟΣ Β ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΣΑ 29/10/2016 14:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 - 0  
ΣΑ 29/10/2016 18:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 - 0  

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΣ ΑΝΤΑΙΟΣ Β 0 - 0  
      . ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΣΑ 05/11/2016 09:45 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0  
ΣΑ 05/11/2016 14:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 - 0  
      . ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΣΑ 12/11/2016 10:00 ΜΗΤΣΑΚΗ ΑΣ ΑΝΤΑΙΟΣ Β ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  
ΣΑ 12/11/2016 14:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0  

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
      . ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  
ΣΑ 19/11/2016 16:15 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 - 0  
ΣΑ 19/11/2016 18:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΑΣ ΑΝΤΑΙΟΣ Β 0 - 0  

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΑΣ ΑΝΤΑΙΟΣ Β ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
      . ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΣΑ 26/11/2016 14:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 - 0  
ΣΑ 26/11/2016 14:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0  

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0  
      . ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  
ΣΑ 03/12/2016 09:45 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΣΑ 03/12/2016 16:15 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΣ ΑΝΤΑΙΟΣ Β 0 - 0  

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
      . ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΣΑ 10/12/2016 10:00 ΜΗΤΣΑΚΗ ΑΣ ΑΝΤΑΙΟΣ Β ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 - 0  
ΣΑ 10/12/2016 14:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 - 0  

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΣΑ 17/12/2016 09:45 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  
ΣΑ 17/12/2016 14:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΣ ΑΝΤΑΙΟΣ Β 0 - 0  
ΣΑ 17/12/2016 16:15 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0  

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΑΣ ΑΝΤΑΙΟΣ Β ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
      . ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 - 0  
ΣΑ 14/01/2017 14:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΣΑ 14/01/2017 18:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 - 0
Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 23 Σεπτέμβριος 2016 15:38
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Το καλεντάρι της Ανδρικής Ομάδας »
Μπακαράς
Hatzi
Asfaleies Kalogeras
Leventis kreopoleio
ACS Περιστερίου
Tsevelekos 250x250

Συνδεθείτε μαζί μας