Εκτύπωση αυτής της σελίδας

Άλλη ΠΟΑΛ στο β' με Όλεθρο (4-0)

Κατηγορία ΑΟΔΗΠ

Το βάθος στο έμψυχο δυναμικό της έδειξε η ΠΟΑΛ στο φιλικό παιχνίδι με τον Όλεθρο. Στο πρώτο ημίχρονο συνάντησε δυσκολίες και ήταν φλύαρη δοκιμάζοντας νέους παίκτες και προηγήθηκε με γκολ του Λάμπρου.

Στην επανάληψη όμως με την είσοδο των Σκενδέρη και Αναγνωστόπουλου ανέβασε στροφές, έγινε μια ταχύτητα καλύτερη από τον αντίπαλο της και πέτυχε τρία ακόμη τέρματα με τους Αναγνωστόπουλος, Κέβιν, Περιστέρη που της χάρισαν τη φιλική νίκη με σκορ 4-0.

Σε κάθε περίπτωση ο προπονητής της ομάδας Πάνος Παπαχρήστου έβγαλε χρήσιμα συμπεράσματα για τους παίκτες του αλλά και τους υπό δοκιμή.

Έπαιξαν οι: ΣΟΥΡΣΟΣ,ΧΟΛΟΓΚΙΤΑΣ, ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ,ΚΟΤΣΑΛΟΣ,  ΜΑΜΑΛΗΣ,ΜΗΤΣΗΣ ,ΚΟΚΚΑΛΗΣ,ΚΡΑΒΑΡΗΣ,ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ,ΣΚΕΝΔΕΡΗΣ,Α ΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΤΑΚΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ, ΛΑΜΠΡΟΥ, ΚΕΒΙΝ, ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΑΡΑΦΗΣ, ΣHUTA.

Τελευταία τροποποίηση στις Πέμπτη, 15 Σεπτέμβριος 2016 14:06