Τελευταία ενημέρωση 20:00, 18 Αυγ 2019

Μεγάλη επιτυχία το 8ο Παπαναστάσιο

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε από τις 5 μέχρι τις 11 Σεπτεμβρίου το 8ο Παπαναστάσιο Τουρνουά που διοργάνωσε ο Σκακιστικός Όμιλος Περιστερίου. Οι παίκτες του συλλόγου είχαν αρκετές συμμετοχές και καλές αποδόσεις.

Στο group των νικητών τερμάτισε ο Θεοδώρου Μιχαήλ με 5.5/7 και 4ος βάση κριτηρίων.

Εξαιρετική ήταν η απόδοση των νεαρών Κρασσά Νικάλαου 4.5/7, Λαδά Ανδρέα 4/7 (πρωτοεμφανιζόμενου!) και του νεαρότερου παίκτη μας Τσουρέκα Μιχαήλ 1.5/7 (πρωτοεμφανιζόμενου!).

Καλή ήταν η απόδοση των Παρασκευοπούλου Ζωή 3/7, Τσουρέκα Κυριάκου 2.5/7, Λυράκη Γεώργιου 2.5/7, Λυράκη Γεωργίου 2.5/7, Λώλου Εμμανουέλα 2/7, Λυράκη Εμμανουήλ 1.5/7 και Νίκα Δημητρίου 1.5/7

Αξιομνημόνευτη ήταν και η πρώτη συμμετοχή του Τιτόπουλου Ηλία με 4.5/7.

 

Απο εκεί και πέρα κύπελλα και μετάλλια πήραν οι:

Κύπελλα

1ος νικητής Α' Ομίλου: Σουλτάτης Κωνσταντίνος
1ος νικητής Β' Ομίλου: Κατσιάμπας Ευθύμιος

 


Μετάλλια

1ος νικητής Γενικής Α' ομίλου: Σουλτάτης Κωνσταντίνος
2ος νικητής Γενικής Α' ομίλου: Παπασταυρόπουλος Ανδρέας
3ος νικητής Γενικής Α' ομίλου: Λουτραγώτης Δημήτριος


1ος νικητής Γενικής Β' ομίλου: Κατσιάμπας Ευθύμιος
2ος νικητής Γενικής Β' ομίλου: Κομιανός Μάριος
3ος νικητής γενικής Β' ομίλου: Κουτσομπίνας Γεώργιος


1ος νικητής κατηγορίας Νέων <20: Ντελιγιώργης Ελευθέριος
2ος νικητής κατηγορίας Νέων <20: Καψάλης Ανάργυρος
3ος νικητής κατηγορίας Νέων <20: Βεσδέκης Κωνσταντίνος


1ος νικητής κατηγορίας Εφήβων <18: Σκουραρίκης Κλέαρχος
2ος νικητής κατηγορίας Εφήβων <18: Κρασσάς Νικόλαος
3ος νικητής κατηγορίας Εφήβων <18: Λουτραγώτης Μάριος


1η νικήτρια κατηγορίας Νεανίδων <18: Κανελλοπούλου Ιουστίνη
2η νικήτρια κατηγορίας Νεανίδων <18: Κωστελίδου Δέσποινα
3η νικήτρια κατηγορίας Νεανίδων <18: Τσεκούρα Σταυρούλα


1ος νικητής κατηγορίας Παίδων <16: Κωστελίδης Γεώργιος
2ος νικητής κατηγορίας Παίδων <16: Σιφώνιος Παναγιώτης
3ος νικητής κατηγορίας Παίδων <16: Κούτης Παύλος


1η νικήτρια κατηγορίας Κορασίδων <16: Παρασκευοπούλου Ζωή
2η νικήτρια κατηγορίας Κορασίδων <16: Μπιχάκη Ουρανία
3η νικήτρια κατηγορίας Κορασίδων <16: Τσεκούρα Βάϊα


1ος νικητής κατηγορίας Βετεράνων: Λίβας Ιωάννης
2ος νικητής κατηγορίας Βετεράνων: Προβελέγγιος Δημήτριος
3ος νικητής κατηγορίας Βετεράνων: Νιάρχος Κωνσταντίνος


1ος νικητής κατηγορίας Παίδων <14: Βεσδέκης Χρήστος
2ος νικητής κατηγορίας Παίδων <14: Χατζηδάκης Άρης-Νικόλαος
3ος νικητής κατηγορίας Παίδων <14: Καρεκλάς Κωνσταντίνος


1η νικήτρια κατηγορίας κορασίδων <14: Λώλου Εμμανουέλα


1ος νικητής κατηγορίας Παμπαίδων <12: Φράγκος Βασίλειος
2ος νικητής κατηγορίας Παμπαίδων <12: Αλεξόπουλος Αλέξανδρος
3ος νικητής κατηγορίας Παμπαίδων <12: Σταμέλος Γρηγόριος


1ος νικητής κατηγορίας Παμπαίδων <10: Πιλάλης Ερνέστος
2ος νικητής κατηγορίας Παμπαίδων <10: Κοτσιόπουλος Παναγιώτης
3ος νικητής κατηγορίας παμπαίδων <10: Τσουρέκας Κυριάκος


1ος νικητής κατηγορίας Junior: Δανός Πέτρος
2ος νικητής κατηγορίας Junior: Λαφκίδης Απόστολος
3ος νικητής κατηγορίας Junior: Τσουρέκας Μιχαήλ


1η νικήτρια κατηγορίας Γυναικών: Γεωργίτση Σοφία
2η νικήτρια κατηγορίας Γυναικών: Μαγιάτη Ελισσάβετ
3η νικήτρια κατηγορίας Γυναικών: Μιτσιάλη Μαρίνα

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Ολοκληρώθηκε το 19ο Open »
Leventis kreopoleio
ACS Περιστερίου

Δημοφιλέστερα

Τρείς απουσίες η προετοιμασία

Τρείς απουσίες η προετοιμασία

17 Αυγ 2019 Άγιος Ιερόθεος

Τι ισχύει για Ρισβάνη!

Τι ισχύει για Ρισβάνη!

17 Αυγ 2019 ΠΑΕ Ατρόμητος

Σενάρια για Ανδρούτσο

Σενάρια για Ανδρούτσο

17 Αυγ 2019 ΠΑΕ Ατρόμητος

Φιλική ήττα στην Ηλιούπολη

Φιλική ήττα στην Ηλιούπολη

14 Αυγ 2019 Άγιος Ιερόθεος

Tsevelekos 250x250

Συνδεθείτε μαζί μας