Τελευταία ενημέρωση 08:54, 15 Δεκ 2019

Μεγάλη επιτυχία το 8ο Παπαναστάσιο

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε από τις 5 μέχρι τις 11 Σεπτεμβρίου το 8ο Παπαναστάσιο Τουρνουά που διοργάνωσε ο Σκακιστικός Όμιλος Περιστερίου. Οι παίκτες του συλλόγου είχαν αρκετές συμμετοχές και καλές αποδόσεις.

Στο group των νικητών τερμάτισε ο Θεοδώρου Μιχαήλ με 5.5/7 και 4ος βάση κριτηρίων.

Εξαιρετική ήταν η απόδοση των νεαρών Κρασσά Νικάλαου 4.5/7, Λαδά Ανδρέα 4/7 (πρωτοεμφανιζόμενου!) και του νεαρότερου παίκτη μας Τσουρέκα Μιχαήλ 1.5/7 (πρωτοεμφανιζόμενου!).

Καλή ήταν η απόδοση των Παρασκευοπούλου Ζωή 3/7, Τσουρέκα Κυριάκου 2.5/7, Λυράκη Γεώργιου 2.5/7, Λυράκη Γεωργίου 2.5/7, Λώλου Εμμανουέλα 2/7, Λυράκη Εμμανουήλ 1.5/7 και Νίκα Δημητρίου 1.5/7

Αξιομνημόνευτη ήταν και η πρώτη συμμετοχή του Τιτόπουλου Ηλία με 4.5/7.

 

Απο εκεί και πέρα κύπελλα και μετάλλια πήραν οι:

Κύπελλα

1ος νικητής Α' Ομίλου: Σουλτάτης Κωνσταντίνος
1ος νικητής Β' Ομίλου: Κατσιάμπας Ευθύμιος

 


Μετάλλια

1ος νικητής Γενικής Α' ομίλου: Σουλτάτης Κωνσταντίνος
2ος νικητής Γενικής Α' ομίλου: Παπασταυρόπουλος Ανδρέας
3ος νικητής Γενικής Α' ομίλου: Λουτραγώτης Δημήτριος


1ος νικητής Γενικής Β' ομίλου: Κατσιάμπας Ευθύμιος
2ος νικητής Γενικής Β' ομίλου: Κομιανός Μάριος
3ος νικητής γενικής Β' ομίλου: Κουτσομπίνας Γεώργιος


1ος νικητής κατηγορίας Νέων <20: Ντελιγιώργης Ελευθέριος
2ος νικητής κατηγορίας Νέων <20: Καψάλης Ανάργυρος
3ος νικητής κατηγορίας Νέων <20: Βεσδέκης Κωνσταντίνος


1ος νικητής κατηγορίας Εφήβων <18: Σκουραρίκης Κλέαρχος
2ος νικητής κατηγορίας Εφήβων <18: Κρασσάς Νικόλαος
3ος νικητής κατηγορίας Εφήβων <18: Λουτραγώτης Μάριος


1η νικήτρια κατηγορίας Νεανίδων <18: Κανελλοπούλου Ιουστίνη
2η νικήτρια κατηγορίας Νεανίδων <18: Κωστελίδου Δέσποινα
3η νικήτρια κατηγορίας Νεανίδων <18: Τσεκούρα Σταυρούλα


1ος νικητής κατηγορίας Παίδων <16: Κωστελίδης Γεώργιος
2ος νικητής κατηγορίας Παίδων <16: Σιφώνιος Παναγιώτης
3ος νικητής κατηγορίας Παίδων <16: Κούτης Παύλος


1η νικήτρια κατηγορίας Κορασίδων <16: Παρασκευοπούλου Ζωή
2η νικήτρια κατηγορίας Κορασίδων <16: Μπιχάκη Ουρανία
3η νικήτρια κατηγορίας Κορασίδων <16: Τσεκούρα Βάϊα


1ος νικητής κατηγορίας Βετεράνων: Λίβας Ιωάννης
2ος νικητής κατηγορίας Βετεράνων: Προβελέγγιος Δημήτριος
3ος νικητής κατηγορίας Βετεράνων: Νιάρχος Κωνσταντίνος


1ος νικητής κατηγορίας Παίδων <14: Βεσδέκης Χρήστος
2ος νικητής κατηγορίας Παίδων <14: Χατζηδάκης Άρης-Νικόλαος
3ος νικητής κατηγορίας Παίδων <14: Καρεκλάς Κωνσταντίνος


1η νικήτρια κατηγορίας κορασίδων <14: Λώλου Εμμανουέλα


1ος νικητής κατηγορίας Παμπαίδων <12: Φράγκος Βασίλειος
2ος νικητής κατηγορίας Παμπαίδων <12: Αλεξόπουλος Αλέξανδρος
3ος νικητής κατηγορίας Παμπαίδων <12: Σταμέλος Γρηγόριος


1ος νικητής κατηγορίας Παμπαίδων <10: Πιλάλης Ερνέστος
2ος νικητής κατηγορίας Παμπαίδων <10: Κοτσιόπουλος Παναγιώτης
3ος νικητής κατηγορίας παμπαίδων <10: Τσουρέκας Κυριάκος


1ος νικητής κατηγορίας Junior: Δανός Πέτρος
2ος νικητής κατηγορίας Junior: Λαφκίδης Απόστολος
3ος νικητής κατηγορίας Junior: Τσουρέκας Μιχαήλ


1η νικήτρια κατηγορίας Γυναικών: Γεωργίτση Σοφία
2η νικήτρια κατηγορίας Γυναικών: Μαγιάτη Ελισσάβετ
3η νικήτρια κατηγορίας Γυναικών: Μιτσιάλη Μαρίνα

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Ολοκληρώθηκε το 19ο Open »
Leventis kreopoleio
ACS Περιστερίου
Tsevelekos 250x250

Συνδεθείτε μαζί μας