Τελευταία ενημέρωση 06:17, 20 Απρ 2019

Προηγήθηκε δύο φορές αλλά αποκλείστηκε!

Κατηγορία Χρυσούπολη

Μπορεί να προηγήθηκε δύο φορές αλλά τελικά η Χρυσούπολη  γνώρισε την ήττα με 4-2 από την Αλσούπολη και παράλληλα τον αποκλεισμό από την συνέχεια του Κυπέλλου Ερασιτεχνών.

Η ομάδα του Περιστερίου προηγήθηκε στο 10΄ με τον Λεβεντο, αλλά ισοφαρίστηκε τέσσερα λεπτά αργότερα.  Οι παίκτες του Βαγγέλη Κότσαλου δεν τα παράτησαν και πήραν νέο προβάδισμα στο σκορ με γκολ του Αποστολακη στο τελευταίο λεπτό του Α΄ μέρους. Στην επανάληψη μπήκε πιο δυνατά η Αλσούπολη και γύρισε το ματς σε 4-2, με αποτέλεσμα να αποκλειστεί η Χρυσούπολη από την συνέχεια του Κυπέλλου.

Χρυσούπολη: Γεωργίου, Κότσαλος, Μουστακάκης, Σαμπαζιώτης, Κώστας, Λεβέντος, Αλτσάντζης , Παναγιώτου (80΄ Φυτόπουλος), Τσίπης (46΄ Βλάμης) και Αποστολάκης (85΄Παπανάγνος).

Τελευταία τροποποίηση στις Κυριακή, 11 Σεπτέμβριος 2016 23:16
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Για το «διπλό» στον Παράδεισο »