Τελευταία ενημέρωση 11:36, 16 Φεβ 2019

Το πρόγραμμα των Πράσινων Πουλιών

Κατηγορία Πράσινα Πουλιά
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(1 Ψήφος)

Μια από τις πιο ιστορικές ομάδες της πόλης μας τα Πράσινα Πουλιά συμπεριλήφθηκαν στον 2ο όμιλο της Γ΄κατηγορίας και θα κάνουν πρεμιέρα εκτός έδρας κόντρα στη Λαύρα Αργυρούπολης.

Δείτε το πρόγραμμα του α' γύρου, στον ίδιο όμιλο μετέχει και η Κηπούπολη:

1η αγωνιστική

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966            
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ            
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝ            
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ            
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ            
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

2η αγωνιστική

ΠΛΑΤΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010            
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ            
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ            
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΛΕΟΝΤΕΣ            
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ            

Ρεπό: ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ

3η αγωνιστική

ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΛΑΤΩΝ            
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ            
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ            
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ            
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966            
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

4η αγωνιστική

ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ            
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010            
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ            
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ            
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ

5η αγωνιστική

ΠΛΑΤΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ            
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ            
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ            
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966            
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ            
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

6η αγωνιστική

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ            
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ            
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010            
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ            
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ            
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Ρεπό: ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

7η αγωνιστική

ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ            
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ            
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966            
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ            
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ            
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

8η αγωνιστική

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ            
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΠΛΑΤΩΝ            
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ            
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010            
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ

9η αγωνιστική

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ            
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966            
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ            
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΛΕΟΝΤΕΣ            
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ            
ΠΛΑΤΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

10η αγωνιστική

ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ            
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010            
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ            
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΛΑΤΩΝ            
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

11η αγωνιστική

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966            
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ            
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ            
ΠΛΑΤΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ            
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ            
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

12η αγωνιστική

ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010            
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ            
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΛΑΤΩΝ            
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ            
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ            
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

13η αγωνιστική

ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            
ΠΛΑΤΩΝ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ            
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ            
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ            
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ            
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Ξεκίνημα στην Αργυρούπολη »
Leventis kreopoleio
ACS Περιστερίου
Tsevelekos 250x250

Συνδεθείτε μαζί μας