Τελευταία ενημέρωση 04:26, 13 Νοε 2018
Κατηγορία Χρυσούπολη
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Στον  2ο όμιλο της Β' ΕΠΣΑ συμπεριλήφθηκε η Χρυσούπολη.

Η ομάδα του Βαγγέλη Κότσαλου θα ξεκινήσει τις υποχρεώσεις της εκτός έδρας με αντίπαλο τον Παράδεισο. Στη 2η αγωνιστική θα υποδεχθεί την Ειρήνη Πετρούπολης. Δείτε το πρόγραμμα του α' γύρου (στον β΄' γύρο οι αγώνες διεξάγονται αντίστροφα)

1η αγωνιιστική

ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ            
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΙΛΙΣΙΑ 2004            
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ            
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ            
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ            
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΒΥΡΩΝ

2η αγωνιστική

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ            
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ            
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ            
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ            
ΒΥΡΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ

3η αγωνιστική

ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ            
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ            
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004            
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ            
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ            
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΒΥΡΩΝ

4η αγωνιστική

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ            
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ            
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ            
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ            
ΒΥΡΩΝ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

 

5η αγωνιστική

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ            
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ            
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ            
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΙΛΙΣΙΑ 2004            
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ            
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝ

 

6η αγωνιστική

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ            
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ            
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ            
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΘΗΝΑΪΔΑ            
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ            
ΒΥΡΩΝ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ

7η αγωνιστική

ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ            
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ            
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ            
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004            
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΒΥΡΩΝ

8η αγωνιστική

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ            
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ            
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ            
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ            
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ            
ΒΥΡΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

9η αγωνιστική

ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ            
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ            
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ            
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ            
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004            
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΒΥΡΩΝ

10η αγωνιστική

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ            
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ            
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ            
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ            
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ            
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΒΥΡΩΝ - ΙΛΙΣΙΑ 2004

11η αγωνιστική

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ            
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ            
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ            
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ            
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΒΥΡΩΝ

12η αγωνιστική

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ            
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ            
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ            
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ            
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004            
ΒΥΡΩΝ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

13η αγωνιστική

ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ            
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ            
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ            
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ            
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΒΥΡΩΝ

14η αγωνιστική

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ            
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004            
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ            
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ            
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ            
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ            
ΒΥΡΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

15η αγωνιστική

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ            
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ            
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ            
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ            
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΒΥΡΩΝ
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Προηγήθηκε δύο φορές αλλά αποκλείστηκε! »
Μπακαράς
Hatzi
Asfaleies Kalogeras
Leventis kreopoleio
ACS Περιστερίου

Δημοφιλέστερα

Tsevelekos 250x250

Συνδεθείτε μαζί μας