Τελευταία ενημέρωση 15:45, 30 Μαρ 2020

Αρχή στο Μπραχάμι, όλο το πρόγραμμα

Κατηγορία Φοίνικας
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Με στόχο να επαναλάβει την περσινή καλή πορεία και γιατί όχι  να πάει ακόμη καλύτερα ο Φοίνικας θα ριχθεί στη μάχη του 2ου ομίλου της Β' ΕΠΣΑ έπειτα από τη χθεσινή κλήρωση.

Η ομάδα του Κώστα Ζαμπέτα θα κάνει πρεμιέρα στον Άγιο Δημήτριο ενώ στη 2η αγωνιστική θα υποδεχθεί τον Παράδεισο. Δείτε το πρόγραμμα του α' γύρου, (στον β΄γύρο οι αγώνες διεξάγονται αντίστροφα).

1η αγωνιιστική

ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ            
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΙΛΙΣΙΑ 2004            
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ            
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ            
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ            
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΒΥΡΩΝ

2η αγωνιστική

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ            
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ            
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ            
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ            
ΒΥΡΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ

3η αγωνιστική

ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ            
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ            
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004            
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ            
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ            
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΒΥΡΩΝ

4η αγωνιστική

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ            
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ            
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ            
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ            
ΒΥΡΩΝ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

 

5η αγωνιστική

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ            
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ            
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ            
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΙΛΙΣΙΑ 2004            
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ            
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝ

 

6η αγωνιστική

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ            
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ            
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ            
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΘΗΝΑΪΔΑ            
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ            
ΒΥΡΩΝ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ

7η αγωνιστική

ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ            
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ            
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ            
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004            
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΒΥΡΩΝ

8η αγωνιστική

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ            
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ            
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ            
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ            
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ            
ΒΥΡΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

9η αγωνιστική

ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ            
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ            
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ            
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ            
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004            
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΒΥΡΩΝ

10η αγωνιστική

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ            
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ            
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ            
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ            
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ            
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΒΥΡΩΝ - ΙΛΙΣΙΑ 2004

11η αγωνιστική

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ            
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ            
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ            
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ            
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΒΥΡΩΝ

12η αγωνιστική

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ            
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ            
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ            
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ            
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004            
ΒΥΡΩΝ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

13η αγωνιστική

ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ            
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ            
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ            
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ            
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΒΥΡΩΝ

14η αγωνιστική

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ            
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004            
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ            
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ            
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ            
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ            
ΒΥΡΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

15η αγωνιστική

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ            
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ            
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ            
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ            
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΒΥΡΩΝ
Τελευταία τροποποίηση στις Πέμπτη, 08 Σεπτέμβριος 2016 03:50
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Με Γουδέλη πρόκριση στην παράταση (3-2) »
Μπακαράς
Hatzi
Asfaleies Kalogeras
Leventis kreopoleio
ACS Περιστερίου
Tsevelekos 250x250

Συνδεθείτε μαζί μας