Τελευταία ενημέρωση 03:36, 26 Απρ 2024
Κατηγορία ΑΟΔΗΠ

Άλλη μια νίκη πρόσθεσε ο Ταξιάρχης στο ενεργητικό του αυτή τη φορά απέναντι στον Κένταυρο στο ντέρμπυ κορυφής του Β' ομίλου του Ανεξάρτητου Πρωταθλήματος Περιστερίου.

Χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα η αρμάδα του κόουτς Δουλή επιβάλλοντας τον ρυθμό της απο το 1ο λεπτό και εκμεταλευόμενη τις ευκαιρίες της στο έπακρο βρέθηκε να προηγείται με 3-0 στο 30' παίζοντας ωραίο ποδόσφαιρο.Τα γκολ σημείωσαν οι Κεμπρόσα (10',30') και Βασιλειάδης (20').Ο δείκτης του σκορ θα μπορούσε να ανέβει και σε υψηλότερα επίπεδα αλλά οι ποδοσφαιριστές και των δύο ομάδων έδειξαν να χαλαρώνουν στο δεύτερο ημίχρονο.

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ(ΔΟΥΛΗΣ):ΑΝΕΣΤΙΔΗΣ,ΔΕΜΟΝΑΚΟΣ(45' ΣΑΡΑΚΙΝΟΣ),ΠΡΙΤΣΗΣ,ΜΗΛΙΩΝΗΣ(45' ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ),ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ,ΠΛΕΣΤΗΣ Π.Δ,ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ,ΚΑΠΕΛΕΡΗΣ(45' ΠΛΕΣΤΗΣ Π.Α),ΑΝΤΩΝΙΟΥ(50' ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ),ΚΕΜΠΡΟΣΑ(60' ΠΙΞΟΜΑΤΗΣ),ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ(45' ΧΑΜΟΠΟΥΛΟΣ).

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Για να σφραγίσει τα μπαράζ πρωταθλητή η ΠΟΑΛ »