Τελευταία ενημέρωση 04:29, 19 Απρ 2024
Κατηγορία Κηπούπολη

Η Κηπούπολη ξέσπασε πάνω στο Δάσος Χαϊδαρίου (6-2) στο τελευταίο ματς της χρονιάς και τερμάτισε στην 5η θέση της βαθμολογίας ισοβαθμώντας με τρεις ακόμη ομάδες.

Το σημερινό ματς ήταν φυσικά παράσταση για έναν ρόλο καθώς ήδη από το ημίχρονο το σκορ ήταν στο 4-0 με τα τέρματα των  Παντή (19’), Ζαχουλίτη (26’), Ζαχαρόπουλο (35’), Κοντογιαννόπουλο (38’).

Στην επανάληψη, μείωσε ο Χαλιλάι στο 56’ αλλά ο Δαρδανός στο 65’ με αυτογκόλ και ο Ζαχουλίτης έκαναν έξι τα γκολ της Κηπούπολης. Ενδιάμεσα είχε μειώσει σε 5-2 ο Σαφράς στο 75’.

Ξεκίνησαν για την Κηπούπολη οι: Αγγελόπουλος, Μακρής, Λάππας, Αναγνώστου, Παρασκευόπουλος, Μωραϊτης, Κοντογιαννόπουλος, Παντής, Ζαχουλίτης, Ζαχαρόπουλος, Κωνσταντινίδης. Έπαιξαν και οι  Δαβιλάς, Νομικός, Πολυζωγόπουλος.