Τελευταία ενημέρωση 03:45, 05 Ιουν 2020
Κατηγορία Τόλμη

Νίκη με ανατροπή για την Τόλμη ποιυ υπέταξε τον Διαγόρα Αιγάλεω με σκορ 2-1 και ανέβηκε στην ένατη θέση του βαθμολογικού πίνακα.

Η ομάδα του Περιστερίου βρέθηκε να χάνει από το 8’ με γκολ που πέτυχε ο Καραγιώργος αλλά στην επανάληψη βρήκε τα ψυχικά αποθέματα και γύρισε το παιχνίδι.

Έτσι, ισοφάρισε στο 75’ με τον Παλαιολόγο και στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων ο Κωνσταντόπουλος έδωσε τη νίκη μέσα σε πανηγυρισμούς. Είναι αξιοσημείωτο ότι η Τόλμη έπαιζε με δέκα παίκτες από το  71’ λόγω αποβολής του Καππάτου!

Η σύνθεση της Τόλμης: Πολυχρονιάδης, Πρεβεζάνος, Νικάκης, Κωνσταντόπουλος, Κανάκης, Σταθόπουλος, Δουλκέρογλου, Καππάτος, Κωνσταντόπουλος, Παλαιολόγος, Σύτη. Έπαιξαν και οι Κούρτης, Τσίλης.