Τελευταία ενημέρωση 06:00, 25 Απρ 2024
Κατηγορία Ήφαιστος

«Φωτιές» πετούσε το εφηβικό τμήμα του Ήφαιτου που επικράτησε άνετα με σκορ 6-3 της Δάφνης Αθηνών.

Το χορό των γκολ τον άνοιξε ο Σκορδαλιος, και άμεσα απάντησαν οι γηπεδούχοι. Για να έρθει ο Παναγιωτοπουλος και να κάνει το 2- 1 και αργότερα το 3 - 1 ο Βλασοπουλος. Το σφύριγμα του πρώτου ημιχρόνου 3-2. Στην επανάληψη ο Παναγιωτοπουλος κάνει το 4-2 και με μια ασίστ του Σκορδαλιου κάνει ο Rossi το 5-2. Τη βροχή από τα γκολ την έκλεισε ο Μπουλου με μια υπέροχη ατομική προσπάθεια κάνοντας το 6 - 2, για να έρθει η λήξη του παιχνιδιού με σκορ 6 - 3.

Σε άλλα παιχνίδια των Τμημάτων Υποδομής του Ήφαιστου σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα

Παιδικό S/link 1 : Ολυμπιακός Λιοσίων 1 - 4 Ήφαιστος.

Με 2 γκολ ο Ζαΐμη και από 1 οι Δεμίρης και Κανναβός οι σκόρερ για την ομάδα.

Τζούνιορ 1 : Θύελλα - Ηφαιστος 2 - 7
Άλλος έχει το όνομα άλλος έχει την χαρη ...
Θύελλα ήταν ο Ηφαιστος αφού ήταν ασταμάτητος.
Τα γκολ για την ομάδα : 3 Κατσακούλας, 2 Βασιλειάδης και από ένα Λάμιας και Έντρι.

Προτζουνιορ group Α : ΠΑΟ Φαληρου - Ηφαιστος 2 - 6
Καλογεροπουλος Σ., Κολιοκωτσης και Μπαλατσης σημάδεψαν από δυο φορές ο καθένας τους το τέρμα του ΠΑΟ Φαληρου.

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Άνετη νίκη με νέα πρόσωπα (4-1) »