Τελευταία ενημέρωση 12:43, 11 Αυγ 2020

Το πρόγραμμα (ΣΚ) των Ακαδημιών του ΑΠΣ Ατρόμητος

Κατηγορία Ερασιτέχνης
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στις ακαδημίες του ΑΠΣ Ατρόμητος έχει ως εξής:

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ ΝΤΑΜΑΡΙ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2004 – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                 09.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2007 – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                 10.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2007 – ΔΗΜ.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ        10.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2003 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ                    11.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2003 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ                        12.15

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ16 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ                         13.30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2002 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ                        15.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2002 – Π[ΑΝΙΩΝΙΟΣ                      16.15

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2004 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ                      17.30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2002 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝ.                  19.00

ΑΤΡ. ΕΦΗΒΙΚΟ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                    20.15

ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2007 – ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ (ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ)              11.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2005 – ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ (ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ)              12.00

ΑΤΡ. ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ – ΕΡΜΗΣ (ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ)           14.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2005 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ    (ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ)      15.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2006 – ΙΑΣΟΝΑΣ (ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑ)              17.30

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΝΤΑΜΑΡΙ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2006 – ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ                       11.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2005 – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ.               12.10

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2007/08 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ                     13.10

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2007/08 – ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ           13.10

ΑΤΡ. ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ        13.10

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2002 – ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ                    16.30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2003 – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡ.                     17.45

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΕ ΙΛΙΟΥ                                    19.00

ΑΤΡ. ΕΦΗΒΙΚΟ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ                             20.15

ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2002 – ΕΡΜΗΣ (ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ)       11.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2004 – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ (ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ)     20.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2004 – ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ (ΧΑΡΑΥΓΗΣ)              17.30.

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Η Κ14 «ίση προς ίσο» με Πανιώνιο Κ15 (0-0) »
Μπακαράς
Hatzi
Asfaleies Kalogeras
Leventis kreopoleio
ACS Περιστερίου

Δημοφιλέστερα

Νέα προσθήκη ο Σπανουδάκης
Πανελληνιονίκης η Γεροστάθη!

Πανελληνιονίκης η Γεροστάθη!

10 Αυγ 2020 "Γιάννης Παλάσκας"

Πρώτο φιλικό στη Παλλήνη!

Πρώτο φιλικό στη Παλλήνη!

10 Αυγ 2020 ΑΟ Περιστερίου

Νικηφόρο το πρώτο τεστ

Νικηφόρο το πρώτο τεστ

10 Αυγ 2020 Άγιος Ιερόθεος

Tsevelekos 250x250

Συνδεθείτε μαζί μας