Κατηγορία Χρυσούπολη

Από ένα βαθμό πήραν Χρυσούπολη και Φοίνικας στο παιχνίδι που έγινε σήμερα στο γήπεδο της Χρυσούπολης. Το τελικό 1-1 δεν βολεύει κανέναν και περισσότερο τη Χρυσούπολη που δίνει τη μάχη της για την παραμονή στην κατηγορία ενώ ο Φοίνικας βρίσκεται σταθερά στη μέση του βαθμολογικού πίνακα.

Η ομάδα του Βαγγέλη Κότσαλου προηγήθηκε στο 47’ με τον Παναγιώτου και δύο λεπτά πριν από το τέλος της κανονικής διάρκειας ο Φοίνικας ισοφάρισε με τον Φιλόπουλο που αποδείχθηκε χρυσή αλλαγή καθώς είχε περάσει στο ματς ένα λεπτό νωρίτερα. Τον αγώνα διαιτήτευσε ο Ευθυμίου.

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ: Ντελής, Βλαχόπουλος, Αναγνωστόπουλος, Μουστακάκης, Καμαρέτσος, Σαμπαζιώτης, Μανωλιός, Κώτσιας, Αποστολόπουλος, Παναγιώτου, Αποστολάκης.

Έπαιξαν και οι Μανωλιός, Ξηντάρας, Μπαλντάς.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ: Κομμεσάριος, Λάσκαρης, Μπαϊραμπάς, Ασημακόπουλος, Αγγελούσης, Κώτσο, Νομικός, Κορδάς, Πετρόπουλος, Γουδέλης, Ρουμελιωτάκης.

Έπαιξαν και οι Γεωργιόπουλος, Ψυχογιός, Φιλόπουλος.