Οι βαθμολογίες στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ στα οποία μετέχουν οι ομάδες του Περιστερίου έχουν ως εξής:
Α' ΕΠΣΑ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 7 | 1 |
2. | ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 3 |
3. | ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 4 | 1 |
4. | ΧΟΛΑΡΓΟΣ | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 5 |
5. | ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 4 |
6. | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 |
7. | ΧΑΪΔΑΡΙ | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 |
8. | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 9 |
9. | ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 4 |
10. | ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 5 |
11. | ΚΑΜΑΤΕΡΟ | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 |
12. | ΧΑΛΑΝΔΡΙ | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 4 |
13. | ΠΕΥΚΗ | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 6 |
14. | ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 7 |
15. | ΙΑΣΩΝ | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 |
16. | ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 7 |
Β' ΕΠΣΑ - Α΄ΟΜΙΛΟΣ
. | ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 |
2. | ΙΛΙΣΙΑ 2004 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 |
3. | ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 1 |
4. | ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 3 |
5. | ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 |
6. | ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 |
7. | ΚΟΛΩΝΟΣ | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 |
8. | ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
9. | ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 8 |
10. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 5 |
11. | ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 |
12. | ΚΑΛΑΜΑΚΙ | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 |
13. | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 |
14. | ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 |
15. | ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 |
16. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 9 |
Β' ΕΣΚΑ - Β' ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 | 1 |
2. | ΠΑΠΑΓΟΣ | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 2 |
3. | ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 |
4. | ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 2 |
5. | ΚΟΥΚΑΚΙ | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 5 |
6. | ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 3 |
7. | ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 |
8. | ΑΤΤΑΛΟΣ | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 |
9. | ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 |
10. | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 2 |
11. | ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 7 |
12. | ΑΡΜΕΝΙΚΗ | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 |
13. | ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 4 |
14. | ΤΕΡΨΙΘΕΑ | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 6 |
15. | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 |
16. | ΑΚΑΔΗΜΟΣ | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 15 |
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Α'΄ΟΜΙΛΟΣ
1. | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 |
2. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 |
3. | ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 9 | 3 |
4. | ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 |
5. | ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 3 |
6. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
7. | ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 |
8. | ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
9. | ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 |
10. | ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11. | ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 |
12. | ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7 |
13. | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 9 |
Γ' ΕΣΚΑ - Β' ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 |
2. | ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 |
3. | ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 |
4. | ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 |
5. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
6. | ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 |
7. | ΒΥΡΩΝ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 |
8. | ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 |
9. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 6 |
10. | ΑΟ ΚΩΦΩΝ | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 |
11. | ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 |
12. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
13. | ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 |
14. | ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 |
Γ' ΕΣΚΑ - Γ' ΟΜΙΛΟΣ
1. | ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 1 |
2. | ΑΟ ΙΛΙΟΥ | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 |
3. | ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 |
4. | ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
5. | ΤΑΤΑΥΛΑ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 |
6. | ΠΛΑΤΩΝ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 |
7. | ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 |
8. | ΙΕΡΑΠΟΛΗ | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 |
9. | ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 |
10. | ΜΑΡΟΥΣΙ | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 |
11. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 |
12. | ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 |
13. | ΑΡΙΩΝ | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 8 |
14. | ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 9 |
Γ' ΕΣΚΑ - Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 |
2. | ΠΑΤΗΣΙΑ | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 |
3. | ΠΟΨ | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 |
4. | ΥΜΗΤΤΟΣ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 3 |
5. | ΑΘΗΝΑΪΔΑ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 |
6. | ΑΕ ΙΛΙΟΥ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 6 |
7. | ΓΑΛΑΞΙΑΣ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 |
8. | ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 4 |
9. | ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 |
10. | ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 4 |
11. | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
12. | ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 |
13. | ΛΕΟΝΤΕΣ | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 8 |