Τελευταία ενημέρωση 00:33, 18 Νοε 2019
Κατηγορία ΓΣ Περιστερίου
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρώτου ομίλου της Β’ Εθνικής  στην οποία αναμένεται να πάρει μέρος ο ΓΣΠ για την αγωνιστική περίοδο 2015-2016. Η ομάδα της πόλης θα κάνει πρεμιέρα στο Κορωπί και θα παίξει για πρώτη φορά στις 11 Οκτωβρίου ενώπιον των φιλάθλων του με αντίπαλο τον Παπάγου σε ντέρμπι από τα παλιά.

Το πρόγραμμα του 1ου Ομίλου της Β’ Εθνικής:

1η Αγωνιστική – 04/10/15

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

2η Αγωνιστική – 11/10/15

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

3η Αγωνιστική – 18/10/15

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

4η Αγωνιστική – 25/10/15

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

5η Αγωνιστική – 01/11/15

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

6η Αγωνιστική – 08/11/15

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική – 15/11/15

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

8η Αγωνιστική – 22/11/15

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

9η Αγωνιστική – 29/11/15

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

10η Αγωνιστική – 06/12/15

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

11η Αγωνιστική – 13/12/15

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

12η Αγωνιστική – 20/12/15

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

13η Αγωνιστική – 10/01/16

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

14η Αγωνιστική – 17/01/16

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

15η Αγωνιστική – 24/01/16

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

16η Αγωνιστική – 31/01/16

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

17η Αγωνιστική – 07/02/16

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.

18η Αγωνιστική – 14/02/16

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.

19η Αγωνιστική – 21/02/16

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

20η Αγωνιστική – 28/02/16

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

21η Αγωνιστική – 06/03/16

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

22η Αγωνιστική – 12/03/16

ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

23η Αγωνιστική – 20/03/16

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

24η Αγωνιστική – 27/03/16

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

25η Αγωνιστική – 03/04/16

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

26η Αγωνιστική – 10/04/16

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

27η Αγωνιστική – 17/04/16

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

28η Αγωνιστική – 24/04/16

ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

29η Αγωνιστική – 08/05/16

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
30η Αγωνιστική – 15/05/16

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Τα σενάρια για Α2 έρχονται πιο κοντά! »
Leventis kreopoleio
ACS Περιστερίου
Tsevelekos 250x250

Συνδεθείτε μαζί μας