Τελευταία ενημέρωση 23:08, 24 Απρ 2024

Άλλη μια ήττα για την Ένωση που σιγά σιγά προετοιμάζεται για την νέα σεζόν στην Γ' Κατηγορία όπου θα κοιτάξει να ανασυνταχθεί και να επιστρέψει δυνατή με στόχο την επάνοδο.

Η ομάδα του Χρήστου Τάσση γνώρισε την 19η φετινή ήττα από τον Γκυζιακό με 3-0 στον Ήφαιστο, αντέχοντας μάλιστα μόνο για ένα ημίχρονο. Με την σέντρα του δευτέρου μέρους ο Λώλης άνοιξε το σκορ για τους φιλοξενούμενους, οι οποίοι παρόλα αυτά στην συνέχεια δυσκολεύτηκαν να βρουν τον δρόμο προς τα δίχτυα. Στο 86' τελικά ήρθε το 2-0 από τον Μπάρο ενώ στις καθυστερήσεις ο τερματοφύλακας Πουλίδης έκλεισε τον χορό των γκολ με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι. Στους 12 πόντους και ουραγοί παραμένουν οι ''πορτοκαλί'' τρεις αγωνιστικές πριν το τέλος.

Ένωση (Χρήστος Τάσσης): Κοΐνης, Νταλαγιώργος, Αναγνωστόπουλος (80' Λιαγκόζης), Μπόλαρης Χ., Αναγνώστου, Καπελέρης, Μαρούλης, Θώμος (70' Μπόλαρης Μ.), Ζαχαρόπουλος, Τάσης (75' Κλεισαρχάκης), Παλάτσιος.
Τελευταία τροποποίηση στις Τρίτη, 28 Απρίλιος 2015 11:36
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Άμεση επάνοδος ο στόχος! »