Τελευταία ενημέρωση 01:24, 19 Απρ 2024

Χρήσιμο τεστ με ΑΕ Περιστερίου 3-2!

Κατηγορία Γαλαξίας

Στο δεύτερο φιλικό τεστ της νέας σεζόν ο Γαλαξίας επικράτησε με 3-2 της Ένωσης Περιστερίου ύστερα από σχετικά καλή απόδοση για την συγκεκριμένη περίοδο. Ο Γαλαξίας προηγήθηκε 2-0 στο ημίχρονο με δύο τέρματα του Πατσελη.

Στην αρχή του δεύτερου ημιχρόνου πέτυχε το 3-0 με γκολ του Καμπούρη. Η Ένωση αντέδρασε και με δύο γκολ μείωσε σε 3- 2 διαμορφώνοντας το τελικό αποτέλεσμα. ΓΑΛΑΞΙΑΣ: Παπαδιωτης, ,Χαλκιοπουλιος, Κανδυλιωτης,,Μαλλιωρης, Νικολαου, Πιταρας Κασσο, Κατσουγιαννης, Πατσελης, Παπαχρηστος, Καρβουνας.

Στο δεύτερο αγωνίστηκαν και οι Καραμανης, Τουραλιας, Καλλης, Έρικ, Φυτοπουλος, Χατζακος, Γιουργας, Καμπουρης.

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Έχασε ευκαιρίες έχασε και την πρόκριση από Άφοβο! »