Τελευταία ενημέρωση 18:02, 29 Μαρ 2020

Διέπρεψαν Παλαιογιάννης και Παππά

Κατηγορία ΓΣ Περιστερίου
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Ο Γ.Σ. Περιστερίου πήρε μέρος στην ημερίδα χειμερινών ορίων με 25 κολυμβητές και κολυμβήτριες με τους Παναγιώτη Παλαιογιάννη και Ιωάννα Παππά να αφήνουν το στίγμα τους.

Ο 17χρονος αθλητής του Γ.Σ.Π., βρέθηκε στο κολυμβητήριο του Πειραιά για να πάρει μέρος στα 100μ. πρόσθιο και κατέλαβε την τρίτη θέση (01:09.50), ενώ στα 200μ. του ιδίου στυλ, κατέλαβε επίσης την τρίτη θέση καθώς κάλυψε την απόσταση σε 02:31.00

Όσον αφορά την Ιωάννα Παππά, η 16χρονη κολυμβήτρια έκανε εντυπωσιακή κούρσα στα 50μ. Πεταλούδα τερματίζοντας στην 3η θέση με χρόνο 00:30.04. Στα 100μ. πεταλούδα κατέλαβε την 5η θέση (01:08.25), ενώ στα 200μ. του ιδίου στυλ, τερμάτισε στην 4η θέση (02:34.38).

Αναλυτικά οι συμμετοχές & οι επιδόσεις:

50μ. Ελεύθερο Γυναικών
74η θέση Μαρία-Άννα Φίτσαλη (00:32.53)
92η θέση Σοφία Μόσχου (00:33.72)
121η θέση Ειρήνη Νέμτσα (00:35.69)
132η θέση Σταματία Παππά (00:37.91)

100μ. Ελεύθερο Γυναικών
89η θέση Σοφία Μόσχου (01:12.99)
124η θέση Ειρήνη Νέμτσα (01:21.69)

200μ. Ελεύθερο Γυναικών
50η θέση Μαρία Σκεμπί (02:29.81)
89η θέση Σταματία Παππά (02:53.65)

400μ. Ελεύθερο Γυναικών
31η θέση Μαρία Σκεμπί (05:14.32)

800μ. Ελεύθερο Γυναικών
21η θέση Μαρία Σκεμπί (10:39.29)

50μ. Πεταλούδα Γυναικών
3η θέση Ιωάννα Παππά (00:30.04)

100μ. Πεταλούδα Γυναικών
5η θέση Ιωάννα Παππά (01:08.25)

200μ. Πεταλούδα Γυναικών
4η θέση Ιωάννα Παππά (02:34.38)

50μ. Ύπτιο Γυναικών
20η θέση Ειρήνη Πριτσέπι (00:35.50)
35η θέση Μαρία-Άννα Φίτσαλη (00:36.92)
39η θέση Ελπίδα Γιαννοπούλου (00:37.71)
41η θέση Ειρήνη Νέμτσα (00:38.22)
52η θέση Σοφία Μόσχου (00:39.75)
64η θέση Ελένη-Μαρία Ξαφάκη (00:42.19)

100μ. Ύπτιο Γυναικών
20η θέση Ειρήνη Πριτσέπι (01:16.84)
28η θέση Μαρία-Άννα Φίτσαλη (01:19.12)
30η θέση Ειρήνη Νέμτσα (01:19.29)
37η θέση Ελπίδα Γιαννοπούλου (01:21.10)
55η θέση Ελένη-Μαρία Ξαφάκη (01:29.53)

200μ. Ύπτιο Γυναικών
15η θέση Ειρήνη Πριτσέπι (02:39.15)
29η θέση Ειρήνη Νέμτσα (02:49.15)
33η θέση Μαρία-Άννα Φίτσαλη (02:51.31)
38η θέση Ελπίδα Γιαννοπούλου (02:55.81)
47η θέση Ελένη-Μαρία Ξαφάκη (03:09.10)

50μ. Πρόσθιο Γυναικών
49η θέση Νίκη-Γεωργία Διγενή (00:44.94)

100μ. Πρόσθιο Γυναικών
31η θέση Μαρία Σκεμπί (01:33.22)
50η θέση Νίκη-Γεωργία Διγενή (01:39.69)
59η θέση Σταματία Παππά (01:44.55)

200μ. Πρόσθιο Γυναικών
8η θέση Ιωάννα Παππά (03:02.43)
16η θέση Μαρία Σκεμπί (03:12.44)
34η θέση Νίκη-Γεωργία Διγενή (03:27.75)

200μ. Μικτή ατομική Γυναικών
11η θέση Ειρήνη Πριτσέπι (02:41.87)

400μ. Μικτή ατομική Γυναικών
8η θέση Ειρήνη Πριτσέπι (05:40.97)

50μ. Ελεύθερο Ανδρών
47η θέση Σπύρος Παππάς (00:27.56)
82η θέση Δημήτρης Σαρρής (00:21.31)
85η θέση Αλέξανδρος Οικονομόπουλος (00:29.39)
102η θέση Αντώνης Διγενής (00:30.25)
108η θέση Θοδωρής Λάμπος (00:30.44)
117η θέση Μιχάλης Θάνος (00:30.90)
120η θέση Ιάσονας Μπέσιος (00:30.94)
150η θέση Παναγιώτης Ξαφάκης (00:33.31)

100μ. Ελεύθερο Ανδρών
42η θέση Σπύρος Παππάς (00:59.84)
78η θέση Αλέξανδρος Οικονομόπουλος (01:03.10)
90η θέση Δημήτρης Σαρρής (01:04.76)
97η θέση Θοδωρής Λάμπος (01:05.46)
98η θέση Ιάσονας Μπέσιος (01:05.60)
109η θέση Αντώνης Διγενής (01:06.81)
122η θέση Μιχάλης Θάνος (01:08.82)
154η θέση Παναγιώτης Ξαφάκης (01:14.72)

200μ. Ελεύθερο Ανδρών
26η θέση Σπύρος Παππάς (02:08.11)
58η θέση Αλέξανδρος Οικονομόπουλος (02:16.87)
69η θέση Δημήτρης Σαρρής (02:19.69)
77η θέση Ιάσονας Μπέσιος (02:23.63)
96η θέση Μιχάλης Θάνος (02:29.44)
108η θέση Θοδωρής Λάμπος (02:33.42)
120η θέση Παναγιώτης Ξαφάκης (02:43.34)

400μ. Ελεύθερο Ανδρών
28η θέση Σπύρος Παππάς (04:45.08)
31η θέση Αλέξανδρος Οικονομόπουλος (04:53.97)
39η θέση Ιάσονας Μπέσιος (05:06.31)
42η θέση Μιχάλης Θάνος (05:11.41)
46η θέση Θοδωρής Λάμπος (05:16.97)
48η θέση Δημήτρης Σαρρής (05:21.12)

800μ. Ελεύθερο Ανδρών
32η θέση Ιάσονας Μπέσιος (10:21.87)
34η θέση Μιχάλης Θάνος (10:26.88)
35η θέση Θοδωρής Λάμπος (11:15.81)

1500μ. Ελεύθερο Ανδρών
12η θέση Σπύρος Παππάς (18:41.32)
15η θέση Αλέξανδρος Οικονομόπουλος (19:01.91)
20η θέση Μιχάλης Θάνος (20:00.03)
21η θέση Ιάσονας Μπέσιος (20:22.26)
22η θέση Δημήτρης Σαρρής (20:38.25)

50μ. Ύπτιο Ανδρών
44η θέση Αντώνης Διγενής (00:37.89)

100μ. Ύπτιο Ανδρών
43η θέση Αντώνης Διγενής (01:24.09)

50μ. Πρόσθιο Ανδρών
6η θέση Παναγιώτης Παλαιογιάννης (00:32.41)

100μ. Πρόσθιο Ανδρών
3η θέση Παναγιώτης Παλαιογιάννης (01:09.50)

200μ. Πρόσθιο Ανδρών
3η θέση Παναγιώτης Παλιογιάννης (02:31.00)

200μ. Μικτή ατομική Ανδρών
18η θέση Παναγιώτης Παλαιογιάννης (02:27.00)

Μπακαράς
Hatzi
Asfaleies Kalogeras
Leventis kreopoleio
ACS Περιστερίου
Tsevelekos 250x250

Συνδεθείτε μαζί μας