Τελευταία ενημέρωση 03:45, 02 Δεκ 2022
Κατηγορία Ποδόσφαιρο
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΑΠΡΙΛΙΟΥ (16.30):

 

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος όμιλος (28η αγων.): ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ: Σούρμενα-Πανερυθραϊκός, ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ): Εθνικός Αστέρας-Αγία Ελεούσα, ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ: Άγιος Δημήτριος-Θρίαμβος Αθηνών, ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ): Παλαιό Φάληρο-Ήφαιστος Περιστ., ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β': Φωστήρας Ηλ.-Ολυμπιακός Λιοσίων, ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: Ηράκλειο-Ηλιούπολη, ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Χαλάνδρι-Χαϊδάρι, ΗΦΑΙΣΤΟΥ: Περιστέρι-Καματερό

 

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος όμιλος (25η αγων.): ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (ΑΛΙΜΟΥ Β'): Καλαμάκι-Αθηναϊκός, ΓΟΥΔΗ: Άγιος Θωμάς-Άτλας Κυψέλης, ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ): Ειρήνη Πετρ.-Άφοβος, ΡΟΥΦ: Κουκάκι-ΓΣ Καισαριανής

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος όμιλος (25η αγων.): ΑΚΑΔ. ΠΛΑΤΩΝΟΣ: Αττικός-Θρίαμβος Χαϊδ., ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ: Αλσούπολη-Κεραυνός Αγ. Βαρβ., ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ): Αστέρας Εξαρχείων-Πετράλωνα

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-3ος όμιλος (25η αγων.): ΝΗΑΡ ΗΣΤ: (16.30) Μικρασιατικός Καισ.-Άμιλλα Περιστ.

 

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος όμιλος (22η αγων.): ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: ΠΟ Ψυχικού-ΑΟ Ιλίου, ΙΛΙΟΥ: ΑΕ Ιλίου-Πατήσια, ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: Διαγόρας Αιγάλεω-Δάσος Χαϊδ., ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ: Βερλήσσια-Πέρα Κλουμπ

Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος όμιλος (22η αγων.): ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ: Νεοπεντελικός-Αναγέννηση Πετρ.

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-3ος όμιλος (22η αγων.): ΠΕΥΚΗΣ: Μαρούσι-Νέα Σμύρνη, ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ): Φοίνικας Καλλ.-Κηφισιά 2010, ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ): Βύρωνας-Άτταλος, ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: Θύελλα Περιστ.-Άρης Χολαργού, ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ): Ιεράπολη-ΑΟ Κωφών

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-4ος όμιλος (22η αγων.): ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: Γαλάτσι-Τόλμη Περιστ.

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΑΠΡΙΛΙΟΥ:

 

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος όμιλος (28η αγων.-16.30): ΠΕΥΚΗΣ: Πεύκη-Ελπίδα Αγ. Αναργ., ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: Άγιοι Ανάργυροι-Θύελλα Αγ. Δημ., ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ: Αιγάλεω-ΠΑΟ Ρουφ, ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: Αγία Παρασκευή-Χολαργός, ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α': Χαραυγιακός-Άγιος Ιερόθεος, ΙΛΙΟΥ: Ιάσων Αγ. Φανουρίου-Διάνα Ηλ., ΤΑΥΡΟΥ Β' (Χ. ΠΑΥΛΙΔΗΣ): Κολωνός-Δόξα Βύρωνα

 

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος όμιλος (25η αγων.): ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ): Φοίνικας Περιστ.-Ιλίσια 2004, ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: Χρυσούπολη-ΑΕ Γλυφάδας, ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: Κορωνίδα-Ηρακλής Περιστ., ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ: Κένταυρος Βριλ.-Λέοντες Αθηνών

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος όμιλος (25η αγων.): ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ): Κρόνος Αθηνών-Αρμενική, ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ: Μελίσσια-Λυκόβρυση, ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α': ΑΟΝ Αργυρούπολης-Άγιαξ Ταύρου, ΝΗΑΡ ΗΣΤ: Φωστήρας Καισ.-Γκυζιακός, ΗΦΑΙΣΤΟΥ: (16.35) ΑΕ Περιστερίου-Απόλλων Χαλ.

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-3ος όμιλος (25η αγων.): ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ: (11.00) Παράδεισος-Λαύρα Αργ., ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ: (16.30) Τερψιθέα-Ελευθερούπολη, ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ. ΑΓΓ/ΛΟΣ): (16.30) Δάφνη Παλ. Φαλ.-Ανθούπολη, ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: (16.30) Ερμής Ηρακλείου-Ατρόμητος Χαλ., ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β': (16.30) Παπάγος-Κηπούπολη, ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ): (16.30) Αίμος Πετρ.-Αστέρας Ζωγρ., ΡΟΥΦ: Βοτανικός-Άρης Πετρ.

 

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος όμιλος (22η αγων.): ΡΟΥΦ: (10.00): Δάφνη Παλ. Φαλ.-Πανιώνιος Καισ., ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ): Κεραυνός Πετρ.-Ηρακλής Πετρ., ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ): Ολυμπιακός Κυψ.-ΚΕραμεικός

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος όμιλος (22η αγων.): ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ. ΑΓΓ/ΛΟΣ): (11.00) Ταταύλα-ΑΕ Αιγάλεω, ΗΦΑΙΣΤΟΥ: (11.00) Ιπποκράτης-Αετός Καλλ., ΑΚΑΔ. ΠΛΑΤΩΝΟΣ: (11.00) Αίας Αθηνών-Κρόνος Αιγάλεω, ΥΜΗΤΤΟΥ: (16.30) Αρίων-Τριφυλλιακός, ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ: (16.30) Αμπελόκηποι-Γαλαξίας, ΠΕΥΚΗΣ: (16.30) Αετός Καλλ.-Αίας Αθηνών

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-3ος όμιλος (22η αγων.): ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: (11.00) Χαλκηδονικός-Υμηττός, ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (ΑΛΙΜΟΥ Β'): (16.30) Νίκη Αλίμου-Άρης Βύρωνα

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-4ος όμιλος (22η αγων.): ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ: (11.00) Νέα Ζωή Μετ.-Προμηθέας, ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: (11.00) Θεμιστοκλής-Πράσινα Πουλιά, ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ): (11.00) Απόλλων Περιστ.-Κοψαχείλα, ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ: (11.00) Παγκράτι-ΑΕ Μεταμόρφωσης, ΡΟΥΦ: (13.00) Πανθησειακός-Λαρισαϊκός, ΑΚΑΔ. ΠΛΑΤΩΝΟΣ: (16.30) Πλάτων-Αθηναϊδα

 

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Καλή Ανάσταση - Καλό Πάσχα! »
Μπακαράς
Hatzi

Προγνωστικά Στοιχήματος Δωρεάν | FreeTips247

Leventis kreopoleio
Tsevelekos 250x250

Συνδεθείτε μαζί μας