Τελευταία ενημέρωση 09:37, 20 Νοε 2019
Κατηγορία Ποδόσφαιρο
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Οι βαθμολογίες της ΕΠΣΑ που μετέχουν οι περιστεριώτικες ομάδες σε Α', Β' και Γ' κατηγορία είναι οι εξής:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος όμιλος

1. ΧΟΛΑΡΓΟΣ 13 5 4 1 0 6 0
2. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11 5 3 2 0 4 0
3. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 10 5 3 1 1 11 7
4. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 10 5 3 1 1 4 2
5. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 10 5 3 1 1 5 3
6. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 9 5 3 0 2 8 2
7. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 9 5 2 3 0 2 0
8. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 7 5 2 1 2 9 4
9. ΜΕΛΙΣΣΙΑ 5 5 1 2 2 4 4
10. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 5 5 1 2 2 2 3
11. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 4 5 1 1 3 2 10
12. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ 4 5 1 1 3 4 5
13. ΙΑΣΩΝ 4 5 1 1 3 4 8
14. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 3 5 0 3 2 4 12
15. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 2 5 0 2 3 1 4
16. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 5 0 2 3 1 7

2ος όμιλος

1. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 15 5 5 0 0 11 1
2. ΡΟΥΦ 12 5 4 0 1 7 3
3. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 12 5 4 0 1 10 2
4. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 12 5 4 0 1 13 5
5. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 10 5 3 1 1 7 5
6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 9 5 3 0 2 9 5
7. ΧΑΪΔΑΡΙ 7 5 2 1 2 11 8
8. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 7 5 2 1 2 4 7
9. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 6 5 2 0 3 4 6
10. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 6 5 2 0 3 4 6
11. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 6 5 2 0 3 5 5
12. ΠΑΠΑΓΟΣ 5 5 1 2 2 3 6
13. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 4 5 1 1 3 9 12
14. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3 5 1 0 4 5 13
15. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 5 0 1 4 1 9
16. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 1 5 0 1 4 2 12

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος όμιλος

1. ΒΥΡΩΝ 15 5 5 0 0 12 1
2. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ 11 5 3 2 0 16 4
3. ΧΑΛΑΝΔΡΙ 11 5 3 2 0 10 1
4. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 10 5 3 1 1 8 5
5. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 9 5 2 3 0 8 4
6. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ 8 5 2 2 1 6 4
7. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 8 5 2 2 1 4 2
8. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 7 5 2 1 2 8 7
9. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 7 5 2 1 2 6 6
10. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 6 5 2 0 3 7 6
11. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 5 5 1 2 2 4 6
12. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 4 5 1 1 3 6 12
13. ΙΕΡΑΠΟΛΗ 3 5 1 0 4 1 15
14. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2 5 0 2 3 1 6
15. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 5 0 2 3 2 7
16. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 1 5 0 1 4 0 13

 

3ος όμιλος

1. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 15 5 5 0 0 13 3
2. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ 13 5 4 1 0 11 4
3. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 10 5 3 1 1 7 3
4. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 10 5 3 1 1 8 4
5. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ 9 5 3 0 2 6 4
6. ΤΕΡΨΙΘΕΑ 8 5 2 2 1 3 3
7. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 8 5 2 2 1 7 7
8. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 8 5 2 2 1 7 8
9. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 7 5 2 1 2 4 4
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 7 5 2 1 2 8 6
11. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 4 5 1 1 3 5 10
12. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ 4 5 1 1 3 7 8
13. ΠΟΨ 4 5 1 1 3 5 6
14. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3 5 1 0 4 4 13
15. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 1 5 0 1 4 3 8
16. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1 5 0 1 4 3 10

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος όμιλος

1. ΓΑΛΑΞΙΑΣ 13 5 4 1 0 15 5
2. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 13 5 4 1 0 20 5
3. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 13 5 4 1 0 10 4
4. ΜΑΡΟΥΣΙ 11 5 3 2 0 11 6
5. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 10 5 3 1 1 10 5
6. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 10 5 3 1 1 9 3
7. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ 9 5 3 0 2 12 7
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 9 5 3 0 2 7 6
9. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 9 5 2 3 0 26 12
10. ΠΑΤΗΣΙΑ 4 5 1 1 3 6 8
11. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 4 5 1 1 3 5 14
12. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 5 0 2 3 2 11
13. ΛΕΟΝΤΕΣ 2 5 0 2 3 2 15
14. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 5 0 1 4 6 12
15. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 1 5 0 1 4 1 12
16. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 0 5 0 0 5 3 20

2ος όμιλος

1. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 15 5 5 0 0 19 4
2. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 13 5 4 1 0 10 3
3. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 12 5 4 0 1 15 2
4. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 11 5 3 2 0 9 3
5. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 10 5 3 1 1 17 3
6. ΠΑΓΚΡΑΤΙ 9 5 3 0 2 9 2
7. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 9 5 3 0 2 14 10
8. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 9 5 3 0 2 7 4
9. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 8 5 2 2 1 10 4
10. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 6 5 2 0 3 10 14
11. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 4 5 1 1 3 4 15
12. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 3 5 1 0 4 5 14
13. ΑΟ ΚΩΦΩΝ 3 5 1 0 4 7 19
14. ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 2 5 0 2 3 3 7
15. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 1 5 0 1 4 1 18
16. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 0 5 0 0 5 2 20
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Το πρόγραμμα του Σαββάτου στην ΕΠΣΑ »
Leventis kreopoleio
ACS Περιστερίου

Δημοφιλέστερα

Τον (διεθνή) Ανθουλάκη η Κ19!

Τον (διεθνή) Ανθουλάκη η Κ19!

19 Νοε 2019 ΠΑΕ Ατρόμητος

Οι βαθμολογίες της ΕΠΣΑ!

Οι βαθμολογίες της ΕΠΣΑ!

19 Νοε 2019 Ποδόσφαιρο

Παραμένουν χωρίς νίκη!

Παραμένουν χωρίς νίκη!

19 Νοε 2019 Πράσινα Πουλιά

Πήρε βαθμό στο Ηράκλειο!

Πήρε βαθμό στο Ηράκλειο!

19 Νοε 2019 Χρυσούπολη

Δεν είχε λύσεις με Αλσούπολη!

Δεν είχε λύσεις με Αλσούπολη!

19 Νοε 2019 Ένωση Περιστερίου

Δύσκολη αποστολή στη Μπάμπεργκ!

Δύσκολη αποστολή στη Μπάμπεργκ!

19 Νοε 2019 ΓΣ Περιστερίου

Tsevelekos 250x250

Συνδεθείτε μαζί μας