Τελευταία ενημέρωση 12:06, 06 Ιουλ 2020
Κατηγορία Ποδόσφαιρο
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Οι βαθμολογίες της ΕΠΣΑ που μετέχουν οι περιστεριώτικες ομάδες σε Α', Β' και Γ' κατηγορία είναι οι εξής:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος όμιλος

1. ΧΟΛΑΡΓΟΣ 13 5 4 1 0 6 0
2. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11 5 3 2 0 4 0
3. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 10 5 3 1 1 11 7
4. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 10 5 3 1 1 4 2
5. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 10 5 3 1 1 5 3
6. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 9 5 3 0 2 8 2
7. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 9 5 2 3 0 2 0
8. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 7 5 2 1 2 9 4
9. ΜΕΛΙΣΣΙΑ 5 5 1 2 2 4 4
10. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 5 5 1 2 2 2 3
11. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 4 5 1 1 3 2 10
12. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ 4 5 1 1 3 4 5
13. ΙΑΣΩΝ 4 5 1 1 3 4 8
14. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 3 5 0 3 2 4 12
15. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 2 5 0 2 3 1 4
16. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 5 0 2 3 1 7

2ος όμιλος

1. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 15 5 5 0 0 11 1
2. ΡΟΥΦ 12 5 4 0 1 7 3
3. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 12 5 4 0 1 10 2
4. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 12 5 4 0 1 13 5
5. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 10 5 3 1 1 7 5
6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 9 5 3 0 2 9 5
7. ΧΑΪΔΑΡΙ 7 5 2 1 2 11 8
8. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 7 5 2 1 2 4 7
9. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 6 5 2 0 3 4 6
10. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 6 5 2 0 3 4 6
11. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 6 5 2 0 3 5 5
12. ΠΑΠΑΓΟΣ 5 5 1 2 2 3 6
13. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 4 5 1 1 3 9 12
14. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3 5 1 0 4 5 13
15. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 5 0 1 4 1 9
16. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 1 5 0 1 4 2 12

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος όμιλος

1. ΒΥΡΩΝ 15 5 5 0 0 12 1
2. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ 11 5 3 2 0 16 4
3. ΧΑΛΑΝΔΡΙ 11 5 3 2 0 10 1
4. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 10 5 3 1 1 8 5
5. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 9 5 2 3 0 8 4
6. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ 8 5 2 2 1 6 4
7. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 8 5 2 2 1 4 2
8. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 7 5 2 1 2 8 7
9. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 7 5 2 1 2 6 6
10. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 6 5 2 0 3 7 6
11. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 5 5 1 2 2 4 6
12. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 4 5 1 1 3 6 12
13. ΙΕΡΑΠΟΛΗ 3 5 1 0 4 1 15
14. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2 5 0 2 3 1 6
15. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 5 0 2 3 2 7
16. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 1 5 0 1 4 0 13

 

3ος όμιλος

1. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 15 5 5 0 0 13 3
2. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ 13 5 4 1 0 11 4
3. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 10 5 3 1 1 7 3
4. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 10 5 3 1 1 8 4
5. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ 9 5 3 0 2 6 4
6. ΤΕΡΨΙΘΕΑ 8 5 2 2 1 3 3
7. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 8 5 2 2 1 7 7
8. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 8 5 2 2 1 7 8
9. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 7 5 2 1 2 4 4
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 7 5 2 1 2 8 6
11. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 4 5 1 1 3 5 10
12. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ 4 5 1 1 3 7 8
13. ΠΟΨ 4 5 1 1 3 5 6
14. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3 5 1 0 4 4 13
15. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 1 5 0 1 4 3 8
16. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1 5 0 1 4 3 10

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος όμιλος

1. ΓΑΛΑΞΙΑΣ 13 5 4 1 0 15 5
2. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 13 5 4 1 0 20 5
3. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 13 5 4 1 0 10 4
4. ΜΑΡΟΥΣΙ 11 5 3 2 0 11 6
5. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 10 5 3 1 1 10 5
6. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 10 5 3 1 1 9 3
7. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ 9 5 3 0 2 12 7
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 9 5 3 0 2 7 6
9. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 9 5 2 3 0 26 12
10. ΠΑΤΗΣΙΑ 4 5 1 1 3 6 8
11. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 4 5 1 1 3 5 14
12. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 5 0 2 3 2 11
13. ΛΕΟΝΤΕΣ 2 5 0 2 3 2 15
14. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 5 0 1 4 6 12
15. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 1 5 0 1 4 1 12
16. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 0 5 0 0 5 3 20

2ος όμιλος

1. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 15 5 5 0 0 19 4
2. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 13 5 4 1 0 10 3
3. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 12 5 4 0 1 15 2
4. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 11 5 3 2 0 9 3
5. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 10 5 3 1 1 17 3
6. ΠΑΓΚΡΑΤΙ 9 5 3 0 2 9 2
7. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 9 5 3 0 2 14 10
8. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 9 5 3 0 2 7 4
9. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 8 5 2 2 1 10 4
10. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 6 5 2 0 3 10 14
11. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 4 5 1 1 3 4 15
12. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 3 5 1 0 4 5 14
13. ΑΟ ΚΩΦΩΝ 3 5 1 0 4 7 19
14. ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 2 5 0 2 3 3 7
15. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 1 5 0 1 4 1 18
16. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 0 5 0 0 5 2 20
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Το πρόγραμμα του Σαββάτου στην ΕΠΣΑ »
Μπακαράς
Hatzi
Asfaleies Kalogeras
Leventis kreopoleio
ACS Περιστερίου

Δημοφιλέστερα

Tsevelekos 250x250

Συνδεθείτε μαζί μας