Εκτύπωση αυτής της σελίδας

Ο Ευθύμης συνεχίζει όπως σταμάτησε στον Ατρόμητο!

Κατηγορία Παρασκήνια
(1 Ψήφος)

Πολλά μπράβο στον Ευθύμη Κουλούρη!. Τον παίκτη που ο Ατρόμητος και κανείς άλλος «δημιούργησε»  την περσινή σεζόν παίρνοντας τον από τον ΠΑΟΚ και πλέον πρωταγωνιστεί στο γαλλικό πρωτάθλημα. Τον παίκτη που συνεχίζει όπως σταμάτησε, πετυχαίνοντας δηλαδή γκολ.

Τη δεύτερη νίκη της πανηγύρισε λοιπόν στο Σαμπιονά η Τουλούζ, που επικράτησε εντός έδρας με 2-0 της Αμιέν και τον Ευθύμη Κουλούρη που έπαιξε βασικός σε όλο το ματς, να πετυχαίνει το δεύτερο γκολ του με την ομάδα της Τουλούζης και το πρώτο μετά το ματς της πρεμιέρας.

Οι γηπεδούχοι, κατάφεραν να ξεκλειδώσουν την αντίπαλη άμυνα στο 50ο λεπτό με τον Μακενγκό, ενώ εννιά λεπτά αργότερα, ο Έλληνας στράικερ, έγινε αποδέκτης της μπάλας από τον Γκραντέλ μετά από μια εξαιρετική αντεπίθεση και δεν δυσκολεύτηκε να πλασάρει ιδανικά για το 2-0 της ομάδας το