Τελευταία ενημέρωση 06:08, 20 Φεβ 2020
Κατηγορία ΠΑΕ Ατρόμητος
(1 Ψήφος)

Σε πολύ καλή κατάσταση παραμένει η Ντουνάισκα. Η αντίπαλος του Ατρόμητου στον δεύτερο προκριματικό γύρο, επικράτησε 5-1 της αντιπάλου της και έκανε το δύο στα δύο στο πρωτάθλημα Σλοβακίας, λίγες ημέρες πριν τη ρεβάνς.

Η Στρέντα,  άνοιξε το σκορ με έναν εκ των ποιοτικότερων ποδοσφαιριστών που διαθέτει στο ρόστερ της, τον Βίντα στο 4ο λεπτό. Λίγο αργότερα και συγκεκριμένα με τη συμπλήρωση μισής ώρας στο ματς ο Κάλμαρ έγραψε το 2-0 που ήταν και το σκορ του πρώτου μέρους.

Ο Αμπντουλραμάν Ταϊβό στο 54’ έδωσε προβάδισμα τριών τερμάτων στην ομάδα του, με τον Μαζάν δύο λεπτά αργότερα να μειώνει με πέναλτι! Ωστόσο, ο Βίντα ήρθε στο 75ο λεπτό να... επαναφέρει την διαφορά των τριών τερμάτων (4-1), με τον Ραμίρες στο 88’ να διαμορφώνει το εμφατικό 5-1 για την Ντουνάισκα Στρέντα.

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Τελική ευθεία για Ντουνάισκα! »